Escada

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: lédús körte, vizes jegyek, citrusok

Szívjegyek: görögdinnye, tengeri só

Alapjegyek: ámbra, praliné

Escada Sorbetto Rosso 30ml
Ár: 7000 Ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Foxpost automatába
Escada Sorbetto Rosso 100ml
Ár: 10.000 , Eladó: Amira213
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --

Lovemakeup

2019. május 20.

A Müllerben való sétálgatás során vettem észre még nyáron és gondoltam megszagolom. Szerelem lett első szaglásra.
Nagyon szeretem a dinnyés illatokat, ez számomra telitalálat, ráadásul rajtam baromi tartós, még késő este is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Sheila

2019. május 10.

Elég olcsón bukkantam rá, így a negatív vélemények ellenére gondoltam teszek vele egy próbát és vakon megrendeltem egy 30 ml-est.
Kövezzetek meg, de nekem bejön. Sosem próbáltam még az Escada nyári illatait, a vélemények okán nem is vártam tőle sokat, de jobbat kaptam mint vártam.
Ez az illat annyira nyár, annyira édes, és annyira dinnye, amennyire csak lehet. Ennyi és nem több, de mivel én imádom a nyarat is és a dinnyét is, ezért egyből a szívembe zártam, azzal a gondolattal, hogy ha végre beköszönt a kánikula, akkor ezt fogom magamra locsolni nyakra-főre, mivel hogy tartósnak éppen valóban nem tartós, de amúgy minden tekintetben igazán nyári. Édes, dinnyés, valóban nem egy bonyolult illat, de ha az ember nem vár tőle többet, akkor igenis szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 10.

MrsBarabella

2019. április 10.

Dinnye fuggo vagyok minden teren.
Nyaron minden nap eszem amig kaphato, minden uditot imadok ami dinnyes, es dinnyes parfumok, tusfurdok, dezodorok rabja is vagyok. :DD
Megvettem mert muszaj volt, dinnyes nyari illat, nekem ez kelll... meg sem szagoltam mielott megrendeltem :DD
Nagyon tetszik az illata,de sajnos egyaltalan nem tartos. Es nem a super olcso kategoriaba sorolnam azert... Tehat ez elszomorit :// De az illat es a dinnye miatt 4 * ot muszaj adnom :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Dinnye fuggo vagyok minden teren.

Ritus33

2019. január 30.

Dinnyés kis finom illat. Semmi újdonság nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Dinnyés kis finom illat. Semmi újdonság nincs benne.

vorosz

2018. november 15.

Escada limitált szériás rajongó vagyok, 2003 óta minden nyáron megveszem az éppen aktuálisat. Egy kaptafa mindegyik, de tudom mire számíthatok. Nüansznyi különbségek, de azért van abszolút kedvencem (Sexy Graffiti), amit ez az illat nem tudott überelni. Viszont nagyon hozza a nyarat, a miliőt, a napsugarakat. Én nagyon szeretem, és a visszajelzések alapján jól is áll, jól érzem magam benne. Ősszel, télen a napsütéses napokon szoktam magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Mackobunda

2018. szeptember 6.

Több parfümöt is nézegetve a barátom miatt ezt a parfümöt vettük meg. Rágógumi és sárgadinnye illata van.
Neki nagyon tetszett. Én inkább a Carolina Herrera / Good Girl Legere-re szavaztam volna.
Az árához képest nem túl tartós. Elfújkáláshoz kicsit drágállom az árát.
A 30 ml volt akciósan 13. 000 Ft

Update: Eddig se szerettem, mert semmit mondó, de most már elfújni sincs kedvem. Nagyon bánom, hogy rávettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Az árához képest nem túl tartós. Elfújkáláshoz kicsit drágállom az árát.
A 30 ml volt akciósan 13. 000 Ft

pacsalia

2018. szeptember 3.

Citrusos dinnye... Semmitmondó, enyhe.
A dinnye mindenképp szintetikus.
Amennyiért adják annyit nem ér, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Citrusos dinnye... Semmitmondó, enyhe.
A dinnye mindenképp szintetikus.
Amennyiért adják annyit nem ér, az tuti.

mayernoemi

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem! Reggel befújom magam és 12-14 óra múlva is érezni az illatát,olyan tipikus nyári illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

CeCeDrake

2018. július 27.

Tavaly vettem belőle 2 üveggel, de odáig sem jutottam, hogy kibontsam.
Gyorsan fogy, jó, mert egy nap 2x legalább újra kell fújni, hogy estig legyen illatom.
Nem nagy szám, futkozós nyári, erre a célra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Tavaly vettem belőle 2 üveggel, de odáig sem jutottam, hogy kibontsam.
Nem nagy szám, futkozós nyári, erre a célra tökéletes.

andrea91

2018. június 25.

Hát jó, tényleg nem hatalmas elrugaszkodás a minden-nyári escadaktol, csukott szemmel teljesen 100% bizonyossággal beazonosíthatóak, de nekem elég régóta az első amit beszereztem. Még lehet nem tart sokáig a dolog, de eddig meg sem vettem egyet sem az utóbbi sok évben. Utoljára a 2005-ös pacific paradise maradt meg szerelemként, azután még megvettem a moon sparklet (ezt meguntam), azóta pedig ez az első. Még meglátjuk, egyelőre ez is nagy dolog;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.