Erborian

Ár:   10 290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Ár:   10 290 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

A márka BB krémének továbbfejlesztett változata.

A BB light már sokkal transzparensebb formula, lágy, emulziós állagával gyengéden védi a bőrt, és elfedi az esetleges bőrhibákat.

Ramri

2019. június 26.

Az alapozókat nem szeretem, nehéznek érzem tőle az arcom, így szerettem volna egy olyan BB krémet, ami természetes hatás kelt és ad valami pluszt. Nagyon szépen fed, igazi porcelán hatást kelt az arcon, nem lesznek tőle miteszerek, pattanások. Kicsi a kiszerelése, de nagyon kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

skin

2018. április 24.

CC krémet akartam ,de ez tűnt kevésbé testesnek. Nekem nem bántja a bőröm olyan mintha semmit sem viselnék. Kézzel viszem fel könnyen eldolgozható,a pórusok szinte eltűnnek . A fedése szerintem elég már-már egy gyengébb alapozóval vetekszik. A színe,no az nem a szívem csücske . A clair árnyalat amit használok nekem kicsit rózsás amit nem kedvelek. Öszességében pattanást nem okozott kényelmes egész nap,nem szárítja a bőröm nem folyik le. Én azért szeretem egy könnyű púderrel fikszálni és ezzel a rózsásságát is kiegyenlítem. Egyebekben azért kicsit túlárazottnak tartom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

senskin

2017. szeptember 9.

Pink Perfect krémmel használtam egy mintát. A nagy kiszerelést nem vettem meg, hiába akartak rábeszélni a jól bevált DW helyett.
Szóval ez a BB nem feltétlen működik rosszul, de krémekkel kombinálva, a zsírosodása hajlamos bőrűeknek sok lesz.
Figyelni kell a színére is, mert nekem túl sötétnek tűnt.
Önmagában és alapozó alá lehet tökéletes. De primerrel és arckrémmel együtt alapozó helyett én nem ajánlom, mert átcsillog. Ápolni ápol, mert simít, nagyon krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Figyelni kell a színére is, mert nekem túl sötétnek tűnt.

FrankB

2017. január 26.

Kombinált, aknéra hajlamos bőrre abszolút nem ajánlom. Rosszabbat tett mint használt, és a fedése is a 0-val egyenlő, nem beszélve az áráról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

madaras

2016. november 20.

Minta alapján nálam ez a krém viszonylag jól muzsikált. Eléggé krémes,könnyen eldolgozható,a fedése nálam közepes. A pórusokba belesimul,egységes bőrképet eredményez.Természetes hatást kölcsönöz. Primerrel tökéletesebb a hatása. Viszont túl drágának találom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

ercsike76

2016. augusztus 18.

Elég sűrű krém, a legjobb kézzel eldolgozni. Színben passzol az arcomhoz de állandóan kiütéses leszek ha ezt használom. Nagyon szép egyébként a végeredmény, bababőr...de valamelyik összetevőjére biztosan allergiás vagyok mert gyulladt patik jelennek meg ahova kenem.
Amúgy tartós, de 2-3 óra múlva fénylik az arcom tőle. Primerrel jobban muzsikál de ahhoz meg drága, hogy egyedül ne tudja ezt.
Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nem újravevős.

BonnyBunny

2016. április 5.

Szerencsére csak mintám volt belőle, ebből és a "BB CREME AU GINSENG" verziójából. Mindkettőt használtam, de nem látok különbséget a két termék közt, tehát ugyanazt tudom elmondani róluk.
A light verzióban volt meg,a színe kicsit sötétnek tűnt a tasakban, felkenve nem annyira vészes, de lehetne világosabb (nekem nagyon fehér bőröm van). A krém inkább kicsit nehezebb állagú, felkenve is már csillogott. Ami nagyon tetszett, hogy a pórusaimba szépen belesimult, így tényleg bababőr hatást eredményezett. A fedése meglepően erős egy BB krémhez képest, fed annyira, mint egy közepes fedésű alapozó. Egy kis korrektorral a szem alatt és lepúderezve az arcom nagyon természetes, mégis szinte tökéletes fedést értem el vele. Sajnos már amikor felraktam, akkor láttam, hogy bizony nem lesz szerelem köztünk, túl olajos az állaga. Nagyon gyorsan brutál módon kifényesedett vele az arcom, és ha egy kicsit is bármi hozzáért ott maradt a nyoma... Szóval az arcomba lógó hajszálak helyéről eltűnt a krém, így csíkos, és néhány helyen ujjlenyomatos fejjel voltam vagy fél napot az emberek között... Borzalom, hogy mennyire nem tartós, minden meglátszódik ami hozzáér, mászkál, kenődik mindenhova. Hab a tortán, hogy még pár pattanással is megajándékozott.

Esetleg száraz bőrre jó lehet, gondolom arról a púder se tűnik el az olajjal keveredve, mint egy zsíros bőr esetén, így lefixálva elképzelhető, hogy nem mászik úgy el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Mesi

2015. október 14.

Színben passzolt hozzám a legvilágosabb, ami nagyon ritka dolog nálam... Szóval hófehérkéknek megér egy próbát. Mintát használtam belőle.
Meglepően erős fedésű egy BB krémhez képest, az állaga is sűrű. Nem kopik a nap folyamán, nem is fényesedik át.

Két negatívumot tapasztaltam:
- rajtam nem mutat teljesen természetesen valamiért (nem jöttem rá, hogy az erősebb fedés / vízhiány miatt vagy az eldolgozás módja nem jó)
- az orcámon lett néhány dudorocska, ami nálam nem jellemző. Miután felhagytam a használatával, elmúlt. Nem tudom, melyik összetevő okozhatta, kár hogy nincs még feltöltve ide a lista.

Világos árnyalatú, kombinált bőrű lányoknak szerintem jó barátja lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Két negatívumot tapasztaltam:

Világos árnyalatú, kombinált bőrű lányoknak szerintem jó barátja lehet.

Cu2tka-baba

2015. február 28.

Nem lett a kedvencem, majd talán nyáron:/ Nekem nagyon kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Nem lett a kedvencem, majd talán nyáron:/ Nekem nagyon kiszárította a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.