Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. november 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

silence

2019. január 27.

Az összes limitált nyári Escada-t megvettem annak idején, ez a Pacific Paradise egyike volt a kedvenceimnek az összes közül!
Ez még olyan kirobbanóan egyedi, virágos-gyümölcsös trópusi gyümölcskoktél volt 🍸🏝
A trópusi gyümölcsök illata fantasztikusan harmonizál a szantál és a pézsma melegségével, jól eltalált kis illat volt ez! 😊 Akkoriban még nagyon egyediek voltak ezek a limitált nyári Escada-k, ma már sajnos "tucat"-nak számítanak...... 😕
Ráadásul szerintem a mostani limitált nyári parfümjei az Escada-nak már a nyomába sem léphetnek ezekkel a kb. 10 évvel ezelőtt gyártottaknak!
Ez a Pacific Paradise is egy igazi csajos, bulis 💃, nyári kiruccanásos illat🏖, imádtam minden cseppjét! 😍
Ma már úgy gondolom, hogy nem az én korosztályomnak valók ezek a gyümis illatok, de ennek ellenére itthon azért elfújkálnám szívesen, kedves emlékeket ébreszt bennem az összes nyári Escada❣️
Sajnálom, hogy ez is csak egynyári kiadású illat volt 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Sajnálom, hogy ez is csak egynyári kiadású illat volt 😔

Katisza89

2018. november 5.

Imádtam tini koromban, a mai napig oda vagyok az illatáért. Az üveg aljában hagytam egy picit, hogy néha meg tudjam szagolni :) nem gyártják, ezért azota sem találtam sajnos sehol. Probálkoztam már utánzatokkal. Azok kozul a Capree Paradise hasonlit a legjobban (ázsia centerben kb 1000 ft-ért fellelhető). Ha találnék még valahol eredetit, betáraznék belőle egy életre :D :D :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Kicsikini

2015. október 24.

Nagyon szeretem, a kedvenc illatom. Most épp mást használok, de ez mindig favorit marad. Édeskés, de nem émelyítően édes, egyszerűen tökéletes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

ingyombingyom

2015. március 22.

Minden évben megkapom a páromtól az aktuális illatukat de szerintem ez a legjobb! Ezzel kezdődött a nagy szerelem az Escadaval.
csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

csillagos 5!

Hetti21

2014. augusztus 28.

Ez volt az első, és a kedvenc escada parfümöm! Nagyon finom gyümölcsös illata van. Aki nem szereti az édes illatú parfümöket, annak ez biztos nem fog tetszeni.
Sajnos már nem gyártják, egy-egy internetes hirdetést még találni róla az interneten, de tényleg sok a hamisítvány!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 28.

flora.hegymegi

2014. augusztus 10.

Az egyik legkülönlegesebb illat, amit valaha próbáltam. Édes, de nem bódítóan, inkább kókuszos, kifejezetten nyári, szezonális. Ez mondjuk a tartósságáról is elmondható...de én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Kodi

2014. július 29.

Nagy kedvencem, nyáron egyszerűen imádnivaló. Nem túl tartós, kicsit túladagolom, de mindenki azt kárdezi, hogy mit használok. Sajnos későn fedeztem fel, már nem látom sehol. Ha kivégzem az utolsót nem tudom mi lesz. szerencsére hasonlít rá a rossmanos Mel Merio AG, talán még tartósabb is, de lineárisabb, szóval az igazából az csak pótszer. Az kicsit tovább őrzi a kezdeti banános, ananászos etűdöt, amit annyira szeretek benne. Sajnos a tavaly újra megjelent Island Kiss, is csak hasonlít rá. Esetleg valaki tudja, hogy hol lehet még rálelni? Vagy ha valakinek van elfekvőben, léci dobja fel a zsibire!
UD: Vigyázzatok az Illatgradrób.hu-val, olyan "eredeti" hamisítványt kaptam (szappanos lötty hasonló üvegben és dobozban), mint egyszer. Pozítivum, hogy azonnal visszaadták a pénzt, de még most is hirdetik. Megdöbbentő volt, ilyet netes parfüméria fronton még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 29.

pronto

2014. május 26.

ez volt az egyik kedvencem a sorozatból, kb 5 félét használtam, itt még az eper volt domináns, aztán elmentek mangó irányba, az már nem volt olyan jó. csak azért 4 csillag, mert tényleg nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

karina

2014. március 16.

Sajnos egyik escada sem a tartossagarol híres.:( a moon sparkle talan jobb volt egy fokkal ebbol a szempontból. De igazabol nem is erdekel, annyira finom volt ennek az illata, kar hogy már csak az emlékeimben él. Hátha visszahozzak ezt is, a rockin rioval ugyanis megtörtént!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

black_cico

2013. május 1.

osztom az előző véleményt, igazából nagyon fincsi édes illat (tipikus Escada, számomra ebben a márkában csak mennyei parfümök léteznek, viszont elég hasonlóak egymáshoz), de ez speciel nem tartós, ahogy az Island Kiss sem volt az :/ ezért egy csillagot levonok, amúgy mást kifogást nem találok benne, nyáron meg telitalálat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus színező anyag. (Lila)