Erborian

Ár:   5290 Ft és 11 890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml és 45 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   5290 Ft és 11 890 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 45 ml
Lelőhely:   Marionnaud

A BB krém a tökéletes bababőr titka. Közönségdíjas termék. Miközben eltünteti a bőrhibákat, ránctalanít és hidratál. A bőr szabadon lélegzik.

A benne lévő ginzeng fokozza a bőr mikrocirkulációját és ezáltal ösztönzi a természetes kollagén termelést. Mivel kaméleon pigmenteket is tartalmaz, nagymértékben alkalmazkodik a bőr természetes színéhez. Mattító hatással bír.

2 árnyalatban kapható

riedl

2018. szeptember 28.

Nekem a vilagosabb arnyalat van meg tobb eve, kb a 3. tubusomon vagyok tul es azt kell mondjam, h nehez felulmulni. Valoban idovel fenyesedik es ala kell hidratalni (altalaban en az eucerin anti rötung nappali kremjet hasznalom, de nagyon konnyu, kenyelmes viselet, nem erzem, h eltelitene a boromet es kozepesen fed. (Ami persze hol eleg, hol nem- de akkor jon ra egy reteg puder 🤣 )
Szoval hetkoznapra egyertelmuen ez a legjobb valasztas nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Szoval hetkoznapra egyertelmuen ez a legjobb valasztas nekem.

szabokrisztina7

2018. szeptember 20.

foszló foltokban narancssarga fej az eredmeny. kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

foszló foltokban narancssarga fej az eredmeny. kuka

katalinmester13

2018. szeptember 20.

Egy másfél ml-es doré és egy teljes kiszerelésű (45 ml) clair árnyalatú termékkel rendelkezem.
Elsőként a doré ( sötétebb, sárgás tónusú) árnyalatot próbáltam. Önmagában. Se alá, se fölé nem került semmi. Már az első simításnál láttam, hogy ez egy csoda. Nem vagyok alapozószakértő, nem is használtam el túl sokat, de éreztem, hogy ilyennel még nem találkoztam. Fedése mint egy alapozónak, de mégis más. A durva szem alatti karikáimat nem fedi teljesen ( semmi sem), de lekörözte az eddig használt korrektoraimat. A narancsos színe elég jól kiüti a sötét szemkörnyéket. A ráncokba ici-picit belecsücsül. Tényleg csak alig. A szemhéjpúder egységesen tapad meg benne. Nem csípi a szemem. Pedig SPF 20-as. Nekem minden fényvédős cucctól kifolyik a szemem. A doré árnyalat csak tengerparti nyaralás után javasolt az egész arcra, mert elég sötét. Valamennyire idomul az arc színéhez, de nem az igazi. Ezt a kis mintát a karikáimra fogom elhasználni, és ha akciózzák veszek belőle nagyot is. A clair első használatkor pont az ellenkező hatást váltotta ki belőlem. Szürke az első simításnál! De ijesztően. Meg is bántam abban a pillanatban, hogy ennyi pénzt adtam érte. Drága is, csúnya is! De ahogy egyre jobban dolgoztam bele a bőrbe rózsaszínesedett, majd nagyon szépen idomult a bőröm színéhez. Pedig én a sárgások közé tartozom. A foltokat, pirosságot nagyon jól fedi. A száradó hegek sem olyan feltűnőek, mint más termékeknél. A CC- krémjével együtt használva még jobb. De önmagában is szuper. A CC-krém nem ad hozzá annyit az összképhez, mint amennyire drága ( az is). Rendesen alá kell hidratálni, mert nagyon erős a mattító hatása. Jó pár réteget elbír maga alatt átfényesedés nélkül. (Zsírosodó bőr sem fénylik .) Púder is jót tesz neki, különben egy kicsit beleesik a nagyobb ráncokba. Orrfújásnál megfogja a papírzsepit, de valahogy mégis a jó marad a fedése, szinte nem is kopik. Az illata? Az van neki. :) Tartós is, de nem zavaró. Ez egy nagyon jó cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Betaine, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.