Erborian

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Természetes ginzeng kivonattal dúsított folyékony alapozókrém, ami kisimító és hidratáló tulajdonságairól nevezetes. Az eredmény: A bőr láthatóan tónusosabb, a tökéletlenségek eltűnnek, a pórusok összehúzódnak, és így az eredmény egy tökéletesen szép gyönyörű bőr.

Boriskajuliska

2019. május 30.

Mintát kértem az üzletbe és szerencsére az eladó nem sajnálta, kb. egy hétre elegendő volt a mennyiség így több alapozóval CC krémmel stb. ki tudtam próbálni. A leírás szerint ez egy folyékony alapozókrém de szerintem inkább primer mert színt nem ad a bőrnek viszont szép egységes bőrkép az eredmény. Én magába még nem próbáltam csak a márka matt krémébe keverve és az erre feltett alapozóval és CC krémmel, nagyon szép lett a végeredmény. Minden képpen fogok venni mert sokkal egyszerűbb a használata mint egy sűrű primernek és nem mellesleg szeretem a végeredményt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

natulcien

2019. május 14.

Egy vásárlás mellé kaptam mintát, és annyira meggyőzött, hogy meg kellett vennem nagyban. Egy csoda kis kiegészítő krém ez. Egyszerűen minden gyengébb minőségű alapozót, BB-t, CC-t, feljavít. Egy rózsaszín krém, cseppentős, nagyon praktikus tubusban. Annak ellenére, hogy szilikonos, érzetre nem rossz, pedig én nem bírom a túl szilikonos cuccokat. 5 cseppet rakok az alapozóhoz és sokkal selymesebb, bababőrösebb lesz a végeredmény. Nagyon elégedett vagyok. Az Erborian termékeke eddig nagyon jól teljesítenek nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.