Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2012. június 18.

Kategória:   Samponok

Виктория

2014. december 4.

Látványosan egyenesebb a hajam, ha ezt használom. Nem szárít, nem gubancol, kellemes az illata, szóval bejövős. Még nyáron vettem, már itt sem találkozom vele sehol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

sztike

2012. július 14.

Hát ez annyira volt jó, mint bármelyik másik sampon. Sem könnyen kezelhetőbb, sem simább nem lett a hajam. A tisztítás megvolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Lyah

2012. június 18.

Nekem ez volt az egyetlen drogériás sampon, ami bevált, és mikor megszűntették, az összes, kínaiban fellelhetőt felvásároltam. Tényleg, komolyan ez tette kezelhetővé egyedül a hajam, és nagyon dühös voltam, főleg, hogy azt gondoltam, csak új ruhába öltöztetik, úgyis kijön megint, és ebben tévedtem. Most vásárolgathatom a pont 4x annyiba kerülő Tigit. Nekem ez csodaszer volt, szó szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Heli

2012. június 18.

Már nem gyártják.
Én anno használtam, de semmi extrát vagy jót nem tudok elmondani róla. Tök átlagos sampon volt, a fele ennyibe kerülő Baleák jobbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Már nem gyártják.

Druszilla

2012. január 30.

Abszolút imádom, a töredezettség elleni társával együtt. Számomra hibátlan a hatásával és illatával együtt. Sokáig friss tőle a hajam, tovább tart mint pl. a most divatos Syoss vagy Wella használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

romaievelin

2011. május 5.

Én is imádom az elseve termékeket ha csak a hajvégre rakok nem nehezít, puhább tőle a hajam és könnyen kezelhető:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 5.

ágica

2011. március 13.

Könnyebb beszárítani és formázni a hajamat ha ezt a sampon-balzsam kombinációt használom!Nem büdös, nem lapul le a hajam másnap.Szeretem ezt a sampont, hullámos hajra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

strawberry92

2011. február 23.

Elséve termékek közül mindet szeretem, nagyon jók:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

Elséve termékek közül mindet szeretem, nagyon jók:)

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.