Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2015. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: papaja, mangó, citrom, ananász

Szívjegyek: őszibarack

Alapjegyek: szantálfa, kókusz, hibiszkusz

Escada - Sunset Heat for Women fújósok. 5ml = 1600 Ft, 10ml = 2900 Ft
Ár: 1600 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

Asianlover

2017. november 16.

Ó, te jó ég! Egy ruha pakolási dömping során véletlenül találtam meg egy régi táskám oldalsó zsebében 30 ml-s kiszerelésben ezt a "vintage" csodát! Nem is emlékeztem már, hogy pontosan 10 évvel ezelőtt volt ilyenem! És most újra van vagy 8-10 millim! Gyorsan be is fújtam magam örömömben :) igazi nyári fiatalság illat, kb fél órás tartóssággal :) olyan édes-citrusos egyveleg, amiből meg nem mondanád, miből is pakolták össze. Vidám, könnyed illat. Érdekes, h 10-15 éve még ilyesmiben illatoztak a fiatalok, ma meg sokkal inkább ezek a Pink Sugar féle hardcore cukorbombák a menők...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

blackberry

2016. június 7.

Update: Lehet kapni újra, rendeltem is egy üveggel. Hozza ugyanazt a jó érzést mint régen, nekem ez a nyár illata. :)
Ez volt a kedvencem a nyári Escadák közül. Kár, hogy nem lehet kapni, szívesen újra használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Nina29

2016. május 30.

És végre itt az ő ideje is...Valami fantasztikus ez a illat..nyár nyár szerelem boldogság--Miért van az hogy a régi illatok ezerszer jobbak mint a mai cukorka semmi illatok? És miért van az hogy megszűnik minden ami jó?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

kendahajadra

2015. december 25.

Nagyon kellemes, fiatalos, dinnyés illat. Feldobott, szerettem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Nagyon kellemes, fiatalos, dinnyés illat. Feldobott, szerettem! :)

Ginus

2015. november 9.

Csak ugyanazt tudom ide is írni, amit a Taj Sunsethez is. "Imádom! Megunhatatlan! Gyümölcsös, nyári (bár én télen is használ), ilyen vidámság-boldogság illata van :D"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

ttundi

2015. június 7.

Tizenéves korom illata volt, imádtam :) 3 üveggel is elhasználtam belőle...sajnos már évekkel ezelőtt elfogyott az utolsó üveggel is, ha lehetne még kapni szívesen újravenném. Természetesen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

pronto

2014. május 26.

kimondottan sárga-narancssárga ruhákhoz passzol, én szeretem, régen használtam, majd amikor újra megjelent ajándékba vettem a nővéremnek, de neki hányingere lett tőle, ezért elcseréltem vele egy üveg sexy graffitire, amit magamnak vettem, de helyből 2 üveggel. szerintem egyformán jók, de egyik se "az illat", és hát nagyon nem tartósak sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Mirácska09

2014. február 10.

Nem rossz, nyárra egész jó, nagyon finom gyümölcsös, de én az édesebb illatok kedvelője vagyok, ezért nekem kicsit csalódás volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Gina19

2013. október 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a nyár illata. Érzékeket kényeztető gyümölcsorgia, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Floraline

2013. május 1.

Ó, ez a parfüm annyi annyi édes emléket idéz fel bennem!:) Ha becsukom a szemem és a nyárra gondolok, tengerpartra, bulikra, fincsi trópusi gyümölcsökre, ez az illat jut eszembe. 2 nyáron át használtam, nekem olyan volt mint egy jéghideg édes koktél!:) Tudom, nem ez a legkifinomultabb illat a világon, és inkább bolondos, mint nőies, de pont ezért igazi nyári illat! Biztos veszek egyet idén is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Szintetikus színező anyag. (Lila)