Emanuel Ungaro

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2021. január 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Bergamot, Kínai rózsa, Jázmin, Frézia, Írísz, Mimóza, Vanília

Ár: 5000 plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: 98/100 ml, friss bontás, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi

Magyari

2020. április 28.

Itteni vélemények alapján döntöttem mellette, a Diva számomra a Top, de a Desnuda nekem sok, így két használat után, tegnap egy szülinapos barátnőmnél landolt. Kicsit Chanel Allure-ös, persze csak nyomaiban egy-egy akkordja, ám a vanília mindent elnyom. Nekem nagyon gyümölcsös, erőteljesen barackos és vaníliás, feszengtem tőle. Ritka az ilyen nálam, utoljára a Place Vendome a Boucherontól és a Karl Lagerfeld egy illata volt rám ilyen hatással. Frissnek nem mondanám, ugyanis a vanília mélyíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 28.

Timi8

2019. június 10.

3 azaz 3!!! valamirevalò (értsd: emlìtésre méltò) illata lett (eddig) ennek a háznak: Diva, Diva Rose és a Desnuda.
Ungaro-éknál minden fekete vagy fehér, semmi köztes, legalàbbis az illataik ezt tükrözik: vagy mestermunka mint ez a fenti 3, vagy a kis semmilyenke...van, de minek...
Szòval Desnuda! Mennyei illatù szàmomra. Ésnagyon-nagyon nosztalgikus. Baromira nem én vagyok de be kellett szereznem. Megmagyarázhatatlanul vonzòdom hozzá ùgy, hogy semmi illatemlékem nincs korábbròl vele kapcsolatban. Tetszik mert szerintem egy fantasztikus darab és fogalmam sincs, miért nem örvendett soha nagyobb népszerűsègnek.
Stìlusában nekem olyan mint a régi Ferragamo Incanto edp. Nagyon jò kis parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Stìlusában nekem olyan mint a régi Ferragamo Incanto edp. Nagyon jò kis parfüm!

Marcsi66

2018. december 16.

Nem tudom elhelyezni márkán belül az illatot,nincs hova ,totál ismeretlen,,,de hagy így tolják,akkor folytatódik a tesztelés,választok még közülük az bizti,Dior Dolce Vita beugrik róla,egy kicsit emlékeztet rá,de ez egy sűrűbb fátyol mögé rejt egy isteni arcot,,,,Melegséget birtokolni,óriási erény, szépséget vele ötvözni,meg kész főnyeremény.Krémes és füstös gyümölcsös egyszerre,majd a fűszer,a kardamom vegyül a virágok közé,a fahéj hangsúlyos ,édesbe fordul az egész,Nem émelyít,inkább ragyogtat.Hidegebb időben jobban érvényesülhet talán.a jobb időt sem zárnám ki,tartóssága megfelelő árban meg szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 16.

Vaslady

2018. augusztus 26.

Jéé,ez egy kellemes meglepetés...:-D
Annyira szomorú voltam,amikor már nem tudtam beszerezni Cavalli Oro-ját,az isteni finom parfümjét...
És akkor itt van ez a kis nyomi Ungaro,akinek elég sok gagyi illata van,és akkor itt van egy "nagyvad" :-D.
Barackos fahéjas kardamomos illat!
Leszáradva vaniliás,de őtt vannak a fűszerek továbbra is,plusz még a bors....
Hát én most oda,meg vissza vagyok,megyek megkeresni,hol lehet kapni!
Sok sok csillag neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Jéé,ez egy kellemes meglepetés...:-D
Barackos fahéjas kardamomos illat!
Leszáradva vaniliás,de őtt vannak a fűszerek továbbra is,plusz még a bors....
Hát én most oda,meg vissza vagyok,megyek megkeresni,hol lehet kapni!
Sok sok csillag neki!

Yeticica

2018. május 20.

Itt szereztem be egy fufut belőle, és milyen jól tettem! Altalaban idegenkedem a vanilias illatoktol - a ferjemrol nem is beszelve 😉. Itt azonban nagyon visszafogottan mutatja csak meg magat, helyette istenien fuszeres illat sokrot kapok, nagyon szepen simul ra a boromre. Kar, hogy ennyire visszafogottan illatozik csak, olyan, mint egy szende urihokgy aki felig leeresztett pillak mogul pillantgat kifele, de nem meri vallalni a szemkontaktust a kiszemelt ferfival. Valoban nagyon nocis kis illat (egyebekent csak benyomasban engem emlekeztet az Alaia Blanche-ra, az ilyen kis fuszeres rajtam, de O azert nem eppen egy szende szuz, sokkal inkabb egy uthenger).
Mivel nem kedvelem az edes illatokat, igy feludules volt, hogy sokkal ‘rosszabbra’ (ertsd edesebbre) szamitottam, mint amit vegul kaptam, de inkabb elteszem oszre, hiaba fordult huvosebbre az ido, valahogy nem passzol hangulatban a majushoz. Most fanyar, friss, gyumolcsos illatokra vagyom, a Desnuda feleknek meg kell varniuk a sargulo leveleket, a pottyano gesztenyeket es a forralt borozos esteket. Egyelore 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

umpalumpa

2018. április 3.

Én nem érzek kardamomot brühühü :( Ráadásul a rózsa és a vanilia együtt valahogy sok nekem. Emelett csodás puha, meleg kompozíció. Az üveg és a kétféle felviteli mód még különlegesebbé teszi. A régi változat van meg.
Jön a jó idő, ezért újrabfogom tesztelni. Addig is 5...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

Jön a jó idő, ezért újrabfogom tesztelni. Addig is 5...

Verona5

2018. január 13.

Kardamomos, fűszeres csodát rejt ez kis lapított gömböc üvegcse - annyira jó kézbe venni, belesimul, mint az általa rejtett illat utána a bőrömbe. Kicsit hasonlít a Jil Sander Stylessence-hez, biztosan a kardamom miatt, ez a puhább, az a keményebb/szárazabb vonalat hozza. Ő téli finomság, melegebb időben majd még próbálnom kell. Egyedül hátránya, hogy nem túl tartós, sokszor kell frissíteni, de ki bánja, ha ár/érték arányban ilyen finomság került a birtokomba! Emiatt aztán nem fogok levonni pontot tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

Sheila

2017. június 29.

Vak vásárlás eredménye, de nem vált be. Vagy legalábbis rajtam nem nagyom működik. Az illat kellemes, tényleg, de kezdetben van egyfajta gyógyszeres, gyógynövényes beütése, amit én spec kedvelek, de Lolita Lempicka Si Lolita-ja sokkal karakteresebben, pimaszabban hozza ezt a vonalat. Abban ötletesnek és meghökkentőnek hat, ebben picit fáradtnak. Ez egyébként még nem volna baj, mert a kezdeti gyógynövényesség átmegy hamar egy puha, komfortos tisztaságillatba, a gond azzal van, hogy ennek a tartóssága max fél óra, és volt-nincs. Ennyire gyorsan még egy szimpla testpermet sem illant el rólam soha. Egyszóval kellemes, elfújkálom (szó szerint, mert naközben kb 10x kell frissíteni, hogy érződjön vmi), de nem lesz kedvenc. Ez most sajnos csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 29.

GNóri

2017. június 15.

Hidegben is nagyon finom, fűszeres, füstös, de krémes gyümölcsillat. Viszont most volt egy kattanásom, hogy ki kellene próbálni nyáron is, és jól tettem, mert melegben rajtam egyszerűen fantasztikus. Nekem Ő maga a nyár. A forróság, a napsütés, a strand, a homok, a naptej, a gyümölcsök, a koktélok mind-mind benne vannak ebben az illatban. Boldogságot, gondtalanságot idéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Masnuci

2017. május 16.

Pár napja szereztem be egy szórófejes teszter változatot belőle. Nem is értem miért nem figyeltem fel rá eddig. Rajtam egy finom puha púder illattá válik. Nem lesz túl édes, sem túl virágos és fűszeres sem, hanem egy igazi dorombolós, ölelősen pihe-puha, melengető, simulékony finomság. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Coumarin, Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)