Essence

Ár:   600 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Kézkrémek

Kiwi és fekete csokoládé illatú kézkrém

24 órás védelmet nyújt, amely intenzíven ápolja a kiszáradt és repedezett bőrt. A helyreállító formula shea vajjal és kókuszolajjal hidratál és ápol, valamint védi a bőrt a kiszáradástól 24 órán át. Nem hagy zsíros érzetet maga után.

Jucuus

2019. január 4.

Ára nagyon baráti volt, az illata mennyei, nekem nagyon bejött. :D viszont nem a legjobb kézkrém, nehezen szívódott be és a hatása nem sokáig tartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

sailorluna

2018. augusztus 9.

az illata nem finom, semmi csoki és kiwi nincs benne, ráadásul a kézen már meg is változik. kissé nehezen szívódott be, mégsem hidratált olyan jól. gyorsan elfogyott a gyakori használat miatt. ezt a gagyi rajzot a tubuson annyira nem bírom. : ) olcsóbban jobbat is lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nap

2017. július 16.

Erőteljes, inkább fekete csokira, mint kiwire emlékeztető illata van. Előfordult, hogy felkenés után a környezetem azt jelezte vissza, hogy megéheztek egy kis csokira, így fogyókúrázóknak nem feltétlenül ajánlanám! :-) Sűrű, nehezebb állagú, de ahhoz képest közepesen gyorsan beszívódó kézkrém. Nekem általában egy kézmosásig tart a hatása. Ezért munkahelyen használom, vagy a válltáskámban hordom, erre a célra tökéletesen megfelel. Valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Alexia

2017. április 28.

Isteni illat, teszi amit kell. :) kb 350-ért vettem, megérte az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Isteni illat, teszi amit kell. :) kb 350-ért vettem, megérte az árát. :)

Zsokaa

2015. december 26.

Az előző évi limitált kiadások nagyon jók voltak, azért szereztem be ezt is. De ennnek nem tetszik az illata felkenve. Odaadtam anyumnak. Az állaga egyébként jó, és jól be is szívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

PinkBelleLab

2015. december 24.

Szerettem volna egy kicsit többet foglalkozni a kezemmel,ezért amikor megláttam egyből megtetszett a csomagolása. Sajnos az illata kevésbé vonzott,de az árát még így is megérte.:) Az elején nagyon erős illata volt,de most már viszonylag hozzá szoktam. És amikor bekentem vele a kezem,akkor nagyon büdös volt. Nem is kiwi,nem is csoki...nem tudnám mihez hasonlítani. Hatását illetően sem vagyok biztos benne,mert minimálisan puhítja és ápolja a kezem,de nem ez amit keresek. Viszont tetszik,hogy sűrű,nem folyik és hamar beszívódik. Múltkor már láttam 200ft akciós áron is,de szerintem többet nem fogom megvenni.:) Egy próbát megért,de inkább veszek valami kellemesen finom illatú kézkrémet,ami erősebb hatású is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Adri95

2015. október 28.

Én egyszerűen imádtam/ és mai napig imádom az illatát :)
Teljes mértékben elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Én egyszerűen imádtam/ és mai napig imádom az illatát :)
Teljes mértékben elégedett voltam vele.

csillamelody

2015. szeptember 18.

Sok köze nincs az étcsokihoz vagy a kivihez. A szaga borzalmas volt, el sem használtam, hanem kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 18.

bednem

2015. május 10.

Kaptam és gyorsan tovább is adtam fiatalabb rokonnak. Nagyon jó csoki illatú, menő grafikus flakon, max. ami jót írhatok. Nem éreztem, hogy hidratál, ragad. Fiatalabbaknak ideális, nekem már több kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

LadyLatte

2015. március 31.

Nagyon szerettem az illatát, zsíros krém volt, jól esett bekenni a mancsom vele a nagy hidegben... Tette a dolgát, ha lenne ismét ilyen télen a fahéjas helyett, biztos ilyet vettem volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.