Eon Productions

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   10 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejillat: rózsaszín bors,frézia,málna,pezsgő. Szívillat: földi szeder,gardénia,leander,fekete rózsa. Alapillat: vanília,pézsma,cédrus,szantálfa,bőr.

2016 tavaszán fog bemutatkozni a James Bond 007 for Women ll, egy évvel az első női James Bond illat után. Az első kiadás megtestesítette a titokzatos Bond lány báját és kalandvágyát. Az új parfüm ugyanezen a vonalon halad tovább, egy csábító nappali illatot kínálva.
Az új orientális virágkompozíció könnyedebb,mint az eredeti. Fejillatában fellelhető a rózsaszín bors,rózsaszín frézia,vadszeder és a rózsaszín pezsgő. Szívillatában a karakteres vadszeder keveredik egy csokornyi gardéniával a rózsaszín leanderrel és a fekete baccara rózsával. A bársonyos, keleties alapillat magába foglalja a pézsma,a vanília, a cédrus,a bőr, és a szantálfa jellegzetességeit.
A parfüm reklámarca a gyönyörű olasz színésznő, Caterina Murino lesz,aki Solagne Dimitrios szerepét játszotta a Casino Royale című 2006-os James Bond filmben. A pazar kialakítású,gyémántot formáló üveg ezúttal enyhe rózsaszín árnyalatot kapott.

Ár: 4690 , Eladó: tundying
Állapot: új, celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
CSERE is - James Bond 007 for Women II
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kacsa

2020. július 5.

Nagyon szép az egész csomagolás, a rosegold színvilággal. Nehezen tudom leírni az illatát, de egy kellemes, nem tömény vagy tolakodó parfüm. Könnyed, enyhén fűszeres, leginkább talán virágos, nőies illat. Tartóssága nem rossz, nagyjából fél napot bír ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Jelizz

2020. július 1.

Nagyon szep dizajn noies rosegold vonal. Edeskes bőrös fuszeres hetkoznapi illat. Felnapot teljesen kibir. Nem a parfummel van bajom mert tetszik ,de nekem tul egszeru illat ,sajnos nagy igenyeim vannak. De ezzel a James Bond parfumokkel nem lehet melleloni, a lilat imadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Ingi

2020. május 18.

Szeretem ezt a parfümöt. Nagyon finom az illata és viszonylag jó áron is van. Az üvegcséje is nagyon szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

nikool01

2020. március 6.

Akciósan vettem 50ml-t (talán 5000Ft-ért) amennyit meg is ért, finom, viszonylag tartós illat, napközben egyszer azért újra szoktam fújni.
Édeskés, de nem émelyítő, pont amilyet kerestem az unalmas napokra, feldobja a kedvem. Nem egy különleges illat, de szeretjük egymást.
Lassan elfogy (3 hónap után) de mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Lassan elfogy (3 hónap után) de mindenképp újravevős.

wildrose

2020. február 19.

Kifújáskor friss, édeskés-málnás, aztán a málna kicsit fanyarabbá, szedresebbé válik, a leszáradása pedig puha vaníliás egy kis bőrös felhanggal. Elég intenzív és elég tartós, könnyed, tavaszi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 19.

Laroselly

2020. február 9.

Karácsonyra kaptam, eléggé tartós ruhán, bőrön annyira nem. Nagyon tetszik 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Karácsonyra kaptam, eléggé tartós ruhán, bőrön annyira nem. Nagyon tetszik 😍

DiiJo

2020. február 9.

Lassan 4 éve csak ezt a parfümöt használom, nagyon hozzámnőtt, kellemes, enyhe illat, sokan meg szokták dícsérni, és kérdezik, hogy mit használok. :D ^_^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

esztifarkas

2020. január 22.

Nagyon kellemes, könnyű, édes illat. Az üvege szép, az illat sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

ppetruc

2019. október 15.

Most hozta a futár...hetek óta piszkálja a fantáziámat ez az illat. Az első percekben érezhető alkoholos illat tovaszáll, és édes, finom, nőiesen könnyed virágos illattá válik. IMÁDOM!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Kusika

2019. szeptember 19.

Akciós volt és hajtott a kíváncsiság kipróbáltam ,
ha eltekintünk az erős alkoholos nyitánytól utána hirtelen átalakul egy vonzó nagyon viselhető édes,fás
bőrös illattá,szerencsére rajtam a vaníliás beütés nem érezhető.
Inkább friss mint édes .Az üveg gyönyörű.
Napközben,munkába szerintem tökéletes bármelyik korosztálynak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Akciós volt és hajtott a kíváncsiság kipróbáltam ,
bőrös illattá,szerencsére rajtam a vaníliás beütés nem érezhető.
Inkább friss mint édes .Az üveg gyönyörű.
Napközben,munkába szerintem tökéletes bármelyik korosztálynak.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.