Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es limitált kiadás

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: maracuja, málna, ibolyalevél

Szívjegyek: golgotavirág, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: pézsma, cédrus, benzoin

Ár: 1500/2800 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost előre utalással
5ml Escada Fiesta Carioca EDT
Ár: 1800ft postával , Eladó: klau810614
Állapot: 5ml , Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: Postán maradó

CsinCsilla

2020. május 9.

Előkerült a parfümös polc mélyéről, még bőven van benne, így gondoltam, kicsit használom hétköznap hamár itt a jó idő. Isteni illata van, nem is értem, miért nem használtam gyakrabban! Sajnos nem tartós, viszont amíg érződik, addig finoman körbeleng. Nem ez a kedvencem a limitált Escada sorozatból, de ez is nagyon jól sikerült illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Ritus33

2019. január 30.

A többi Escadat is le húztam, sajnos ő sem kivétel. Nem hoz semmi extrát, nem tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Csilluska

2018. június 20.

Tavaly nyári parfümöm. Még tinikoromban az elsö "igazi" parfümöm az Escada Rockin' Rio volt, azóta vagyok rajongója a márka parfümjeinek, de föleg a nyári limitált kiadásaiknak. Azt kaptam, amit vártam: édes, gyümölcsös, vidám, igazi nyári illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Cilandi

2018. február 11.

Kétszer próbáltam vele ismerkedni...
Mindkétszer azon morfondíroztam, szeressem-e vagy sem... Majd rájöttem, hogy az már rég rossz, ha morfondíroznom kell!
Pozitívum, hogy amikor kifújom, A passiógyümölcsös fő jegyek átlengik a szívem egy olyan melegségű tűzzel, amik 2003-2004-2005 ... környékén égtek benne... Aztán elkezd leszáradni és jön a zuhany... Átvált a Turquise summer által okozott "élményre" ami magában foglalja azt a gagyi Hugo Boss-Orange illúziót, amiért nem érdemes 15-20 ezret kiadni, mert a kínai boltban megvásárolható 2500 Ft-ért a jó minőségű replika. Ez az illat ismételten felébreszt szép álmaimból, és elkezdem magam kellemetlenül érezni! Lesz még vajon igazi nyár? Lesz még vajon igazi escada? Nem vásároltam meg, és túl jóra sem tudom értékelni! Talán textílián jobban megmarad a passiógyümölcs illata, bőrön közepesen tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Kétszer próbáltam vele ismerkedni...

borbelyfruzsi

2017. október 29.

en nagyonnn szeretem az illatát, de csak nyáron.. most ősszel már nem tudom használni, megfájdul tőle a fejem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Burya

2017. szeptember 23.

Te jószagú... azaz... khmm. Nem lenne ez rossz, csak azt a 2 kiló cukrot ki kéne vonni belőle, amit egy kis üvegbe beletöltöttek, a nagyobb kiszerelésekről nem is beszélve. A gyümölcsös elgondolás alapvetően jó, nyárra az ember úgyis valami könnyű, friss illatra vágyik (én legalábbis biztosan), ami a dögmelegben nem fullaszt, de ez... juj. Tömény cukor és ragacs. Többet nem szeretnék vele találkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

pomme

2017. július 28.

Sajnos nekem ez nagyon nem jön be. Egyáltalán nem édes, hanem olyan porosan fanyar. Valószínűleg amit az Escada málna illatjegynek állít be, azt utálom. Olyan gyerek köhögőszirupos. Nekem ez se nem nyári, se nem gyümölcsös. A Sexy Graffitinek van ugyanilyen szaga, az is málnás... Légyszi, Escada, felejtsd már el a málnát, nem jó ötlet!

Update: Annyira tipikus, ha én szeretek egy nyári Escadát, akkor azt tesóm tutira utálja, meg fordítva. Idén ez tesóm illata lett, imádja, és nem érti, hogy mi bajom vele (valószínűleg ő kevesebb Ceclor köhögős epres/málnás szirupot kapott kiskorában, mint én...). Sokan mondták, hogy ezen nincs mit utálni, mert olyan, mint a többi Escada, de ha valaki valaha kapott valami köhögés elleni cukros bizbazt, ugyanúgy utálni fogja. Poros, száraz, fanyar, kicsit sem édes. Tesóm szerint édes és trópusi. Tegyen igazságot, aki akar :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Baagnes

2017. július 11.

Danina 9592 nem erdekelne a Aqua del Sol-ra valo csere?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Danina 9592 nem erdekelne a Aqua del Sol-ra valo csere?!

klau810614

2017. június 23.

Nagyon finom édes gyümölcs koktél😍 Olyan illata van mint amikor felbontod a Haribo Tropicalfrutti gumicukit😁 Első illatolasra szerelem ,végre megvan a nyári illatom ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

mafalda

2017. június 1.

Igen egy újabb kaptafa escada limited, és igen én imádom!!!!😻 Tömör-édes-gelj szirup és gyümölcs nem több, mégis olyan jó, gyermeki, finom, laza, semmilyen, édes, túl édes, és pont ettől jó, emiatt kell nyárra, nekem!!!😘🍇🍎🍉🍏🍊🍓🍒🍍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)