KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: orik, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   3,5 ml

Metálos hatású, magasan pigmentált folyékony szemhéjfestékek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: előreutalás esetén posta vagy foxpost, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 500 , Eladó: PalmaKamillaCserhati
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás, vagy személyes átvét
szblnk

2019. január 10.

A rózsaszínre és a sötétszürkére ruháztam be már egy jó ideje. Mindkettő nagyon tartós, és szépen el lehet őket dolgozni (bár a feketét inkább szemhélytusnak használom). Nagyon nagyon tartós, este ugyanolyan állapotban mosom le ahogy reggel felkentem. Ár érték arányban teljesen megéri.

szblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

hesztiii

2018. december 1.

Nekem a rózsaszín van meg, nagyon szeretem, szépen csillog, lehet vele extrább, de visszafogottabb sminkeket is készíteni.
Az applikátora kicsit sokat vesz fel, így nem azzal szoktam felvinni, de ez sem akkora negatívum, hogy levonjak érte csillagot.

hesztiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Nutellabella

2018. november 27.

UD: Meh. Egyet tartottam meg, de azt sem használom...

Szuper, gyönyörű árnyalatok, tartós, csillog. Lehet vele csinálni azt a vloggeres cut crease dolgot, de korrektor és glitter glue nélkül.

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

UD: Meh. Egyet tartottam meg, de azt sem használom...

Dea

2018. szeptember 15.

Update:Magában elég chunky, szemhéjpúder fölé mutat csak jól(solar exposion árnyalat) .

Nagyon szép, tartós, akciósan vettem( arany árnyalat) ha nem vonták volna ki szerintem újravettem volna :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Slushy

2018. július 27.

Rózsaszín, arany és ezüst színekben vettem meg. Nagyon szépek felkenve, főleg a rózsaszínű. :) Azt már többször megdicsérték mások is. Tartósságával meg vagyok elégedve, bár én használok alá szemhéjalapot.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

gajdosreka

2018. július 26.

Rózsaszín és arany színben vettem. Fürödtem úgy a tengerben, hogy teljesen fenn maradt. :) Csak ajánlani tudom.

gajdosreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

iby123

2018. július 18.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire oda leszek ezért a termékért, de már az első használatnál nagyon megszerettem. Könnyen használható, és mesésen mutat a szemhéjakon. Supernova árnyalatban van meg, de szeretnék belőle beszerezni legalább még egy színt.

iby123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

dynah13

2018. július 14.

A kifuto termekek kozott akadtam ra, es nem bantam meg :) Konnyu vele dolgozni, szepen fent marad, gyorsan szarad. Pigmentaltsaga es tartossaga is szuper.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

nocika113

2018. július 7.

Nem bírtam magammal szépen lassan 4et raktaroztam be (arany, fekete, zöld, és a lilás árnyalatú). Egyszerűen annyira jó ez a termék, hogy szavakat nem találok. Gyönyörűen csillog, tartós (félig meddig vízálló, egy tegnapi medencés incidens kapcsán kiderült :D) és könnyen kezelhető. Számomra az aplikátor kicsit sokat visz fel, én ezért ecsettel/az ujjammal ütögetem be, de ez egy cseppet sem zavaró.
Akik elkeserednének, hogy nem vettek, vagy nem minden színt amit akartak én tanácsolom, hogy nézzenek be a dm-be, ha jól láttam (legalábbis nálunk) ki sem kezdték futtatni, teljes áron megvásárolható.

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

tara95

2018. június 3.

Kifuttatják, hosszas vacillálás után az arany jött velem. Nem tudok mit hozzátenni, a variációk száma végtelen, akár finoman eldolgozva magában, akár brutálan a szemzugban stb. Könnyen el lehet dolgozni, megszárad pillanatok alatt, egész nap a helyén marad és maradéktalanul lemosható.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin