Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: Szany015, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

Az enyhén színezett krém biztosítja a sima, ragyogó és hibátlan arcbőrt. Eltűnteti az apró bőrhibákat anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Az olaj és illatanyag mentes bb krém elérhető három különböző árnyalatban, amelyek SPF 30 fényvédőt is tartalmaznak.

3 árnyalatban

Kiszerelés: 30 ml

pilleriin

2018. november 4.

De szerettem én ezt! Szerintem minimum 3 tubussal elhasználtam. Most már látom hogy nem a legszebb dolgokból készült, de nekem annyira jó volt, illeszkedett a színe és örültem hogy illatanyag-mentes és 30 SPF...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

ariiratku

2017. december 7.

Pár éve vettem meg magamnak a legvilágosabb árnyalatot, de az is nagyon sötét volt, így csak nyáron volt lehetőségem használni, amint kicsit megfogott már a nap. A magas fényvédelemet pozitívnak tartom. Úgy emlékszem az árnyalatán kívül nem volt vele más problémám. Nagy fedése nem volt, nem is vártam volna egy BB krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

napfeny

2017. február 2.

BB krémet kerestem, és megörültem neki, hogy az Essence-nek is van. Szeretem a termékeiket, ráadásul amikor megláttam, hogy fényvédős is, nem volt kérdés, hogy ezt veszem. Először csak az volt furcsa, hogy feltartóztathatalnaul folyt a tubusból, de mivel nem volt azelőtt bb krémem, nem volt összehasonlítási alapom.
Azt olvastam, hogy a Garnier bb-jétől elég sokan kipattogzottak. Na nekem ez alatt, úgy éreztem, hogy szinte ég a bőröm, pedig nem tapasztaltam korábban, hogy érzékeny volna az arcbőröm...

Feljavítom mégis a pontozását a terméknek, mivel igazságtalan volna nem értékelnem, hogy egyébként fényvédőt tartalmaz (ami az egyik fő oka volt, hogy ezt választottam), ill. hogy a színe mennyire jól passzolt az arcomhoz, és természetesnek, egységesnek hatott (más is megjegyezte, milyen "üde" az arcom). 2*-ban kiegyezek, mivel az égő érzés miatt sajnos akkor sem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

malnaszorpii

2017. január 4.

Sajnos már nem kapni, pedig én szerettem. Igaz hogy a szaga erős volt és hogy kicsit fényesebb, de szerintem pont ez volt a lényege.Az illatt pedig pár perc után elillant. Egy jó BB krém szerintem egységes arcbőrt kell adjon és ő ezt meg is tette. Pont illett a bőrömhöz és ezért kicsit sajnálom is hogy nem kapni mert jó áron lehetett hozzá jutni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Alma07

2016. október 20.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

nagyon nem jött be,csúnya...

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

nagyon nem jött be,csúnya...

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szabozsani94

2016. május 13.

Kifuttatás során vettem meg 350 Ft-ért,de nem tartom egy jó BB krémnek, zsíros bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

DaranyiDora

2016. március 29.

Fuuu ez a BB krém😠😠😠 Nagyon orultem hogy ezaaaaz vegre BB krém😊😊 rohantam is megvenni 02.es arnyalatban.. aztan amikor felkentem az arcomra azonnal narancssargava oxidalodott fujjj de mu fejem volt... ahhoz kepest hogy krem nagyon nehez elkenni.... KUKA. Aki teheti kerulje...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

reyka013

2016. március 29.

2013.07.12.
Én a 02-es árnyalatot vettem meg,de csak azért,mert spf 30 van benne. Az árnyalat egyébként passzol,de elég sűrűnek meg zsírosnak érzem az egész krémet,úgyhogy inkább a szárazabb bőrűek vegyék meg. Hogy mennyire véd a nap ellen ,még nem tudom megállapítani,mivel azután vettem meg,hogy egy picit lekapta az orromat a nap,de gondolom hogy megfelel,mivel azóta ilyen nem történt :D

UPDATE 2016.03.29.

Annak ellenére, hogy nagyon büdös és zsíros érzetű, nagyon megszerettem. Kiváló nyárra, mivel amilyen nehézkes az állaga, annyira ellenálló a víznek. Egész napos strandolások után is fennmaradt és szépen beleolvadt a bőrömbe, nem tűnt maszkszerűnek. Csak az SPF miatt vettem meg és naptej helyett azt kell,hogy mondjam KIVÁLÓ. Reggel felkentem, este mostam le, egész nap standoltam és a napon voltam amikor tehettem és sosem fordult elő, hogy leégett volna az arcom (még az orrom se). És nem kellett újrakenni ha kijövök a vízből.

(Referencia pontnak leírom, hogy alapból a testemre 20-25ös naptejet használok, és csak akkor égek le, ha nem kenem újra magam a strandolások után, vagy ha egyáltalán nem naptejezek)

Szóval nekem bevált, ajánlani tudom ilyen egész napos fürdőzésekhez, amikor nem zavar annyira az alapozó szaga és a kifényesedés (nekem pl egy természetes, "mintha highlightereztem volna" nyári fényt adott az arcomnak,amit oly sok alapozó próbál manapság rekreálni)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

2013.07.12.

UPDATE 2016.03.29.

jetroh

2016. március 13.

Nagyon büdös, és pattanásos leszek tőle. Viszont a fedése kiváló és természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

pkitti93

2016. február 5.

Sikerült hozza jutnom nagyon jutányos áron (350.-) megijedtem mikor megláttam mennyire sötét de a fehér arcomon alig latszódott különbség. Az itt olvasott negatív kommentek teljes ellentéte vagyok. Nagyon kevés kell belőle, szépen fed es végre egy BB krém a száraz bőrre mert nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.