Elyn's Lab

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidaagnes98, Módosítva: 2022. augusztus 1.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• természetesen mattítja az arcbőrt akár 3 órán keresztül;
  • nem ragad;
  • magas NMF- és allantoin tartalmának köszönhetően kiválóan hidratálja és nyugtatja a bőrt;
  • extra antioxidánssal (az E-vitamin egyik formájával) felturbózva gondoskodik bőrödről;
  • remek választás érzékeny bőrre, valamint a szem környékén is használható;
  • jól rétegezhető a reggeli arcápolási rutinban;
  • szuper sminkalap;
  • teljesen semleges illatú (nincsen tipikus “naptejillata”);
  • néhány perc alatt beszívódik és mattra szárad anélkül, hogy elvenné bőröd természetes ragyogását;
  • nem komedogén, teljesen irritációmentes, bőrbarát formula;

Ár: 4500 , Eladó: pzita93
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Perry95

2022. szeptember 25.

Imádom!😍Őszi fènyvédőnek vettem. Nem kukacosodik a reggeli szérumommal és nem leszek tőle fehér. Kicsit más az eldolgozási módja mint a revoxnak amihez nyáron hozzá szoktam, de megéri azt a plusz egy percet, mert szépen tart egèsz nap a mattsága. Árérték arányban nagyon megérte. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

KerteszLili89

2022. szeptember 24.

Nekem minden szempontból az egyik kedvencem ez a fényvédő lett. Pont jó a mattsága, smink nélkül is használható mert nem fehéres, nem nehezíti el a bőröm de nem is szárítja. Nem okoz pattanásokat, és sokszor hidratáló sem kell hozzá. Nyáron dekoltázsra, kézre is kentem az utcán, ott is szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

RoseGoldQuartz

2022. szeptember 23.

Sajnos nagyon nem jött be. Annyi fényvédőm volt már mint égen a csillag, és ez a második, ami gyakorlatilag eldolgozhatatlan, bármennyit dörgöltem, dörzsöltem, imádkoztam hozzá. Igyekeztem úgy is felapplikálni ahogy a gyártó ajánlja, de hihetetlenül gyorsan és foltosan megköt, egyenetlen, vastagabb-vékonyabb foltokban ül az arcomon, amire sminkelni sem jó érzés, mert vagy ledobja magáról, vagy átüt az egyenetlenség és lepereg. Egyáltalán nem matt, hanem egy erősen ragadós réteget alkot, ami mellett nagyon meglepő, hogy dobja le az alapozót. Két csillagot a nyilvánvaló érdemei miatt kap, de sajnos inkompatibilisek vagyunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Zita85

2022. szeptember 23.

Sajnos nekem nagyon nem jött be. Kombinált bőröm a T-vonalban nagyon fénylik, ezért a mattítás fontos. Ezzel ugyan matt hatást lehet elérni, de nekem nagyon kényelmetlen érzés az arcomon. Mintha húzódna, feszülne tőle a bőröm. Sminkelni se jó rá, valahogy egy ragacsos érzetet is ad. Próbáltam alá hidratálót tenni, az se segített. Elajandekozom. Előtte garnier fluidot használtam, azt nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Lilumm

2022. szeptember 22.

Kiemeli a hámló bőrt, úgyhogy nekem arcra nem vált be, azonban vállra, nyakra, dekoltázsra egyelőre nagyon tetszik, úgy érzem bátran kiengedhetem rá a hajam anélkül hogy "zsírosítaná".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

DoriSztmhly

2022. szeptember 19.

Jó hogy vártam ennek a terméknek az értékelésével mert nekem a 40 fokban nagyon sok volt az arcomon, egyedül a Garnier fluidját tudtam elviselni, így fel is függesztettem a használatát a nyárra. Most viszont hogy hűvösebb van, kényelmesen viselhető. Jelenleg az Almost c-vitaminjával használom és a Neutrogena hydroboosttal (a gélkrém verzióval). Az egy pumpát én egyszerre viszem fel, nem okoz problémát, ez a kombó nem pereg. Aki megveszi az számítson rá hogy először fehér lesz, kicsit olyan érzésem volt az első 3 másodpercben hogy ez sosem fog eltűnni, kész. :D Aztán egyszer csak felszívódik az eldolgozás közben, nem hagy fehérséget sem maga után, pont jól mattít. Ragadni addig ragad ameddig be nem szívódik, illetve akkor talán jobban, ha valami testes krémet teszek alá pl. Pyunkang krémmel érezhető volt az arcon. Szépen lehet rá sminkelni (BB-krém, kőpúder megy rá), ami nekem még pozitívum hogy kicsit így összerántja a bőröm, a szemem alatti kialvatlanság kevésbé látszik. Szememet nem csípi, így mehet a szemhéjaimra is, ezzel pedig sokáig bajban voltam más termékeknél. Meglátjuk, hogyan fogok érezni a tubus végén, addig csak 4 csillagot kap, de egy hete tértem rá vissza, és most pozitívak a benyomásaim.

UPDATE: azóta is használom és kifogástalan ebben az időben. Azt veszem észre hogy egyre inkább nyúlok reggelente ezért a fényvédőért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

Minikemonika

2022. szeptember 17.

Az elődje számomra használhatatlan volt, ez már jobb valamivel, de nem venném újra. Nehéz eldolgozni, ahogy mattul, már nyúzom a bőröm. Ezzel még megbirkóznék, de ragad, ez is, a hidratálójuk is. Márpedig ha nem kényelmes, akkor nem használja szívesen az ember…

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Littleblackdress87

2022. szeptember 14.

Bevált. Számomra nagyon is. Olyan naptejet kerestem amiben nincs alkohol és parfüm, a rosaceás bőröm pedig imádja ezt. Bedolgozás után nem marad fehér vagy ragadós, nem száradok tőle. Ja, és még valami. Matt. Végre valami amitől tartósan matt marad at arcom T vonalban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

Lexy00

2022. szeptember 13.

Kipróbáláskor meglepődtem, hogy percekig tartott bemasszírozni a bőrömbe. Amint sikerült kb 10-15 perc után beszívódott és valóban matt hatást hozott fehér réteg nélkül. Azt gondolom a terméknek nagyjából ez az egy pozitívuma van. A nehézkes bedolgozás egy dolog, talán megszokható, de az, hogy előtte az ember ne használjon, se hialuronsavat (ez fel is van tüntetve a terméken) se semmilyen szérumot, mert kb semmivel nem működik együtt, az túlzás. Még szerencse, hogy azokon a napokon próbáltam ki, amikor otthon voltam, mert abszolút nem kellemes azt tapasztalni, hogy pereg a fényvédő az arcromról. A nagy mennyiség szuper árban lenne, az pedig bónusz, hogy magyar termék és könnyen elérhető a dm-ből, de a körülményes használata miatt nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Bettina

2022. szeptember 13.

Nekem ez minden szempontból a tökéletes fényvédő. Előtte Revox C vitamint és Balea Med hidratálót használok. Felvitele, elsőre ijesztő volt, hogy fehér, de beszívta a bőröm. Utána nem ragad, matt és nem egy két óráig hanem konkrétan sokáig. Volt, hogy biciklizés után letöröltem az izzadságot a homlokomról és matt maradt a bőröm. Sminkkel jól viselkedik, szépen tartják egymást. Szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Methylparaben i I ta I par 0 0