Erboristica

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: pappeszt, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás lenmagolajjal és sheavajjal

Mélyen ápolja, táplálja és erősíi az összes hajtípust, különösen az igénybe vett és legyengült hajat, miközben növeli volumenét és ragyogását. 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz petrolkémiai anyagokat (vazelint, paraffint, szénhidrogéneket), állati származékokat, színezékeket, tartósítószereket.

thenorinori

2020. július 7.

Ez egy csodaszer számomra! Hosszú ideje sikertelen "mindenem legyen mindenmentes" küldetésem utolsó fázisa volt a hajápoló termékek cseréje és elárulom, ez sokal nehezebb az arcápolásnál, mert lényegesen kevesebb paraben-silicon-cruelty free termék van a választékban, az ársávról meg már ne is beszéljünk...
Az én hajam nagyon száraz, hosszú, balayage-olt, ráadásul 16 éve (!) festett, mert őszülök - felmosórongy állapotban volt, amikor ezt megtaláltam. Nagyon sűrű, tápláló pakolás, szerintem jó illatú, egészen szép INCI mellett varázsolt csillogó, puha tincseket a szénabálámból. Már első próbálkozásra (szintén Erboristica sampon mellett) is elájultam: mintha nem is az én sprőd hajam lenne! Alapdarab lesz, remélem nem változtatnak rajta!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Coromandel

2017. október 19.

Jaj , de jó, hogy fent van ez a csoda költemény. Szeretek a Myropoliumba járni, mert mindíg találok magamnak olyan szépítő szereket, amire tuti szükségem lesz ;)
Rakoncátlan, enyhén sprőd, festett hajamnak kerestem valami nyugtató, és tápláló balzsamot, pakolást, már indegy is, csak hasson. A kedves eladó hölgy ajánlotta a megfáradt hajamnak.
Nagyon szeretem. Igazi mély táplálás minden féle káros anyagok nélkül. Pihe puha, fényes és sprőd mentes hajam lesz tőle. Szerintem állandó lakója lesz a kencés polcomnak :)
Ja! És szerintem életem végéig kitart, mert igen nagy tégelyke és gazdag krém lévén nem kell belőle sok:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.