Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1299

Holografikus hatású highlighter stick fényvisszaverő pigmentekkel.

Ár: 1299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

awesomefoxx5

2020. szeptember 25.

Az egyik első highlighterem volt, és a különleges színe miatt tetszett meg nagyon. Nem viseltem alatta semmilyen sminket, szóval nem tudta leszedni az alapozót, mint ahogy mások írták. Ennek ellenére nagyon sokszor eltömítette és tágabbnak mutatta a pórusaimat. Ha siettem, sokszor rám szólt valaki, hogy van egy csík az arcomon, még akkor is ha elkentem. Az érzelmi értéke miatt kap csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Megéri az árát! Nagyon szép színe van, rögtön bele szerettem amikor megláttam. Könnyen eldolgozható, és fixálóval kifejezetten tartós. Praktikus kivitelezése van, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

dorottyacs

2019. augusztus 6.

A színe fantasztikus viszont kevésbé tartós és nálam is felszedi kicsit az alapozót.Viszont az állaga nagyon felhasználóbarát! Összességében megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Klau16

2019. július 4.

Nagyon rossz. Leszedi az alapozót, és ez a kék szín egyáltalán nem természetes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Nagyon rossz. Leszedi az alapozót, és ez a kék szín egyáltalán nem természetes.

Angie9704

2019. július 4.

Nekem a kék van meg. Egyszerűen imádom!! Mindig is odáig voltam, a különleges színekért.
Alapozóval még nem próbáltam, de biztos azzal is megoldható, hogy ne legyen csíkos 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

zfruzsi

2019. április 8.

Nem vagyok az a krémes termék kedvelő, de ez nagyon felkeltette az érdeklődésem, így beadtam a derekam. Én csak úgy merem felvinni, hogy az ujjamra és onnan ütögetem fel az arcomra, hogy nehogy megbontsa az alapozót. Ilyenkor nekem túl természetes a hatása, amit alapból nem támogatok. :D Ha viszont nem sminkelek pl. nyáron és csak ezt viszem fel közvetlenül az arcomra és mondjuk egy szempillaspirál és egy rúzst, akkor imádom, mert úgy elég intenzív már és nagyon tetszik a színe. Így nálam csak 4/5, de örülök, hogy a kollekcióm része. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

NikolettEke

2019. március 28.

nem gyakran használok sminket, de ezt amikor meglattam kivancsi lettem.
ezt inkabb ilyen bulikra/fesztiválokra ajánlott szerintem.
magához a termékhez viszonyítva arban egész jó, es a kellő hatást eléri,.
csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

nem gyakran használok sminket, de ezt amikor meglattam kivancsi lettem.
ezt inkabb ilyen bulikra/fesztiválokra ajánlott szerintem.
magához a termékhez viszonyítva arban egész jó, es a kellő hatást eléri,.
csak ajánlani tudom :)

Erus15

2019. március 20.

Féláron jutottam hozzá a Rossmannban és a rózsaszín változatot hoztam el. Nagyon szép ahogy a fényben csillog. Felkenéskor egy picit leszed az alapozóból, de egyébként más gondom nincs vele. A tartóssága is teljesen megfelelő, a csomagolása pedig praktikus és egyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

krisztiradics

2019. január 9.

Elsőnek a kezemen próbáltam ki, mert imádom a holo dolgokat. Nagyon megtetszett, de nem mondanám holonak. Meg vagyok vele elégedve, bár az alapozót képes elmozdítani, ezért óvatosan kell vele dolgozni, elég tartós. Szerintem a rúzson nagyon jól mutat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Amanda08

Korcsoport: < 18
2018. december 22.

Hihetetlenül szeretem. Még talán tavaly kb. ilyenkor szereztem. Az itteni vélemények alapján vásároltam, amikor highligtert kerestem. Nekem abszolút kedvenc. Nagyon szép a színe és a nap végén is fent marad szinte teljesen ugyan úgy, mint reggel, amikor felkenem. Én mindig eldolgozom szivaccsal és akkor hihetetlen szép. Nagyon örülök, hogy megvan, mert elég olcsó, viszont sokáig elég. A csomagolása is megér egy plusz pontot praktikus nem kel bajlódni vele elég kitekerni egy kicsit és ennyi. Tuti újravévős lesz, ha elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.