Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

4 egymással harmonizáló szemhéjfestéket, egy highlighter és egy pirosítót tartalmazó paletta.

Ár: 1499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

bleauwsy

2020. június 16.

A highlightereket szuperül ki tudtam használni, minőségre és színre is elégedett voltam velük. De a szemhéjpúderek... A két vajszínű árnyalat borzalmasan potyog és porol, a másik kettőnek ha nem is sok a színe, még állagra jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 16.

reka852

2020. június 15.

Én is még a megjelenés évében vettem meg, és összességében elégedett vagyok vele. A kék és zöld színt egyáltalán nem használom, a barackos színt és a halványabb rózsaszínt viszont imádom. A sötétebb rózsaszínt és az extrán csillógó sárgát nagyon ritkán tudom csak alkalmazni, de azokból is jócskán hiányzik már. Első highlight palettának nem rossz, de tény, hogy azóta sokat fejlődött az Essence ilyen téren. Az ár-érték arány nem rossz, de haladó sminkeseknek nem ajánlanám, nem lehet 100%-ban kihasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Kiscsibe99

2020. január 5.

Még a megjelenése idején vettem egyet. Akkortájt kezdtem el "komolyabban" (spirálon és korrektoron kívül mást is használni) és ahogy ezt megláttam beleszerettem a csillogásába, és a színekbe. Hát... mivel a használata folyamán nem nyűgözött le, azóta is, csak porosodik a fiókban, de mindig megmosolygom mikor meglátom. A két csillagot is csak a csillogás és a jelentőssége miatt kapja. Viszont az Essence ,metségére legyen, hogy azóta nagyon sokat javult a termékék minősége! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Timi0102

2019. május 23.

Ajándékba kaptam ezt a kis palettát, először kicsit furcsának találtam a színeit magamhoz, de gondoltam azért adok neki egy esélyt. Több mint egy év eltelt azóta, de egy kezemen meg tudnám számolni hányszor nyúltam érte. Próbálkoztam pedig használni, de soha nem tetszett a végeredmény vele, nagyon fehéres, poros, csillámos az egész és az arcomon landol folyamatosan legalább a fele. Nem pigmentáltak a színek, felkenve egyáltalán nem hasonlítanak arra ahogyan a palettában kinéznek. Lehet az én bőrszínemhez nem illenek ennyire, de én még highlighterként sem tudom használni annyira világosak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

naiyah

2019. február 27.

pigment nincs benne, igazából nem sikerült rájönnöm egyelőre hogy mi értelme ennek a palettának, de csillog rendesen, valamire csak jó lesz :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

cskpanna

2019. február 16.

Nem túl pigmentáltak, de még is meg van a kicsi színük a csillámmal! A pirosítót inkább highlighternek használom és a highlightert pedig test glitternek ha olyan alkalom adódik! Nagyon szeretem :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nem pigmentál, nem tartós, nekem túl csillógos, de kislányomnak jó lesz. Részemről csalódás volt, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

vaszily60

2018. május 23.

Igazán gyönyörűek a színei, sajnos mindig elfelejtem használni a palettáimat,ha nem az asztalon hanem a fiókokba vannak elpakolva. Így járt ez a paletta is,viszont amióta megtaláltam napi alapdarab nálam is! :)
Elég tartós,szép csillámos,highlighterként is szuper.
Ezért az árért pedig egy szavam sem lehet rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Elég tartós,szép csillámos,highlighterként is szuper.
Ezért az árért pedig egy szavam sem lehet rá.

cicamokusz

2018. május 16.

Sok szemhéjfestékkel járok úgy, hogy a felső csillámos réteget lehúzva, a folytatás már teljesen matt. Megörültem, hogy ennél a kis palettánál ez nem így volt. A színek szépek, viszont az én egész arcomat nap közben beborítja a csillám. Kedvencem nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Bradshaw

2018. február 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A szemhéjfestékek szuper irizálóak. A kedvencem a lila, ami teljesen holografikus hatású. (próbáltam vele sminket csinálni, szuper volt, de képen sajnos nem úgy látszódottak a dolgok) A highlighter is szép, viszont a pirosítóról én meg nem mondtam volna hogy pirosító. Ellenben jól működő highlighter :) Ja és az ára nevetséges. Alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.