Elmiplant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andyka, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kézkrém nagyon száraz bőrre mézzel és makadámia olajjal.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Olyan mintha vajat kenegetnék a kezemen. Nem szívódott be, ha meg igen akkor folyamatosan ragadt a kezem tőle. A kezem nagyon száraz lehet nem tudott vele megbirkózni viszont nem bántam mert az ára miatt, mégha rossz is akkor is elment. Amikor az ember unatkozik az órák alatt nagyon jó valamivel lefoglalni magát. Na ez kb ennyire jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Timi2424

2016. december 7.

Kellemes, gyorsan beszívódó krém, de nekem télen nem elég, igaz, nagyon, de nagyon száraz a kézfejem a hidegtől, akinek nincs ekkora problémája, lehet, hogy tökéletes, ezért 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

AporBogarkaja

2015. július 5.

Nemrég azt hiszem tavaj fedeztem fel ezt a márkát, Erdélyiként nem is tudom, hogy nem vettem észre ezt a jó kis terméket. Azóta próbálgatom a termékeiket, mióta elkezdtem tiszta termékeket keresni. Ezt a képen látható krémet eddig kétszer vásároltam meg: apukámnak aki elégedett volt vele, mert aszáraz, kirepedezett bőrét rendberakta, és magamnak, mert nekem is szükségem volt egy krémre a táskámban, ráadásul a körmömnél lévő száraz bőrt remekül hidratálja, pikk- pakk beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Érdekes,hogy a botban sokáig vacilláltam közte és egy NIVEA Pure and Natural kézkrém között, aztán az ár és mennyiség is döntő szempont volt nálam, végül ő jött velem, mind a kétszer, és nem bántam meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

sarkanyandi

2015. február 25.

Szeretem! :) Ez már a második tubus, bár közte még volt egy szintén Elmiplant kézkrémem és meg vagyok velük elégedve. Különösen ez jól bevált, szerintem mindent tud amit kell.:) Puha, selymes bőr, tartós hidratáltság.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Andyka

2014. szeptember 8.

Nagyon jó kis krém, remekül helyrehozta a kiszáradt kezem bőrét... többféle krémmel is kentem a kezeimet, de mindegyik krém csak per pillanat volt hatásos, utána ugyanolyan száraznak éreztem a kezem bőrét (pedig nem száraz úgy igazán a bőröm)... hátrányként azt tudnám említeni, hogy mivel nem igazán száraz típusú a bőröm, több kenegetés után izzadt kissé a tenyerem, meg a barátom szerint kapor szagja van... de mindez mellékes ha azt veszem, hogy mennyire hamar helyrehozta a kézfejem bőrét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

vvcs

2014. május 20.

Nekem az avokádó és shea vajas van meg. Nagyon szuper az illata, könnyű krém, hamar beszívódik ,de a hidratálása lehetne jobb is. Máskülönben egy jó terméknek tartom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Honey, Fructose, Urea, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glucose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.