Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

Metálosan csillogó arcpirosítók.

2 árnyalatban kapható

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
500 Ft Essence Metal Chrome Blush
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

Ralynna

2020. június 4.

A leírás nem teljesen helyes, mert 3 árnyalatban kapható. Megvan mind a 3, mindegyiket szeretem. Szerintem ezek highlighter-ek, nem pirosítók, de annak nagyon jók. Elég sűrűn préseltek, ettől kicsit kemények, ezért érdemes egy tömöttebb ecsetet használni, de nem vészes.

2020 update: nagyon kemény, végül megváltam tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

2020 update: nagyon kemény, végül megváltam tőle

random

2019. december 26.

Nekem a 20 copper crush van meg. Elég különleges árnyalat, de sajnos nem különösebben előnyös a szó klasszikus értelmében: annyira hűvös altónusa van, hogy szinte már szürkés, beteges hatású, ráadásul túl fényes pirosítónak, de túl sötét highlighternek. Szóval nappalra, munkába maximum szemhéjfestékként nyúlok érte. Egyébként kulcscsonton/dekoltázson is jól mutat. Ja, és tartósnak is mondanám, nem tűnik el a nap végére. Ez itt az objektív vélemény vége.
Ennek ellenére, személy szerint imádom használni az arcomra, tökéletesen beleillik a "hulla glam" esztétikámba, de kizárólag a szabadidőmben merem elővenni - igaz, akkor aztán halántéktól az arccsont alatti árokig fel van pamacsolva (tényleg, ennyi erővel bele is fejelhetnék :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

lillad2000

2019. május 25.

nagyon szép fénye van, ahogy írták alább, pirosítónak nem való, annál inkább highlighternek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

zfruzsi

2019. március 25.

Én a rosegold színűt vettem meg azt gondolva, hogy majd fényes bronzosítóként használom. Nos, ahhoz nem elég sötét és túl metálos, így highlighterként végezte nálam is és annak kiváló! Egyik nagy kedvencem a nem klasszikus ezüst-arany vonalon mozogva. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Orchideadin

2019. március 17.

Nekem az arany-rozé árnyalat van meg belőle, és highlighternek használom, tipikus krómos-metálos, de viszonlyag gyenge fénye van, ami pl hétköznapokra előnyös is. Az ára is kedvező. Amikor először használtam egyáltalán nem is lehetett látni, több használat után egyre intenzívebb lett , de még így is visszafogott. Tehát nem a legjobb highlighterem, igaz elvileg nem is az, de pirosítónak közel sem mondható. Egyedül az ára miatt nem sajnalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

monikabujtas

2019. január 26.

Highlighter-nek használom, pirosítónak nem alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Highlighter-nek használom, pirosítónak nem alkalmas.

rosa.love

2018. december 22.

Elcsabultam, karacsony, arany ragyogas, meg minden.
Az arany arnyalatrol sok jot nem tudok mondani.. A szine szep lehetne, ha lenne neki, de felkenve inkabb csak egy kis fenyt ad. Pedig a dobozban nagyon sokat igeronek nez ki.. "Ez jo kis brutal cucc lesz " - gondoltam, mikozben elkepzeltem, hogy iden karacsonyra olyan highlightert teszek fel, ami tulragyogja a karacsonyi fenyeket. Sajnos mellenyultam,ezzel biztosan nem fogom elerni az ahitott hatast. Es azt is sajnalom, hogy rajtam abszolut nem tartos, 1 oran belul eltunik. 3 csillagot csak karacsony alkalmabol kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Elcsabultam, karacsony, arany ragyogas, meg minden.

KlaudiaZs

2018. augusztus 20.

Aranyos ez a blush elnevezés, mert ez highlighter, még a legsötétebb is, legfelejebb valami szellemszerűen fehér emberen pirosító. Az arany színű van meg, ami egynek jó, kézfejen ujjal sokkal szebb és pigmentáltabb, mint ecsettel az arcon, pedig gyönyörű lehetne. Én az extra fényes highlightereket szeretem, ez kicsit természetesebb annál, ami nekem nem jön be annyira, építeni meg nem lehet, csak gyűlik az anyag, de hatása valahogy ugyanaz marad. Így is szép, és használgatom is, de pl szemzugba vagy szemöldök alá felejtős, nem látszik emiatt, pedig olyan régóta keresek valami olcsóbb igazi arany highlightert. Tartósnak se nevezném, pedig rólam nem nagyon szoktak eltűnni ilyesmik a nap végére, na de ez igen. 3 csillag max

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

babszem81

2018. április 5.

2 árnyalatról van tudomásom, az egyik arany, a másik a képen látható bronz szín. Csillámosak. Pirosítónak nem mondanám, inkább árnyaló. Állaga elég kemény, tömör, az ecsetem nehezen veszi fel, nem púderes, mint egy pirosító. tetszik, de azért van jobb is a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Silver66

2017. augusztus 5.

Èn csak egy szint talaltam,de megnèzem mègegyszer,hatha csak nem vettem èszre.Jol mutat,nem tul eros,van egy kis fènye,pont amennyi elèg.Jo kis cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).