Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2015. november 26.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-es limitált nyári kiadás

Az illat neve Turquoise Summer,az illatot a nyugodt légkör,élénk gyümölcsök és a pillangók ihlették.Ez egy ellenállhatatlan és ínycsiklandó gyümölcsös - virágos keverék. Az illat ananásszal indul,eper és tutti frutti jegyekkel,amelyet kereszteznek a virágos jegyek és végül fekete ribizlivel és vaníliával zárul.

Illatjegyek:

Fej: ananász, eper, tutti frutti

Szív: virágos jegyek

Alap: fekete ribizli, vanília

Escada Turquoise Summer EDT
Ár: 6000 vagy 6500 foxival/postàval , Eladó: Anett001
Állapot: 100ml üvegben a fotón làtható mennyisèg, Helyszín: Budapesten személyesen vagy foxi/posta, fizetés: Átvètel függő

CsinCsilla

2020. június 12.

Ez a kedvencem a limitált Escadak közül, megrendeltem 50 milis kiszerelésben és imádom 🥰 Reggelente felfújom és szinte energiával tölt fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Ritus33

2019. január 30.

Ananászt és konkrétan gyümölcsös kosarat érzek, de semmi extra. Közepes tartóssága van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Vaslady

2018. november 8.

Gyümölcsös édes rágó illat,nyári napokra.
Hozza a jól bevált Escada hangulatot,ami jellemző ezekre a könnyű,finom kis gyümölcsös illatokra.
Tartóssága kb 4 óra,utánna érdemes újra fújni.
Nem is tudom hány éve,de van már 4 vagy 5,hogy nővéremmel ezt az illatot teszteltük,a parfümériában.
Végülis én találtam,és ajánlottam,a szintén Escadás Delicate Notessal együtt.
Annyira megtetszettek neki,hogy meg is vásárolta mindkét illatot,és ahogy telt az idő megis szerette őket nagyon.
Később hivott telefonon,hogy köszöni,hogy segitettem....:).
Sajnos nálunk már egyik illat sem kapható,pedig mindkettőt csak dicsérni tudom :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Gyümölcsös édes rágó illat,nyári napokra.
Tartóssága kb 4 óra,utánna érdemes újra fújni.
Végülis én találtam,és ajánlottam,a szintén Escadás Delicate Notessal együtt.
Később hivott telefonon,hogy köszöni,hogy segitettem....:).

mafalda

2017. augusztus 4.

Gyümölcsös rágó!! Imádat!! Amúgy egész tartós kis illat, vidámmá teszi a napokat, tűrhetővé a tikkasztó kánikulát...😘🌅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Axyka04

2017. július 18.

Abszolút nyári illat! Kicsit édeskés, de nagyon finom gyümölcsös! A párom azt mondta, hogy egy tengerparti gyümölcsárus jut róla az eszébe és szíve szerint megenne! :) Nem a legtartósabb, de ez nem rontja a renoméját!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Daisyyy

2017. június 26.

Nekem ez nagyon bejövős! ilyenkor nyáron ez az illat különösen jól működik. légies, könnyed, szerencsére nem tömény, kellemesen édeskés, de nincs túlzásokba esve. Számomra ez egy tökéletes nyári illat. És ami másnál negatívum, itt pozitívum: hogy közepesen tartós, pont azért, mert nem tettek bele tömény összetevőket, amiket utálok (ámbra, pézsma - ezektől hányingerem van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Cilandi

2017. január 8.

Vele szakadt meg az Escada ltd seria gyűjtésem...
Teljesen feledhető, jellemvesztett illat... Hol vagy Escada? Ugye nem tűntél el? Bárcsak lenne illatrendőrség, ahová be tudnám jelenteni az eltűnésed!
Eleinte törpiszörpi illat, ami nem is feltétlenül lenne baj az én infantilis-gourmand imádatom miatt. Kellemes a leszáradása is, de nekem teljesen átváltozik Hugo Boss Orange-vá, és az összes 1200 Ft-os utánzatává... És itt veszett el számomra Escada, a tinikori barátnőm... akivel felnőttem, akit mindig valamilyen formában éreztem magam körül... És sajnos nem mondhatom azt, hogy felnőtt velem együtt, hanem ez sajnos a köddé válás első lépése - Ha csak idén nem történik valami csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Vele szakadt meg az Escada ltd seria gyűjtésem...

klau810614

2016. november 21.

Én nagyon szeretem ,simán négyévszakos :) és tényleg egzotikus gumicukor íze van ,nyami ;)
Tömény édes cukorka felhő................

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

Tömény édes cukorka felhő................

Luna1024

2016. november 6.

Nekem viszont ő az egyik kedvencem. :) Őszintén: nem sokban különbözik a többi nyári Escada-tól, ez is édes-gyümölcsös, kicsit egzotikus illatú finomság, ami hamisítatlan nyár-idéző, tehát a funkcióját tökéletesen betölti. :) Én is abban érzem a különbséget, hogy töményebb, intenzívebb a társainál, és tartósabb is. Valamint ha ránéz az ember az illatjegyekre, kb. el tudja találni, milyen lesz az illat, és nem valami teljesen más jön elő a bőrre fújva. :D Én érzem az ananászt és az epret vaníliás alapon, és gondolom a feketeribizli is rátesz egy lapáttal a "jóságára", valahogy a feketeribizlis illatok eddig kivétel nélkül levettek a lábamról, lehet, hogy ezért tetszik ez is. A Balaton mellett töltött nyarak jutnak eszembe, amikor az ember a forróságban szürcsöli a finom, hideg, ananászos jégkását. :) Kicsit tartósabb, mint a társai, hatósugara ennek se jó, az üvege viszont gyönyörű. Nekem a Taj Sunset, és még valamelyik - azt hiszem, a Born In Paradise - mellett benne van a kedvenceim között, ezért az 5 pont, meg önmagában nézve is jó kis nyári illat. :) És igen, tényleg a Born In Paradise-ra hasonlít a legeslegjobban, nehéz megkülönböztetni őket, ez kicsit töményebb és ananászosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

bjnczk

2016. október 2.

A kiszerelése és illata hasonló a Born in Paradise elődjéhez. Kicsit töményebb és édesebb. Kevésbbé tartós az imént említettemnél. A málnás illat dominál a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)