Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dcpolice, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. június 30.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Krémes korrektor, ami világosít és elfed egyetlen lépésben. Szem alatti karikákra, elszíneződésekre, bőrhibákra. Három árnyalatban kapható.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 20.

2017. július 8. Medium árnyalat - rózsaszínes tónusú, testes állagú korrektor, nálam a leggyengébb pontja az a pici tégelyes kiszerelése. Tudom, ebben nem egyedülálló. Maga a termék jó, én meg vagy barátkozzak meg ezzel a formulával, vagy válasszak legközelebb mást.
2017. augusztus 20. Ezen a néven mintha már nem is létezne, azt gyanítom, hogy az újracsomagolt Boi-ing név alá kerülhetett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

zseni

2015. december 27.

szem alatti karikakra szuperjo! rozsaszines-barackos tonusa nagyon szepen elfedi a kekes-lilas karikakat, es az allaga is nagyon kellemes. valo igaz, hogy pattanasokra es mas egyenletlensegre nem az igazi, valamint sokszor beleül a szem alatti kis rancokba (erre figyelni kell, es felkenes utan par perccel meg egyszer jol el kell dolgozni), ezert csak 4 csillagot kap. de szerintem ha tudjatok, mit varhattok ettöl a termektöl (csak szem ala es utana neha picit ellenörizni, puderrel fixalni), akkor szeretni fogjatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

LuciaNora

2015. november 18.

En csak sotet karikakra hasznalom a pinkes undertone miatt...masra nekem jo (ezert csak 4 csillag). A karikakat azonban gyonyoruen korrigalja...de nem hiszem, hogy hasznalhato onmagaban...utana egy korrektorral kell fixalni majd puderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

bogcsilike

2013. december 30.

Nagyon nagyon szép, jó állagú és fedésű, nagyon gyönyörű.

1 hónapos Ud.: Ugyanez a véleményem, kicsit sűrűbb lett az állaga, de így még könnyebb vele dolgozni! 6 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Nagyon nagyon szép, jó állagú és fedésű, nagyon gyönyörű.

VanilleLana

2012. május 28.

Az eddigi legeslegjobb korrektorom. Szuper állag, szuper fedés! Nekem brutálisan sötét karikáim vannak és még ilyen szép a szemem alatt nem volt! Extázisban vagyok a hatásától. Aki megteheti mindenképpen vegye meg, hiszen a legjobb korrektor a világon.

Update: Ez nem a legjobb korrektor a világon... Akinek halvány fednivalója van, annak csak ajánlani tudom! Természetesen az én karikáimmal ugyan szépen elbánt, de az állaga nem tetszik. Túl krémes az ahhoz, hogy több rétegben szépen fedjen. Valahol tuti hogy több termék kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Babus

2011. március 15.

Nekem egy Benefit korrektor szettem van, ami tartalmazza ezt is. Nagyon jó! Szépen elfedi a bőrhibákat és a szem alatti karikákra is nagyon jó. Ha érdekel bővebb vélemény olvass tovább.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.