Florex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emanufaktura, az összetevőket feltöltötte: akascha, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Javítja a koncentrációs képességet, a kreativitást, felélénkíti a fantáziát. Hatásos sápadt, gyenge vérellátású bőr esetén. Friss citromos illattal rendelkezik.

Összetétel: Juhtej, Lanolin, Pálmaolaj, Kókuszolaj, Olívaolaj, Vasfű Kivonat

akascha

2013. május 11.

Nekem is tetszik ez a szappan, visszafogott illat, szép összetevők. Érzékeny bőröm van, ha egy kicsit megszorítják a karom rögtön meglátszik, de erre a szappanban lévő "fűrészporra" /száraz vasfű növényi részek/ minden mondható csak az nem,hogy szanaszét karcol. Van egy csokis szappanom amiben kakaópor is van és esküszöm az jobban karcol. Szerencsére a vasfű darabkák elfekve vannak a szappanban, így inkább finoman masszíroz, bár lehet, hogy szappanja válogatja,hogy helyezkednek el benne a vasfű darabkák. Mint megtudtam a parfüm illóolajok keveréke és a színezék is ételfesték, szóval teljesen natúr. Nekem a bőröm utána finom puha, még testápoló sem kell. Mondjuk az arcom utána kicsit húzódott, de eddig minden szappannál ez volt, és pár perc után magától elmúlt, szóval valószínűleg ez nem a szappan hibája. Még hajmosásra is kipróbáltam, és nem, nem maradt a hajamban egyetlen darabka vasfű sem. :) Ecetes öblítéssel tökéletesen működött. Már egy ideje használom, és még mindig sok van belőle, szóval elég kiadós, az ára is baráti. Nem tudtam, hogy megszűnt, az oldalukon még lehet kapni, igaz kiárusítás alatt van, mert csak ajánlani tudom. De most láttam, hogy csak a formája változott, lehet kapni. Csak azért adok 4 csillagot, mert szerintem feleslegesen van benne tartósítószer, hisz én úgy tudom a szappanok sokáig elállnak és némelyiknek még jót is tesz ha huzamosabb ideig úgymond érlelik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

kingus008

2013. február 17.

én kifejezett élvezem benne a "fűrészport" /száraz vasfű növényi részek/, mert amolyan bőrradírként is működik így nálam ez a szappan. Finoman masszírozza a bőrömet, reggel szuperul "felébreszt", és azt mondják, hogy narancsbőr ellen is hatásos ha serkentjük a vérkeringést. Viszont van olyan, hogy én sem kívánom a masszírozó hatást, olyankor szivaccsal habosítom fel, és így nem zavarnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

demetern

2013. február 6.

Ha nem lenne benne az a "fűrészpor",ami szanaszét karcol,teljesen imádnivaló lenne! Az illata finom,a többi szappanjukat is nagyon imádom,de emiatt a reszelék miatt ezt a szappant abszolut nem lehet használni sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 6.

pupee

2012. május 17.

Én nagyon szeretem ezt a szappant Már vagy fél éve használom az arcomra reggel-este, és emellett nem igazán használok arckrémet. Pár használat után látszott a változás, leszárította a pattanásokat meg simább is lett az arcbőröm..,és még mindig van belőle..;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.