KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: orik, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   3,5 ml

Metálos hatású, magasan pigmentált folyékony szemhéjfestékek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: előreutalás esetén posta vagy foxpost, személyes átvétel Nyíregyházán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Slushy

2018. július 27.

Rózsaszín, arany és ezüst színekben vettem meg. Nagyon szépek felkenve, főleg a rózsaszínű. :) Azt már többször megdicsérték mások is. Tartósságával meg vagyok elégedve, bár én használok alá szemhéjalapot.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

gajdosreka

2018. július 26.

Rózsaszín és arany színben vettem. Fürödtem úgy a tengerben, hogy teljesen fenn maradt. :) Csak ajánlani tudom.

gajdosreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

iby123

2018. július 18.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire oda leszek ezért a termékért, de már az első használatnál nagyon megszerettem. Könnyen használható, és mesésen mutat a szemhéjakon. Supernova árnyalatban van meg, de szeretnék belőle beszerezni legalább még egy színt.

iby123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

dynah13

2018. július 14.

A kifuto termekek kozott akadtam ra, es nem bantam meg :) Konnyu vele dolgozni, szepen fent marad, gyorsan szarad. Pigmentaltsaga es tartossaga is szuper.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

nocika113

2018. július 7.

Nem bírtam magammal szépen lassan 4et raktaroztam be (arany, fekete, zöld, és a lilás árnyalatú). Egyszerűen annyira jó ez a termék, hogy szavakat nem találok. Gyönyörűen csillog, tartós (félig meddig vízálló, egy tegnapi medencés incidens kapcsán kiderült :D) és könnyen kezelhető. Számomra az aplikátor kicsit sokat visz fel, én ezért ecsettel/az ujjammal ütögetem be, de ez egy cseppet sem zavaró.
Akik elkeserednének, hogy nem vettek, vagy nem minden színt amit akartak én tanácsolom, hogy nézzenek be a dm-be, ha jól láttam (legalábbis nálunk) ki sem kezdték futtatni, teljes áron megvásárolható.

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

tara95

2018. június 3.

Kifuttatják, hosszas vacillálás után az arany jött velem. Nem tudok mit hozzátenni, a variációk száma végtelen, akár finoman eldolgozva magában, akár brutálan a szemzugban stb. Könnyen el lehet dolgozni, megszárad pillanatok alatt, egész nap a helyén marad és maradéktalanul lemosható.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Destinyh

2018. június 3.

Gyönyörű! Nekem a 02-es árnyalat van meg, és valami eszméletlen!:D Önmagában is nagyon tartós! Örülnék ha állandó kollekció lenne. Mindenkinek ajánlom!

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Rekaa09

2018. május 16.

Egy rózsaszínes és egy arany árnyalat van meg. Mindkettő szuper, egyszerű felvinni őket, egy kis pluszt adnak a napi sminkemhez. Délutánra sem kopnak le. Féláron jutottam hozzájuk, így megérte. Viszont teljes áron már lehet hogy a catrice hasonló termékét próbálnám ki, annak az ára is ekörül mozog.

Rekaa09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Dea

2018. április 22.

Update: Szemhéjpúder fölé,és magában is nagyon mutatós :)

Nagyon szép, tartós, akciósan vettem( arany árnyalat) ha nem vonták volna ki szerintem újravettem volna :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Update: Szemhéjpúder fölé,és magában is nagyon mutatós :)

Nileve

2018. április 14.

Nagyon kedvelem, jó társam, ha egy egyszerű, de nagyszerű csillogós bulisminket akarok varázsolni. Általában az ujjammal dolgozom el, könnyű használni a szájfényekre jellemző fej kialakítás miatt.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin