Erborian

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 2.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szemkrémek

Kapszulázott pigmenteket tartalmaz, amelyek a bőrbe olvadnak. A formula könnyű textúrájú és színe is tökéletesen illeszkedik a szem körüli finom bőrre.A nyugtató tulajdonságairól híres Centella asiatica-val gazdagítva ez a termék elősegíti a bőrtónus kiegyenlítését és a szem környékén tapasztalható öregedés jeleinek leküzdését.

• Segíti a finom vonalak és ráncok hidratálását.
  • Rögtön elrejti a szem alatti puffadást és a sötét karikák megjelenését. A szem körüli bőrt sugárzónak, hidratáltnak és egyenletesebbnek látja, tökéletes megjelenést biztosít, természetes kivitelben. A szemek fiatalabbnak, frissebbnek tűnnek egész nap.
  • Kiváló smink alapot képez.

2 árnyalatban (clair, doré) kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pearldiver66

Korcsoport: >54
2022. május 11.

Ez is egy nagyon nagyon jó szemkörnyék ápoló, ragyogó fiatalos tekintetet ad. Egy friss üde tekintetet eredményez. Egyet nem értek, viszont, és nem ebben a krémben van egyedül hanem a megújult Super BB krémbe is titándioxid van. Ez hogy lehetséges? 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 11.

Kamea

2021. december 29.

2021. 12. 29. Clair árnyalat.
Szerencsére nincs szükségem korrektorra, a szemem alatt is a színezett hidratálókrémet/alapozót szoktam csak eldolgozni. A tapasztalatom szerint az összes beleül a szem alatti ráncaimba, ez alól csak az YSL Touche Éclat a kivétel, de azt se sorolom a szó klasszikus értelmében vett korrektorok közé.
Ebből a CC krémből csak alig egy borsónyit szoktam használni reggelente. Ez a mennyiség bőven elég mindkét szemem alá. A krém kinyomva és még a bőrön eldolgozva is ijesztően hófehér. Aztán az ütögetés, a masszírozás és talán a bőr melegének hatására észrevétlenül belesimul a szemkörnyéki bőrbe. Eggyé válva vele és egy árnyalattal kivilágosítva a területet, ahova kerül.
Lágy, selymes állagú, könnyen eldolgozható krém. Nem szárít, nem ül meg a ráncocskákban, inkább csak feltölti azokat.
A 2021-es esztendő egyik sikeres összetalálkozása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 29.

2021. 12. 29. Clair árnyalat.
A 2021-es esztendő egyik sikeres összetalálkozása.

zsonody

2021. október 18.

Korábban egy Benefit korrektor speciális kiadását használtam (Benefit Concealer & Highlighter Duo Boi-ing & Watt's Up!) legszívesebben a szemem alá a NARS Radiant Creamy korrektoron kívül, amiben volt maga a korrektor és egy highlighter a szem alatti terület kivilágosításáért. Számomra ezzel természetesebb, de mégis jó fedést adó eredményt lehetett elérni, nem annyira kedvelem szem alá az "insta magas fedésű" korrektorokat, mint amilyen pl. a Tarte Shape Tape, bár nyilván egy fotózáson pl. annak is van helye. :) Na de, a Benefit termék megszűnt és nagyon kerestem valamit, amivel természetes, "üde világosságot" tudok elérni a szemkörnyéki területen - sajnos az Erborian bb és cc krémek nekem általában sötétek, de ez a szemre való termék tökéletes. Hozzá kell tennem, hogy 30 év alatt nem biztos, hogy rajonganék érte, de így felette kicsivel, néhány finom ránccal felszerelve már nagyon fontos, hogy ne legyen maszkos, szárító hatású és ráncokat kiemelő a szemre használt termék. Az Erborian ezt hozza: smink nélkül önmagában is használom, sminkhez pedig a Benefit Boi-ing Industrial Strength korrektorral kiegészítve. Ez a termék egy könnyed, nagyon minimális fedést (nem korrektorhoz hasonlítható), viszont szép és üde tekintetet kölcsönző cc krém. Ahogyan előttem is írták, tényleg nagyon kevés is elég belőle, ezért sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Tavasz tündér

2021. július 25.

