Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1180-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. március 11.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1180

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

Velvet matt hatású, vad színű ajaktinták.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1180 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kisbobitas

2021. április 27.

Gólyatáborban kaptunk egy ilyet a gólyacsomagba, magamtól igazából sosem venném meg. A sötétkék van meg nekem, felkenve elég foltos és kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

d.anett89

2021. április 27.

Nem tudom mikor vettem. Nekem pink van.
Szép a színe ,ajkakon (nálam) nem ennyire erős hálistennek. Alkalmakkor használom, könnyű leszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Nem tudom mikor vettem. Nekem pink van.

Queen16

2020. június 8.

Pinkben,és kékben van meg, a pinket tudom viselni hétköznap erös szájsmink és visszafogott szem kombo, a kéket max valami alkalomkor,vagy foton :D, szoval a kék anyira nem tetszik, de a pink az jó nemrossz de nem venném ujra max a pinket :D az illata egy samponra emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

suti95

2019. szeptember 30.

Tavaly teljes áron, a halloweeni időszakra vettem a zöldet, sajnos használhatatlan. Nem szárad le egyáltalán és pillanatok alatt elmászik, csak pár fotó erejéig viseltem. A kollekció többi tagját is rendszeresen látom a leértékelt kosarakban, nem véletlenül juthatsz hozzá 99-199ft-os áron manapság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Kittyki

2019. június 17.

03-as árnyalt van meg. Igazából a színe fogott meg, meg persze hogy akciós volt. Ritkán használom, mert sajnos nem az én színem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

RedSX

2019. május 19.

Akciósan vettem meg. Nem vártam tőle sokat, de a csomagolás és a színe megfogott. (Pink). Érdekes az illata, engem nem zavar. Az applikátor sokat felvesz, nehéz felvinni, kenődik és nem szárad meg teljesen órákkal később sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

hgabi

2019. február 24.

400 Ft-ért vettem a Rossman-ban ,nem vártam tőle csodát. A pink árnyalat van meg, könnyen kenhető, de csúszkál. Kb 1,5 óra után a színe megkopik, a csillám és némi halovány szín marad. Összesen 3-4 órát kibírt újrakenés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

eeinhr

2019. január 19.

Szerintem egész jó ez a kis lip paint :) Nekem (is) van mac és más különböző nyilván jobb márkájú és egyben jobb textúrájú, fedésű stb stb.... De én tökre meg vagyok vele elégedve, elég folyós ezért én ecsettel viszem fel, várok egy kicsit míg megszárad majd papírzsepire “ráharapok” és mégegyszer kenek fel. Így 5-6 órát simán kibír..:) Meg hát előtte JÓL HIDRATÁLOK! A papírzsepis dologgal meg egyben megmentem a fogaimat, mert azt amúgy tényleg befogja.. De hát én 400 forintért vettem a Rossmannban... az egyik bevált majd gondoltam ennyiért veszek más árnyalatot is... Nekem bejön:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Maja92

2018. december 7.

Egyedül a színe szép, de használhatatlan. Nem lehet szépen feltenni mert foltos és kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Lotteszka

2018. november 29.

Alig látszik a szájon, de több rétegben nem lehet feltenni, mert összekenődik és csomósodik. Ráadásul még az 1 réteg sem szárad meg rendesen és gyakorlatilag mindenhova szétkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.