KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 31.

Kiszerelés:   3,5 ml

Metálos hatású, magasan pigmentált folyékony szemhéjfestékek.

3 árnyalatban kapható

Leoni

2018. február 11.

Lelkesen csatlakozom az előttem szólókhoz 6 csodás árnyalat gazdájaként :-). Mind krémes, magasan pigmentált szemhéjpúder, glitteres csillámló részecskékkel, amelyeknek lenyűgöző metálfénye van (apró fénylő "darabkák" miatt csillognak, nem úgy, mint pl. a gyöngyház fény esetében, amely inkább homogénebb, de más-más fényviszonyok mellett más színűnek tűnik). Összesen 7 árnyalatban kapható.

Az én 6 választottam: "01 solar explosion": aranyozott sárga, "02 stars & stories: lágy, tündöklő "meserózsaszín", "03 galaxy rocks": vagány ezüstös szürke, "05 moon dust": úgy mondanám, "piszkosan" fénylő hócsillogás, "06 total eclipse": lilába folyó, padlizsános szerű, szép nehéz szín, "07 1 second to mars": meleg, narancsos gyönyörű szín! Lehet egész mozgó szemhéjra, teljes sminknek, lehet pici ragyogást csempészni a mozgó szemhéjunk közepére ... számtalan variációra alkalmas :-)
Mindenképp meg kell várni a száradását, ami nagyon gyorsan meg is történik! (a sminkasztalomon van erre kis legyezőm). Nem csíkoz, nem mozdul, nem pecsételődik!

Aki ezeket begyűjti, aligha lesz szüksége pigmentek, más csillogások beszerzésére :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Devy

2018. február 8.

Nagyon imádom őket!! Szuperül el lehet dolgozni, hamar megszárad, és nagyon tartós. Gyönyörűek a színek, jó árban van. MI kell még? :D

Devy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Narbeleth

2018. február 4.

A Rossmannban már kiárusítják féláron. Nem bírtam ki, és vettem egy rózsaszín, pedig annyira nem vagyok oda a csillogós dolgokért. Nagyon szép, és tényleg tartós, örülök, hogy megvettem.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

eve57

2018. január 27.

Én ezeket imádom. Ugyan csak két árnyalat van meg, a 02 stars and stories és a 06 total eclipse. Azt észre vettem a boltban, hogy két féle finishe van (ezt hogy lehet magyarul kifejezni?). Az egyik egy csillámos fényes hatás, (a 02 és 06 ilyen), míg van ami inkább mint egyszerű metál (pl. az arany). De mindkét finish nagyon szép. Nem maszatolódik el, nem ül bele a ráncba, tartós és baráti ára van.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

cattitude

2018. január 23.

szuperjó termék, egyszerű használni. hamar megszárad, nem kutyulódik el a szemhéjon és eléggé tartós is. ecsettel néha tusvonalat is szoktam vele húzni. az ára nagyon baráti. szuper lenne, ha állandósítanák és lenne belőle még több szín :3

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

barbigirl21

2018. január 20.

Köszönöm az eddigi véleményeket, mert ez a termék tényleg csoda! Végre valami, ami nem okoz csalódást :) Alig tudtam választani, végül a csodálatos rózsaszínes lilás szint hoztam el. Gyönyörű! Erősen vissza kell fogni magam, hogy ne vasaroljam meg az összeset, de az biztos, hogy semmi szükségem arra a palettara, amivel egy ideig szemeztem. Ez a kis szupercucc elbűvölt :) Egyedül azt sajnálom, hogy nincs barna szín, amit sötétbarnanak hittem, inkább lila. Az is nagyon szép, csak kicsit vad nekem.
Direkt alap nélkül teszteltem először, nap végre egészen picit állt csak össze a szemhéjamon, ami extra, ahhoz képest, hogy milyen fényes és krémes. Legközelebb alappal is kipróbálom :)

barbigirl21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Enc

2018. január 16.

Pezsgőszínű árnyalatban van meg. Szépen csillog, magában is megállja a helyét, tartós, könnyű eloszlatni, nem tapad bele a ráncocskákba, majdnem napi szinten használom.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

b.brigi93

2018. január 12.

Nagyon szupi termék. Tartós, csillog, olcsó. IMÁDOM

b.brigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Nagyon szupi termék. Tartós, csillog, olcsó. IMÁDOM

lia0000

2018. január 3.

Nagyon ütős szilveszteri sminket csináltam vele! Másnap afterra pedig full tökéletes sminkben mentem el!!! Tehát tartóssága 10/1000! Könnyű vele dolgozni, elég 10 mp-ig csukva tartanom a szemem, hamar megszárad. Holnap megyek és veszek más színben is! Mindenkinek ajánlom! :)

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Nutellabella

2017. december 29.

Szuper, gyönyörű árnyalatok, tartós, csillog. Lehet vele csinálni azt a vloggeres cut crease dolgot, de korrektor és glitter glue nélkül.

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.