Zseniális termék! A gondom az volt eddig a korrektorokkal, hogy mivel keveset vagyok teljes sminkben, viszont a szemkörnyékem igényli olykor a korrekciót, nem találtam megfelelő színű és természetes fedésű terméket. Taszítanak ezek vastag fedésű, rikító világos színű korrektorok, szerintem sokkal szebb és természetesebb a hatás, ha a korrektor megegyezik az alapozó és a bőr színével is. A sok keresgélés után így jutottam el ehhez a cc termékhez. A sötétebb, doré árnyalatot választottam. Egyedül a kifakult téli színemhez jobb a clear árnyalat. A fehér krém, a bőr melegétől bebarnul. Így én ujjal ajánlom bedolgozni a bőrbe. Tökéletesen felveszi a bőröm színét, de úgy, ha natúr archoz teszem fel, senki nem mondaná meg, hogy valami van a szemkörnyékemen! Annyira természetes a hatása. A márka cc krémében is ez a fantasztikus, hogy nem kell keresgélni, tesztelgetni a sok árnyalatot. Van 2, egyes országokban 3 szín és mindenki tónusához illeszkedik valamelyik. Én azóta más korrektort ki sem akarok próbálni. Hidratál, van fedése, frissebbé teszi a tekintetet, mintha kisimítaná a szemkörnyéket, nem ül bele a ráncokba. Én le sem fixálom. Tartós, nem olvad le melegebb időben, nem fényesedik át egyhamar. A felbontás után 3 hónapig használható fel. Nekem nem fogyott el ennyi idő alatt, annyira kevés kell belőle. Van illata, de nem irritálja a szemem és az érzékeny bőröm sem. Nagyon ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

La-Fee

2020. június 20.

Fantasztikusan jó. Icipici pötty elég a szemünk köré, úgyhogy óvatosan adagoljuk.
Szépen kivilágosítja a szemkörnyéket, kinyitja a szemet, friss, üde tekintetet ad, a világosabb szín nekem tőkéletes a hideg oliv kreol bőrömnek. Nem ül rá a bőrre, hanem szépen beleolvad, trükközik, mert nem látszik belőle semmi mű hatás, ha szépen eldolgozzuk. Nem korrektor, hanem egy eleve jó állapotú szemkörnyékre való cc krém. A korom már igényli a láthatatlan de szuper minőségű sminkeket. Ez az. Az állam leesett, hogy egy hosszú kemény nap után is ott volt, de nem gyűrődött, nent irritált, nem húzódott. Ápol és eltakar. Első osztályú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

Bibianya

2020. május 28.

Imádom! Annyira természetes hatást kelt. Jobban szeretem az ilyen természetes fedést mint a korrektort. Nagyon kevés kell belőle ha több kerül fel előfordul hogy beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Pocok1972

2020. május 26.

Végre egy cucc, ami halványítja a foltokat, és minimalizálja a ráncokat anélkül, hogy azokba beleülne. Hihetetlenül megfiatalítja a tekintetet, ez a könnyed, fehér krém. Nem szárít, nem irritál, nagyon kevés kell belőle, a 10 ml tubus szerintem fél év minimum, de inkább több ideig tartani fog, így borsos ára ellenére is megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

Asianlover

2019. szeptember 1.

Megjelenése óta kívánságlistás volt ez a termék nálam, nagyon elégedett vagyok a márkával. Arany árban mérik, de a múlt héten 25%-os akcióban csak becsúszott a kosárba :) Egy álom ez a termék! Hatékonyan világosítja a szemkörnyéket, nagyon jól halványítja a lila foltokat a szemem alól, mégsem szárítja a bőröm, mint a legtöbb concealer. Nem kiemeli, hanem ápolja a ráncocskákat. Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Kerekeso

2019. augusztus 10.

Fergeteges gyozelmet aratott ez a krem nalam. Reggel felteszem, es egybol lehuzza a puffadast, visszahuzza a szem alatt a bort, es eltunteti a sotet szinu karikakat. Nagyo megfiatalitja a tekintetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Csenge7

2019. július 11.

Brutális ez a termék. Hihetetlenül kivilágosítja azonnal a szem alatti karikákat, és nagyon kellemes, ápoló érzetet ad.
Egész nap kitart a hatása. Nagyon nagyon ajánlom mindenkinek, bár az ára nem a legalacsonyabb, de minden pénzt megér. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aluminum Hydroxide, Acetyl Tetrapeptide-5
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.