Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2015. november 26.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-es limitált nyári kiadás

Az illat neve Turquoise Summer,az illatot a nyugodt légkör,élénk gyümölcsök és a pillangók ihlették.Ez egy ellenállhatatlan és ínycsiklandó gyümölcsös - virágos keverék. Az illat ananásszal indul,eper és tutti frutti jegyekkel,amelyet kereszteznek a virágos jegyek és végül fekete ribizlivel és vaníliával zárul.

Illatjegyek:

Fej: ananász, eper, tutti frutti

Szív: virágos jegyek

Alap: fekete ribizli, vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Blackey

2022. augusztus 6.

Az illatát imádom, de lehetnének tartósabbak is az Escada parfümök, ha már nem olcsók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

nanook9212

2022. február 27.

Talán a legkevésbé kedvelt Escadám :( Nekem ez már túl sok minden egyben, nem tetszik, hogy egyszerre akar vizes-friss és gourmand lenni, egy katyvasz az egész. Magamra fújom és egyszerűen idegesít, hogy nem tudom megmondani mi az amit magamon érzek. Kétség kívül el fogom fújkálni, mert az Escada a kedvenc parfüm márkám, de ha elfogy nem fogom újravenni, pedig én gyűjtöm az Escada parfikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

Móni-ka

2021. május 29.

Nagyon-nagyon kellemes illata van, szerintem egyértelműen nyárra való illat. Energiával tölt fel és még a túlságosan nagy meleget is kellemesebbé teszi, maga a boldogság. Meglehetősen tartós is. Ez egy olyan parfüm, melynek minden cseppjét értéknek tartok, és nem azt várom, hogy mikor fogy el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

lysza1985

2021. január 18.

Szeretem az edes gyumolcsos illatokat, ezert rendeltem neten. De inkabb ilyen olcsobb parfum szaga van nekem es nem is tartos egyaltalan. Pedig szoktam szeretni az Escada parfumoket

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

CsinCsilla

2020. június 12.

Ez a kedvencem a limitált Escadak közül, megrendeltem 50 milis kiszerelésben és imádom 🥰 Reggelente felfújom és szinte energiával tölt fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Ritus33

2019. január 30.

Ananászt és konkrétan gyümölcsös kosarat érzek, de semmi extra. Közepes tartóssága van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Vaslady

2018. november 8.

Gyümölcsös édes rágó illat,nyári napokra.
Hozza a jól bevált Escada hangulatot,ami jellemző ezekre a könnyű,finom kis gyümölcsös illatokra.
Tartóssága kb 4 óra,utánna érdemes újra fújni.
Nem is tudom hány éve,de van már 4 vagy 5,hogy nővéremmel ezt az illatot teszteltük,a parfümériában.
Végülis én találtam,és ajánlottam,a szintén Escadás Delicate Notessal együtt.
Annyira megtetszettek neki,hogy meg is vásárolta mindkét illatot,és ahogy telt az idő megis szerette őket nagyon.
Később hivott telefonon,hogy köszöni,hogy segitettem....:).
Sajnos nálunk már egyik illat sem kapható,pedig mindkettőt csak dicsérni tudom :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 8.

Gyümölcsös édes rágó illat,nyári napokra.
Tartóssága kb 4 óra,utánna érdemes újra fújni.
Végülis én találtam,és ajánlottam,a szintén Escadás Delicate Notessal együtt.
Később hivott telefonon,hogy köszöni,hogy segitettem....:).

mafalda

2017. augusztus 4.

Gyümölcsös rágó!! Imádat!! Amúgy egész tartós kis illat, vidámmá teszi a napokat, tűrhetővé a tikkasztó kánikulát...😘🌅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Axyka04

2017. július 18.

Abszolút nyári illat! Kicsit édeskés, de nagyon finom gyümölcsös! A párom azt mondta, hogy egy tengerparti gyümölcsárus jut róla az eszébe és szíve szerint megenne! :) Nem a legtartósabb, de ez nem rontja a renoméját!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Daisyyy

2017. június 26.

Nekem ez nagyon bejövős! ilyenkor nyáron ez az illat különösen jól működik. légies, könnyed, szerencsére nem tömény, kellemesen édeskés, de nincs túlzásokba esve. Számomra ez egy tökéletes nyári illat. És ami másnál negatívum, itt pozitívum: hogy közepesen tartós, pont azért, mert nem tettek bele tömény összetevőket, amiket utálok (ámbra, pézsma - ezektől hányingerem van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.