KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: orik, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   3,5 ml

Metálos hatású, magasan pigmentált folyékony szemhéjfestékek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: előreutalás esetén posta vagy foxpost, személyes átvétel Nyíregyházán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rekaa09

2018. május 16.

Egy rózsaszínes és egy arany árnyalat van meg. Mindkettő szuper, egyszerű felvinni őket, egy kis pluszt adnak a napi sminkemhez. Délutánra sem kopnak le. Féláron jutottam hozzájuk, így megérte. Viszont teljes áron már lehet hogy a catrice hasonló termékét próbálnám ki, annak az ára is ekörül mozog.

Rekaa09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Dea

2018. április 22.

Update: Szemhéjpúder fölé,és magában is nagyon mutatós :)

Nagyon szép, tartós, akciósan vettem( arany árnyalat) ha nem vonták volna ki szerintem újravettem volna :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Update: Szemhéjpúder fölé,és magában is nagyon mutatós :)

Nileve

2018. április 14.

Nagyon kedvelem, jó társam, ha egy egyszerű, de nagyszerű csillogós bulisminket akarok varázsolni. Általában az ujjammal dolgozom el, könnyű használni a szájfényekre jellemző fej kialakítás miatt.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Reni666

2018. március 29.

nekem a 02 árnyalat van meg .
ez rozsaszines es bézses árnyalathoz hasonlitanám .
supertartós ..szupercsillogó . supermetálos ..szép
könnyen eldolgozható , olcso .

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nekem a 02 árnyalat van meg .
ez rozsaszines es bézses árnyalathoz hasonlitanám .
supertartós ..szupercsillogó . supermetálos ..szép
könnyen eldolgozható , olcso .

orik

2018. március 23.

Nekem a 01-es, solar explosion van meg: magasan pigmentált, szupertartós, könnyű vele dolgozni, hamar megszárad, és a metálos hatás egész nap éppen olyan intenzív, mint az első percekben, ráadásul az ára is kiváló. Én tuti beszerzek még legalább egy árnyalatot, bátran ajánlom mindenkinek :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Leoni

2018. február 11.

Lelkesen csatlakozom az előttem szólókhoz 6 csodás árnyalat gazdájaként :-). Mind krémes, magasan pigmentált szemhéjpúder, glitteres csillámló részecskékkel, amelyeknek lenyűgöző metálfénye van (apró fénylő "darabkák" miatt csillognak, nem úgy, mint pl. a gyöngyház fény esetében, amely inkább homogénebb, de más-más fényviszonyok mellett más színűnek tűnik). Összesen 7 árnyalatban kapható.

Az én 6 választottam: "01 solar explosion": aranyozott sárga, "02 stars & stories: lágy, tündöklő "meserózsaszín", "03 galaxy rocks": vagány ezüstös szürke, "05 moon dust": úgy mondanám, "piszkosan" fénylő hócsillogás, "06 total eclipse": lilába folyó, padlizsános szerű, szép nehéz szín, "07 1 second to mars": meleg, narancsos gyönyörű szín! Lehet egész mozgó szemhéjra, teljes sminknek, lehet pici ragyogást csempészni a mozgó szemhéjunk közepére ... számtalan variációra alkalmas :-)
Mindenképp meg kell várni a száradását, ami nagyon gyorsan meg is történik! (a sminkasztalomon van erre kis legyezőm). Nem csíkoz, nem mozdul, nem pecsételődik!

Aki ezeket begyűjti, aligha lesz szüksége pigmentek, más csillogások beszerzésére :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Devy

2018. február 8.

Nagyon imádom őket!! Szuperül el lehet dolgozni, hamar megszárad, és nagyon tartós. Gyönyörűek a színek, jó árban van. MI kell még? :D

Devy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Narbeleth

2018. február 4.

A Rossmannban már kiárusítják féláron. Nem bírtam ki, és vettem egy rózsaszín, pedig annyira nem vagyok oda a csillogós dolgokért. Nagyon szép, és tényleg tartós, örülök, hogy megvettem.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

eve57

2018. január 27.

Én ezeket imádom. Ugyan csak két árnyalat van meg, a 02 stars and stories és a 06 total eclipse. Azt észre vettem a boltban, hogy két féle finishe van (ezt hogy lehet magyarul kifejezni?). Az egyik egy csillámos fényes hatás, (a 02 és 06 ilyen), míg van ami inkább mint egyszerű metál (pl. az arany). De mindkét finish nagyon szép. Nem maszatolódik el, nem ül bele a ráncba, tartós és baráti ára van.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

cattitude

2018. január 23.

szuperjó termék, egyszerű használni. hamar megszárad, nem kutyulódik el a szemhéjon és eléggé tartós is. ecsettel néha tusvonalat is szoktam vele húzni. az ára nagyon baráti. szuper lenne, ha állandósítanák és lenne belőle még több szín :3

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin