Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 20.

Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

4 egymással harmonizáló szemhéjfestéket, egy highlighter és egy pirosítót tartalmazó paletta.

Ár: 1499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
500 Ft Essence Awesometallics Be Kissed By The Moon Eye & Face Palette
Ár: 500 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: Csak próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Ritkán késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
Essence To The Moon And Back Eyeshadow Palette
Ár: 1000 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Sose volt használva, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
Timi0102

2019. május 23.

Ajándékba kaptam ezt a kis palettát, először kicsit furcsának találtam a színeit magamhoz, de gondoltam azért adok neki egy esélyt. Több mint egy év eltelt azóta, de egy kezemen meg tudnám számolni hányszor nyúltam érte. Próbálkoztam pedig használni, de soha nem tetszett a végeredmény vele, nagyon fehéres, poros, csillámos az egész és az arcomon landol folyamatosan legalább a fele. Nem pigmentáltak a színek, felkenve egyáltalán nem hasonlítanak arra ahogyan a palettában kinéznek. Lehet az én bőrszínemhez nem illenek ennyire, de én még highlighterként sem tudom használni annyira világosak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

naiyah

2019. február 27.

pigment nincs benne, igazából nem sikerült rájönnöm egyelőre hogy mi értelme ennek a palettának, de csillog rendesen, valamire csak jó lesz :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

cskpanna

2019. február 16.

Nem túl pigmentáltak, de még is meg van a kicsi színük a csillámmal! A pirosítót inkább highlighternek használom és a highlightert pedig test glitternek ha olyan alkalom adódik! Nagyon szeretem :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nem pigmentál, nem tartós, nekem túl csillógos, de kislányomnak jó lesz. Részemről csalódás volt, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

vaszily60

2018. május 23.

Igazán gyönyörűek a színei, sajnos mindig elfelejtem használni a palettáimat,ha nem az asztalon hanem a fiókokba vannak elpakolva. Így járt ez a paletta is,viszont amióta megtaláltam napi alapdarab nálam is! :)
Elég tartós,szép csillámos,highlighterként is szuper.
Ezért az árért pedig egy szavam sem lehet rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Elég tartós,szép csillámos,highlighterként is szuper.
Ezért az árért pedig egy szavam sem lehet rá.

cicamokusz

2018. május 16.

Sok szemhéjfestékkel járok úgy, hogy a felső csillámos réteget lehúzva, a folytatás már teljesen matt. Megörültem, hogy ennél a kis palettánál ez nem így volt. A színek szépek, viszont az én egész arcomat nap közben beborítja a csillám. Kedvencem nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Bradshaw

2018. február 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A szemhéjfestékek szuper irizálóak. A kedvencem a lila, ami teljesen holografikus hatású. (próbáltam vele sminket csinálni, szuper volt, de képen sajnos nem úgy látszódottak a dolgok) A highlighter is szép, viszont a pirosítóról én meg nem mondtam volna hogy pirosító. Ellenben jól működő highlighter :) Ja és az ára nevetséges. Alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

Mindet highlighterként használom és meg vagyok elégedve vele. Ár érték arányban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

Violetta09

2018. január 13.

Nekem nagyon tetszik, pigmentáltsága nem a legerősebb, viszont a rengeteg csillám mindenképp kárpótol :D gyönyörűek a színek, a highlighter pedig vakítóan csillámos.5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

zdoreebaba

2017. december 27.

Az egyik legszebb paletta, amit valaha láttam. A váci DM sminkes polcain sikerült kisasolnom. Amint megláttam szerelmes lettem belé. Mivel már csak 2 darab volt, az egyiket megfogtam és szaladtam vele a kasszához, mint egy kisgyerek. Utólag ahogy elkezdtem nézegetni a palettát egy kicsit hülyének éreztem magam, mert ugyebár ez a márka és a paletta is inkább a fiatalabb 12-20 éves generációt célozza meg. Legyintettem egyet és boldog voltam! Jobban átvizsgáltam és szemügyre vettem a terméket. Láttam, hogy a nagyobb részek highlighter és pirosító szerepét is betölthetik. Azokat a mai napig annak használom és gyönyörűen kiemelik az arc vonalát és szép fényt kölcsönöznek neki. A többit pedig szemhéjra viszem fel. Nagyon fel tudják dobni a sminket. Bár hétköznapra elég furcsa, de én akkor is használom. Olyan vagyok mint egy kis tündér a sok csillámportól. Amíg meg nem unom, használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.