Equilibra

Ár:   1695 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dottya, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd illatú testápoló krém, mely zsíros hatás nélkül hidratálja és védi a bőrt. Fürdés vagy zuhanyozás után használva helyreállítja a bőr puhaságát és védelmét a sima, hidratált és bársonyos bőrért. Ideális száraz, fakó bőrre is.

Parabénmentes, vazelinmentes, szilikon- és PEG mentes, alkoholmentes, gyengéden parfümözött, allergénmentes! Testápoló shea vajjal.

zeany

2019. január 27.

Csak úgy találomra vettem le a polcról, mikor pár napig nem voltam otthon és kellett valami testápoló, mert nem vittem. Meglepően jól hidratál, egész nap puha marad a bőröm tőle. Az illata engem nem zavar, nem mondom, hogy a kedvencem, de elég visszafogott, kenés után rajtam nem marad meg sokáig (sajnos parfümök se :( )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

CsokiCica

2018. július 3.

Számomra 5*. Bár nekem elég száraz bőröm van, télen is ápolja, viszonylag sokáig. Hát az illata kinek tetszik, kinek nem. Nekem például bejön ez a "natúr" illata. :) De tényleg meg kell szokni, elsőre furcsa lehet. Van egy mandulás is, azt még nem nagyon próbáltam. Az összetevői szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

dottya

2018. április 4.

update: Nem bírtam elhasználni. Illat miatt még sosem dobtam ki semmit, de ez konkrétan elviselhetetlen volt a számomra.

Érdekes sárgás színe van, amit nehéz volt megszoknom. A bőrömet szerencsére nem fogja meg. Nagyon hamar beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nagyon jól hidratál, ha este bekenem vele a bőrömet, még reggel is finom puha. Az INCI-je is szép, a termék hatásával teljesen elégedett vagyok. Az illata viszont nagyon kellemetlen. Mintha lejárt szavatosságú naptej lenne. Ráadásul nem illan el egyhamar és minden amihez hozzáér átveszi a szagot (az ágyneműm, hálóingem is). A csomagolása nem túl praktikus, nagyon nehéz visszazárni a kupakját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Nautilus

2017. október 27.

Remek ár-érték arányú, tartalmas krém. Kellemes érzést hagy a bőrön, nem ragad, és ami nálam fontos szempont: tényleg azt érzem, hogy ápolja, táplálja a bőröm; nem lesz fél nap múlva rosszabb állapotban, mint mielőtt bekentem.
Az illata visszafogott, kicsit natúr jellegű. Én időnként jobban fogadom, mint a mandulás verziójáét, ami inkább édes és kifejezettebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate