Eon Productions

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   10 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejillat: rózsaszín bors,frézia,málna,pezsgő. Szívillat: földi szeder,gardénia,leander,fekete rózsa. Alapillat: vanília,pézsma,cédrus,szantálfa,bőr.

2016 tavaszán fog bemutatkozni a James Bond 007 for Women ll, egy évvel az első női James Bond illat után. Az első kiadás megtestesítette a titokzatos Bond lány báját és kalandvágyát. Az új parfüm ugyanezen a vonalon halad tovább, egy csábító nappali illatot kínálva.
Az új orientális virágkompozíció könnyedebb,mint az eredeti. Fejillatában fellelhető a rózsaszín bors,rózsaszín frézia,vadszeder és a rózsaszín pezsgő. Szívillatában a karakteres vadszeder keveredik egy csokornyi gardéniával a rózsaszín leanderrel és a fekete baccara rózsával. A bársonyos, keleties alapillat magába foglalja a pézsma,a vanília, a cédrus,a bőr, és a szantálfa jellegzetességeit.
A parfüm reklámarca a gyönyörű olasz színésznő, Caterina Murino lesz,aki Solagne Dimitrios szerepét játszotta a Casino Royale című 2006-os James Bond filmben. A pazar kialakítású,gyémántot formáló üveg ezúttal enyhe rózsaszín árnyalatot kapott.

James Bond 007 for Women II+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

takacsbarbi

2021. július 12.

A sima James Bond 007 után gondoltam, hogy kipróbálom ezt a változatot is :) Enyhe, nyárias illatnak érződik, de elég hamar elveszti az illatát. Vagy csak az én orrom szokja meg hamar :) Az üvege és doboza is szép, izléses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

aidanne

2021. május 6.

Aki szereti a Givenchy Hot Cuture illatat vagy szimplan malnas cuccra van ramozdulva es nem akar egy vagyont kiadni egy ujabb orulet miatt, ezt a parfumot batran ajanlom. Cuki, malnas, csajos es olyan szekszi. Amilyennek egy malnas, edes parfumnek lennie kell. Kozepesen tartos. Nagyon bejon benne a pezsgo jegy. Igaz, nem erezni ki de jolnez kiahogy az osszetevok kozott szerepel. Ajlav Bond 007

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Serpentina

2021. április 14.

Fél fokkal viselhetőbb, mint a fekete verziója, kizárólag a friss hatású jegyeknek (pl. a málna, pezsgő) köszönhetően, de ugyanolyan borzalmas. Még a “rézdrótos” vonal is stimmel benne... fúj, de rossz. 😖
Egydimenziós, mű illatocska, egyáltalán nem kellemes. Kedvelem az édes illatokat, jópárat tudhatok a kollekciómban, de ez irritálóan gejl és lapos. A képeken gyönyörűnek tűnik az üvege, szép pezsgőszínű elemekkel, de élőben hihetetlen ocsmány ez a kamuarany fémes berakás. 😕 Nem mintha ez olyan mérvadó lenne, hiszen vannak komoly ellenpéldák ebből a szempontból, de ez esetben hűen tükrözi az illat gagyiságát. Rettenetesen mérges vagyok, mert az összetevői alapján 100%-ig biztos voltam benne, hogy szerethető lesz számomra. Külön-külön is szeretem ezeket az illatjegyeket, a keveredésükből valami “eldobom az agyam” szintű csodát képzeltem el, de ezúttal nem így történt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Kacsa

2020. július 5.

Nagyon szép az egész csomagolás, a rosegold színvilággal. Nehezen tudom leírni az illatát, de egy kellemes, nem tömény vagy tolakodó parfüm. Könnyed, enyhén fűszeres, leginkább talán virágos, nőies illat. Tartóssága nem rossz, nagyjából fél napot bír ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Jelizz

2020. július 1.

Nagyon szep dizajn noies rosegold vonal. Edeskes bőrös fuszeres hetkoznapi illat. Felnapot teljesen kibir. Nem a parfummel van bajom mert tetszik ,de nekem tul egszeru illat ,sajnos nagy igenyeim vannak. De ezzel a James Bond parfumokkel nem lehet melleloni, a lilat imadtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Ingi

2020. május 18.

Szeretem ezt a parfümöt. Nagyon finom az illata és viszonylag jó áron is van. Az üvegcséje is nagyon szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

nikool01

2020. március 6.

Akciósan vettem 50ml-t (talán 5000Ft-ért) amennyit meg is ért, finom, viszonylag tartós illat, napközben egyszer azért újra szoktam fújni.
Édeskés, de nem émelyítő, pont amilyet kerestem az unalmas napokra, feldobja a kedvem. Nem egy különleges illat, de szeretjük egymást.
Lassan elfogy (3 hónap után) de mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Lassan elfogy (3 hónap után) de mindenképp újravevős.

wildrose

2020. február 19.

Kifújáskor friss, édeskés-málnás, aztán a málna kicsit fanyarabbá, szedresebbé válik, a leszáradása pedig puha vaníliás egy kis bőrös felhanggal. Elég intenzív és elég tartós, könnyed, tavaszi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 19.

Laroselly

2020. február 9.

Karácsonyra kaptam, eléggé tartós ruhán, bőrön annyira nem. Nagyon tetszik 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Karácsonyra kaptam, eléggé tartós ruhán, bőrön annyira nem. Nagyon tetszik 😍

DiiJo

2020. február 9.

Lassan 4 éve csak ezt a parfümöt használom, nagyon hozzámnőtt, kellemes, enyhe illat, sokan meg szokták dícsérni, és kérdezik, hogy mit használok. :D ^_^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.