Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. július 18.

Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

2018-as májusi-júniusi limitált kiadás

Intenzív színű rúzs metálfényű hatással.

2 árnyalatban kapható

Csutak

2019. november 22.

Itt vásároltam meg a Kisses from Asia nevű árnyalatot egy nagyon aranyos krémmániástól (CanadaFan-tól, akit szívből ajánlok mindenkinek*.*) és meg kell, hogy mondjam, nagyon jó kis vásár volt. A rúzs színe szép és bár kopik, ahogy eszem és iszom, de mégis marad annyi a számon, hogy ne felemás színű legyen... Több ilyen metálos rúzst adhatna ki a márka. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Diaaa

2019. július 22.

Kár, hogy csak limitált kiadás volt :( a 02-es van meg, különleges színe és fénye van elég tartós, felvitele könnyű....semmi szárító hatása nincs szerencsére :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Diana2

2018. december 20.

Különleges darab,kár hogy a minősége kifogásolható.
Szépek benne a csillámok és maga a szín is,csak nagyon krémes és így nem valami tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

Különleges darab,kár hogy a minősége kifogásolható.

SchmitterBettina

2018. december 12.

Nekem mindkét árnyalat megvan. Szépen pigmentált mindkettő, a sötétebb árnyalatot most használom igazán, mese szép ! Nem egy szuper tartós rúzs, evést, ivást nem igazán bírja. Egy negatívum, hogy ez tavasz-nyári kiadás volt, de nekem nyáron a nagy melegben elkezdett le mászni a számról, olvadt le olyan krémes , akkor nem tudtam használni, de most tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Nicu

2018. szeptember 5.

A 02-es kisses from asia van meg. Szép rózsaszínes színe van arany csillámokkal. Minimálisan szárít, érdemes alá hidratálni. Nem kopik csúnyán, viszont az evést egyáltalán nem bírja, az ivást párszor kibírja. Nem kellemetlen a viselése és a csillámok sem zavaróak. Ezt az árat megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Detti90

2018. augusztus 14.

Már korábban kinéztem magamnak ezt a rúzst. Vártam, hogy megvehessem, és milyen jól tettem. :) Nekem, mindkét árnyalat megvan, és szerintem nagyon különlegesek. Pigmentáltak, krémesek, lassan kopnak. Egy kis aláhidratálás nem árt, mert egy minimálisan szárítanak, de nem vészes. Az egyik sötét lila a másik pedig élénkebb pink színű, mindkettő aranycsillámokkal. Egyik sem giccses hatású felkenve. A sötét lilát még ősszel is el tudom képzelni viselni, mert annyira vagány. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

angyalka1225

2018. július 23.

Véletlenül a "Kisses from the Orient" árnyalatot vettem meg a másik helyett, mert rossz helyre lett visszatéve és siettem éppen. Viszont nem bántam meg, mert nagyon jól passzol a színeimhez és nagyon kis különleges, nem a "száz ilyen figyel a polcomon"-eset. Imádom, hogy szinte ajakápolóhoz hasonló az állaga és hogy fokozatosan, nem túl gyorsan kopik a színe. (Néhány pohárból ivást lazán kibír) A csillámok még annál is tovább maradnak fent, és nincs olyan érzetük, mint sok más csillámos rúzsnak, hogy mintha belecsókoltam volna egy homokládába. Azért nem teljesen észrevétlen a viselése olyankor, ha kicsit szárazabb a szám, de a többi dolog miatt így is jár az 5 csillag.
Majd beszerzem a másikat is, ha még kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Majd beszerzem a másikat is, ha még kapható.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol