Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: liliomlány, Módosítva: 2014. május 16.

Csillám szemre, arcra, testre.

szanika

2017. január 11.

Imádtam!!!
Többfunkciós termék volt. Bronzosításra, kontúrozásra, highlighter funkció betöltésére, szemhéjfestékként, de párszor még testre is használtam barnító gyanánt. Egyik barátnőm is többször újravette, miután meglátta nálam.
Fájó szívvel kell elfogadnunk, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Imádtam!!!
Fájó szívvel kell elfogadnunk, hogy nem gyártják már.

CataKatinka

2016. január 10.

Imádtam, de sajnos egy "baleset" során ripityára tört , nagyon nagy kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Veronikakrisztina

2015. január 1.

Jó pár évvel ezelőtt szereztem be. Akkora mennyiség van bent, hogy nyáron még mindig használom. Lebarnult bőrön nagyon szépen mutat. Általában összekeverve, bronzosítónak használom, de előfordult, hogy ez került a szemhéjamra is. Nagyon jól kihasználható termék, kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

agneza

2014. augusztus 1.

Jaaaj, nagyon szeretem :)) Két dobozzal is vettem belőle. Nem vagyok egy sminkmester, csak bronzosításra használom, összekeverve a színeket. A szemöldököm alá a legvilágosabb árnyalatból szoktam feltenni egy leheletnyit. Szerintem nagyon jó kis darab, kár, hogy nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

regica

2014. július 14.

csak ezt használtam nagyon sokáig,erőteljes szép színt adott,kár hogy máár nem gyártják :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Erika01

2014. május 27.

Highlighter-kent tul csillamos szemhejfestekkent pedig megfelel,ha csillamos sminket szeretnenk. Nehez lehet hozzaferni a kulonbozo szinekhez,de kisebb ecsettel megoldhato.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

PAncsi79

2014. január 6.

Bronzosítóként számomra túl csillogós, inkább highlighterként és szemfestékként szoktam használni. Ugyan highlighterként sem éppen a hétköznapi-munkahelyi smink ideális alkotóeleme, de egy natúrabb szemfestést már sokkal könnyebb szerintem kivitelezni vele (nyilván nem árt mellé még egy kis natúr matt szín is), nyáron sokat szoktam ilyesmire használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

viktoriacsoke

2014. január 4.

Szeretem ezt a bronzosítót, többfunkciós szemhéjpúdernek higglighternek és bronzosítónak egyaránt jó ezért utazáskor is praktikus, nekem nagyon tetszik még szeptemberben vásároltam 350-ért nagyon bevált:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 4.

nszabina89

2013. december 26.

Túlsàgosan csillogós. Nagyon làtszik, h "festék". Nyàron hasznàltam egy pàr alkalommal, de nem szerettem magamon. Az egyik baràtnőmnél landolt, aki azóta is imàdja és napi szinten hasznâlja. Van ez így. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

szabo.szandra1993

2013. október 26.

Én inkább egy highlighter-bronzosító kombónak nevezném. Nem világos a bőröm, de a "világosabbik" változat is sötét nekem. Nagyon szép sminket lehet vele csinálni, de csak nyáron alkalmazható nekem. Nem kemény, könnyen felveszi az ecset és isteni illata van, amit arcon már nem lehet érezni. Nagyon tetszik a tartó kinézete is. Nekem eszembe se jutna szemsminket készíteni ezzel, úgyhogy engem nem zavar ez a csíkos megoldás, habár a sötétbarna csíkokat kihagynám hogy ne legyen ilyen sötét az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Antioxidánsok: BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.