Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2015. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: papaja, mangó, citrom, ananász

Szívjegyek: őszibarack

Alapjegyek: szantálfa, kókusz, hibiszkusz

Asianlover

2017. november 16.

Ó, te jó ég! Egy ruha pakolási dömping során véletlenül találtam meg egy régi táskám oldalsó zsebében 30 ml-s kiszerelésben ezt a "vintage" csodát! Nem is emlékeztem már, hogy pontosan 10 évvel ezelőtt volt ilyenem! És most újra van vagy 8-10 millim! Gyorsan be is fújtam magam örömömben :) igazi nyári fiatalság illat, kb fél órás tartóssággal :) olyan édes-citrusos egyveleg, amiből meg nem mondanád, miből is pakolták össze. Vidám, könnyed illat. Érdekes, h 10-15 éve még ilyesmiben illatoztak a fiatalok, ma meg sokkal inkább ezek a Pink Sugar féle hardcore cukorbombák a menők...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

blackberry

2016. június 7.

Update: Lehet kapni újra, rendeltem is egy üveggel. Hozza ugyanazt a jó érzést mint régen, nekem ez a nyár illata. :)
Ez volt a kedvencem a nyári Escadák közül. Kár, hogy nem lehet kapni, szívesen újra használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Nina29

2016. május 30.

És végre itt az ő ideje is...Valami fantasztikus ez a illat..nyár nyár szerelem boldogság--Miért van az hogy a régi illatok ezerszer jobbak mint a mai cukorka semmi illatok? És miért van az hogy megszűnik minden ami jó?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

kendahajadra

2015. december 25.

Nagyon kellemes, fiatalos, dinnyés illat. Feldobott, szerettem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Nagyon kellemes, fiatalos, dinnyés illat. Feldobott, szerettem! :)

Ginus

2015. november 9.

Csak ugyanazt tudom ide is írni, amit a Taj Sunsethez is. "Imádom! Megunhatatlan! Gyümölcsös, nyári (bár én télen is használ), ilyen vidámság-boldogság illata van :D"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

ttundi

2015. június 7.

Tizenéves korom illata volt, imádtam :) 3 üveggel is elhasználtam belőle...sajnos már évekkel ezelőtt elfogyott az utolsó üveggel is, ha lehetne még kapni szívesen újravenném. Természetesen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

pronto

2014. május 26.

kimondottan sárga-narancssárga ruhákhoz passzol, én szeretem, régen használtam, majd amikor újra megjelent ajándékba vettem a nővéremnek, de neki hányingere lett tőle, ezért elcseréltem vele egy üveg sexy graffitire, amit magamnak vettem, de helyből 2 üveggel. szerintem egyformán jók, de egyik se "az illat", és hát nagyon nem tartósak sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Mirácska09

2014. február 10.

Nem rossz, nyárra egész jó, nagyon finom gyümölcsös, de én az édesebb illatok kedvelője vagyok, ezért nekem kicsit csalódás volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Gina19

2013. október 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a nyár illata. Érzékeket kényeztető gyümölcsorgia, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Floraline

2013. május 1.

Ó, ez a parfüm annyi annyi édes emléket idéz fel bennem!:) Ha becsukom a szemem és a nyárra gondolok, tengerpartra, bulikra, fincsi trópusi gyümölcsökre, ez az illat jut eszembe. 2 nyáron át használtam, nekem olyan volt mint egy jéghideg édes koktél!:) Tudom, nem ez a legkifinomultabb illat a világon, és inkább bolondos, mint nőies, de pont ezért igazi nyári illat! Biztos veszek egyet idén is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus színező anyag. (Lila)