Esprit

Ár:   5888 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Schildi, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Parfüm család: citrus-virágos

Összetevök: gránatalma, orchidea, ciklámen, liliom, pacsuli, mócusz

francais

2013. december 8.

Ma vettem meg az edt-jét akciósan 1500 Ft-ért. Nekem bejön ez az illat, egyébként külföldi weboldalakon azt írják, hogy a parfüm tartóssága 5 óra hossza. Kicsit fűszeres illat , kissé egyszerű, annyira nem édes, de lehetne kevésbé édesebb. Mindegy, illatosító dezodorjaim fogyóban vannak, egynek megteszi. Parfümjét biztosan nem vettem volna meg. Alszok rá egyet, hogy vajon mit hoz ki ez az illat magából. Bár egyelőre úgy érzem, hogy az egyszerű alkoholos dezodorok illatvilága gazdagabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

foxgirl

2013. augusztus 11.

Egyik fiú barátomtól kaptam születésnapomra ajándékba. Az illata nem rossz, de nekem túl erős. Nem lesz a kedvencem, de el fogom használni. Magamnak biztosan nem vettem volna meg :-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Kleopátra

2013. április 19.

Tegnap illatoltam, maradandó nyomot nem hagyott bennem. Tartósság zéró, talán ha 3 óráig éreztem magamon akkor sokat mondok,de szerintem még annyi sem volt. Két illatot ismerek az Espritekből, azt kell hogy mondjam: egy kutya. Sötétben minden tehén fekete, még ha Jeans / jó hogy nem Gangnam XD/ Style-lal is fújja magát, ráérezni hogy ez más nem lehet, csak egy Esprit.
Ha a cégnek az a célja hogy elkülönítsük őket más gyártóktól,ez megtörtént. Viszont választékban nem egy kaptafára kéne alapozni az illatokat.
Az üveg különben helyes, igazi belevaló fiatalos a külseje. És maga a parfüm is ezt takarja, tavasz-nyári "lerohanok a boltba egy szál farmernaciban" felhő. Semmi figyelemfelkeltés, egyszerű, friss, szolid,nyugodt, lágy.
A tartósság miatt húztam le 2-esre / a Life Natural spraym is ilyen tartós volt,és az nem parfüm!!!/,amúgy kaphatott volna 3-ast is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Schildi

2012. április 8.

Nagyon jó illata van. Sokaig érezni, fiatalos, laza :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Nagyon jó illata van. Sokaig érezni, fiatalos, laza :D

Antioxidánsok: BHT