Emma Hardie

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: graceintrouble, Módosítva: 2014. június 27.

Ár:   15 000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó balzsam, amely teljes mértékben megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és sminkmaradványoktóltől, hirdatáló és nyugtató hatással bír, és élettel tölti meg a fakó arcbőrt, ezen kívül érzékeny bőrűek is használhatják.

Ár: 2500,-Ft , Eladó: jucma83
Állapot: új, Helyszín: Eger, fizetés: személyes átvét, posta, stb.
Ár: 8000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Lencseee

2018. július 16.

Szerintem szörnyű illata van! Nem értem,arcra való cuccokba minek tesznek egyáltalan illatanyagot...? (Hogyan lehet illatos kencét érzékeny bőrre ajánlani egyáltalán?????) És sajnos bármelyik eddig próbált lemosó balzsamomnal gyengébben muzsikált (banila zero, heimish, clinique). Nem jól "olvad", waxos érzetet hagy maga utan, nem tisztít alaposan és meg drága is (szerintem kiugróan drága...)...Nekem egy nagyon nagy NEM! Lookfantastic boxban jött 15 ml-es kiszereles...annyi jó talán van benne, ha végre elhasználom, lesz egy pici dobozka a lemosó balzsamjaimnak az utazásokhoz...Összefoglalva: Semmiféleképpen sem javaslom, mert nem is jó és drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

lulley93

2018. június 16.

Nem veletlenul imadjak annyian (kulonfoldon). Isteni illat, tokeletes hatas, a kendo pedig szuper es extrapuha. A Clinique lemosobalzsamjanal jobb, kevesebb is jobban leszedi a sminkemet. En elso lepeskent hasznalom. Eloszor ezt belemasszirozom, majd a vizes kendovel letorlom. Ezutan vagy egy vizzel hasznalatos lemoso kovetkezik, vagy egy micellas viz (majd oblites vizzel). A micellas vizes vattan semmi nem szokott maradni (nem ugy, mint a Clinique utan) egyebkent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Percoon

2017. augusztus 31.

Második lemosónak használom esténként, szerencsére én nem tapasztaltam irritációt, sőt, utána olyan érzés, mintha a legluxusabb krémet tettem volna a szememre és az arcomra, szépen hidratál nagyon, sokszor utána már nem is használok krémet, mert annyira jó érzés, ami utána marad. Nálam 5 csillag egyértelműen. Amúgy én is Caroline-nak köszönhetem, hogy rátaláltam. Néha Feelunique-on lehet kisebb kiszerelést is venni próbának, jellemzően karácsony környékén, én is azzal kezdtem, és utána neveztem be a nagyra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Mundow

2016. június 7.

Nagyon csípte és marta a szememet. A szemem környékén meg kellemetlen és feszítő érzés volt viszonylag sokáig.
Sajnos ez egy nagyon drága termék, számomra nagyon rossz hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Sajnos ez egy nagyon drága termék, számomra nagyon rossz hatással.

Pötyi

2015. március 21.

Előző véleménnyel egyetértek, hogy hihetetlen élmény, fantasztikus illat és textúra. Igazi esti második tisztításra való termék, én is pontosan úgy használtam, ahogy graceintrouble is írta. Azt hiszen nem túlzás azt mondani, hogy cult termékről van szó, nyugaton nagyon istenítik. Így nehezemre esett kimondani, hogy vélhetőleg (de még mindig nem biztosan) ez a termék a rudas abban, hogy bő egy éve borzalmas szemhéjra és szemgolyóra kiterjedő gyulladásom volt, gyakorlatilag szétrepedt a bőr a szemhéjamon, szteroiddal lehetett csak hosszú idő alatt rendbehozni. Akkor nem tudtam rájönni, hogy melyik termék lehetett a baj okozója, ezt a csodát nem gyanúsítottam. Gyakran cserélem a termékeket, így egy ideig nem használtam, majd amikor újra rendeltem és elkezdtem használni, nagyon kellemetlen, feszítő érzés kezdett kialakulni a szemem környékén. Azonnal abbahagytam, és elajándékoztam kevésbé érzékeny bőrű, és korábban a termék illatától elájuló barátnőmnek. Aki aztán azt mondta, hogy mintha az ő szemkörnyékét is bántaná. Vagy hipochonderek vagyunk, vagy egszerűen az a két lúzer a világon, akinek nem válik be ez az ezrek által istenített csoda.
A lényeg: fantasztikus élmény használni, nagyon jól tisztít, de ha valami furát éreznétek, csak óvatosan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

graceintrouble

2014. június 18.

Még sosem használtam ezelőtt balzsamot arctisztítóként, és egy kis infógyűjtés után akadtam rá az Amazing Face-re. És ez maga a csoda!

Egyrészt a csomagolás: gyönyörű, elegáns, luxusérzést keltő, "súlyos" dobozka, ami a fürdőszoba (az én esetben sajnos hely híján a tükrös szekrény belső zugának) éke lehet, mint egy kis mennyország! Viszont valamilyen úton-módon megrepedt a teteje, pedig sem a szállítás során nem esett baja, se nem ejtettem le... rejtély. Érdemes utána keresni a csomagolás részleteire, amennyiben interneten keresztül történik a rendelés, mert legtöbbször a termék mellé jár egy EH muszlinkendő is, amellyel egyben exfoliálhatjuk is a bőrünket. Egyébként egy mezei törülköző is elegendő a balzsam eltávolításához, csak arra kell figyelni, hogy minden használat során tiszta legyen. :) Valamint zavaró lehet, hogy nem jár a termék mellé spatula, így kissé körülményes lehet annak, ha valaki nem szeretne közvetlenül a dobozba nyúlkálni. Én egy másik krém spatuláját használom, így ezzel sincs gond.

Az állag: fantasztikus citrusos illata van, rám nyugtatólag hat, amikor használom. A balzsam konzisztenciája függ a szobahőmérséklettől, amennyiben egy kicsit melegebb van odabent (>26-27 fok), "levet ereszt", de a minőségén nem ront. Érdemes ezért jól szellőző helyen tartani, ha szeretnénk, hogy kissé szilárdabb maradjon, de ízlés kérdése. Nem kell belőle túl sok egyszerre, nagyon szépen terül az arcon, nyakon.

A hatás: bár ez egy az egyben sminklemosóként szolgál (valamint számos más felhasználási módja is van), én csak este, második tisztítóként használom (egy tejes lemosó az első), mert félek, hogy hamar elfogy. :( Érdekes, hogy még így is találok alapozó foltokat a törülközőn, pedig érzetre tisztának tűnik az arcom az első lemosó után. Másrészt nagyon puha és hidratált bőrt hagy maga után, nem tapasztaltam semmilyen kipattogzást vagy irritációt a 2 hónap alatt, mióta használom, pedig aknéra hajlamos a bőröm.

Egyszóval merem ajánlani, mert ez egy olyan balzsam, amit szerintem mindenkinek meg kellene tapasztalnia legalább egyszer az életben. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Menthyl PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!