Essence Awesometallics Instant Volume Boost Mascara Smudge-Proof and Intense Black

Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

Virágalakú szálakkal ellátott, intenzív mélyfekete szempillaspirál az extra magas volumenért.

tátombák

2020. január 23.

Nagyon akciósan jutottam hozzá, féláron megérte, drágábban semmiképpen. Kicsi keféje van, pont annyi festéket visz fel, amennyit kell. A pilláim feketék, hosszabbak, csomósabbak. A lemosása nekem is küzdelmes, ha a pilláimról lejön, a bőrömet befogja, és alig jön le.
Szerintem nem ez az Essence legjobban eltalált spirálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Szerintem nem ez az Essence legjobban eltalált spirálja.

anyyyca

2019. május 25.

Nem értem, ez a termék miért van így lepontozva, mert számomra a valaha volt legjobb spirálom. Szeretem a drámai hatást, és ettől maximálisan megkapom, épp tegnap is dicsérték a pilláimat miatta. Én könnyen le tudom mosni balea habzó arclemosóval, utána még áttörlöm egy balea arctisztító kendővel, és teljesen lejön. Tőlem jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

budosbanya

2019. április 19.

Mindenféle spriál-kalandozások után végső kétségbeesésemben vettem meg (mindegyikkel úgy néztem ki egy pár óra után, mint egy panda), és azóta elválaszthatatlanok vagyunk! Nekem hosszú pillákat csinál, nem mászik el, könnyű leszedni, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

miele

2019. február 12.

Bár az ára kedvező, szerintem egyetlen forintot sem ért meg. Igaz nem egy tudatos vásárlás eredménye, kapkodva vettem, mert az előző spirálom kifogyott.
Sosem tartoztam azok táborába, akik nagyon megválasztják a spirálokat, alapvetően nincs gondom a természetes pilláimmal, szóval ez csak egy kis plusz. Nem voltak tehát hatalmas elvárásaim, de ez a termék kritikán aluli. Rengeteg festék tapad a kefére, amit képtelenség rendesen eloszlatni, a kefe formája sem túl szerencsés. Kenődni kenődik, viszont a maszatolás majdhogynem lerobbanthatatlan bármilyen arclemosóval is próbálkozik az ember....én senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

dustyrose

2018. november 26.

Update: Sajnos ez tényleg nagyon gyenge. Egyáltalán nem választja szét a pillákat, elviselhetetlen mennyiségű festéket visz fel, természetellenes és őszintén jobban néznek ki enélkül a pilláim mint vele. Az ára az egyetlen pozitívuma, de szerintem ez ennyit sem ér meg.

Hű meglep hogy ez ilyen sok kritikát kap, persze mindenkinek mások az igényei - nekem eddig a kedvencem az essence spirálok közül, építhető, dúsít ahogy kell, nem nehezíti el a pilláimat, a keféje nem kicsi de meglepően jól működik,a folyadék mennyisége kiemelkedő az árhoz képest. Persze ebben az árkategóriában már kitapasztaltam hogy egyszerűen nincs olyan hogy valami tényleg smugdeproof vagy waterproof ( legalábbis az álatalam kipróbált jó pár márka és termék között ) úgyhogy ebből a szempontból , főleg a korábbi pandaszemek után amivel anno az extreme volume essence spirál megajándékozott, elég alacsonyak voltak az elvárásaim, de meglepett hogy azzal együtt hogy zsíros a bőröm ez kifejezetten jól szuperált, a nap végére egy ici pici árnyék szerű sötét vonal megjelent az alsó szempilláim tövében, de abszolút nem volt feltűnő vagy kellemetlen, nem éreztem szükségét hogy azonnal korrigáljam. Szerintem szuper kis cucc ez, az áráért mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Hermina99

2018. november 7.

Csak azért nem dobtam még ki, hogy megtaláljam a Krémmánián és tudjam véleményezni. Borzalmas ez a kefe, amikor kihúzom a hengerből, szinte nem is látszanak a kefe szálai, annyi festéket felvesz. Egy nagy pamacs az egész. És ha már felküzdöttem (pedig az első gondolat volt jó, inkább ne is próbáld ki!), kifésülgettem a szálakat, fülpucival leszedtem a csomókat, akkor meg lemosni lehetetlen. Bioderma micellás víz, kétfázisú lemosó sem hatja meg. Végül kókuszolajos vattával jött le a pandafolt a szemem alól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

emitaylor23

2018. augusztus 7.

Szörnyű, felháborító! 3 napja sikálom a szememet mindennel, hogy lemossam és nem jön le maradéktalanul. Szemét módon bekúszott a bőröm alá is, soha többé! Persze az ígért kenődésmentességet meg nem tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

arze

2018. március 18.

Borzasztóan csomós és egyáltalán nem "smudge-proof", mint ahogy azt a csomagoláson ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

mpetra27

2018. március 12.

Ahhoz képest,hogy azt írják nem szabadna kenődnie még nem találkoztam olyan szempillaspirállal,ami kb a felkenés után már egy órával nyomot hagy a szemhéjamon. Nekem összeragadnak a szempilláim és szempillafésűvel sem tudom úgy megcsinálni,hogy elégedett legyek a végeredménnyel. Ráadásul ilyen minőség mellett még az az 1000 forint is sok amit elkérdek érte. Az Essence márkát alapból szeretem,de ez nem nyerte el egyáltalán a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

psari

2018. február 15.

Nem tudom mi a baj vele, de nekem összecsomósítja a pilláim. A nagy keféjével nem férek be a belső részre. Nekem alapjáraton dúsítani kéne a szempilláimat de ez nem csinál semmit csak összetapasztja. Nem szép, de 2 csillag mert feketére befesti a szempillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol