Erno Laszlo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2013. szeptember 26.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos színezett megoldás zsíros és normál bőrre.

AligatorBaby

2016. február 10.

Egy külföldi aukciós oldalon vettem, mert olvastam róla jókat... A mai napig nem sikerült kitalálnom, hogy ez mire is jó. Elvileg vattapamaccsal hasonlóan kell felvinni mint egy tonikot, és elvileg fed is, tehát ilyen színezett tonik féle. Zsíros bőrre találták ki, és én is ezért csábultam el, mert extrém zsíros bőröm van, és hát Erno Laszlo elég nagy név a gazdagok között "Ámerikában" (Marilyn Monroe is használta ezt) ezért gondoltam, tyúúú nah igen ennek műkődni kell :D Fedni nem fed semmit, olyan mintha színezett alkoholos vizet vinnék fel az arcomra :D Mivel nem fed, utána kell alapozó, nah de most ha utána felrakom az alapozót, olyan mintha ezt fel se kentem volna, ergo toniknak se jó, mert ugye így beleütögetve kell felvinni a bőrre vattapamaccsal, hogy fedjen is valamit tehát nem ilyen "festő mozdulatokkal" , mint a tonikot, mert ha úgy vinném fel le is törölném, de alapozót utána rákenve, meg összkeveredik csak az alapozóval, szóval mindenhogyan értelmetlen.... Szerintem ezt tényleg csak a gazdagok veszik meg puccolásból, hogy nekik ilyen is van, de tényleg nem más mint egy alkoholos színezett tonik..... Ja és a zsíros bőrömmel se csinált többet, mint egy 600ftos alkoholos tonik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

erika0325

2013. szeptember 26.

Ennél értelmetlenebb sületlenséget még nem vettem. Nem tudom mi vitt rá, hogy erre költsek:-( Pontozhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.