Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: elfi777, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Kiszerelés:   8,2 g

2013 szeptemberi trendkiadás

A pirosító krémes és finom textúrájának, valamint három, egymáshoz tökéletesen igazodó színének – sárgabarack, rózsaszín - köszönhetően az üde arc garantált. A trendi terepmintás dombormű abszolút szemet gyönyörködtető.

01 ap-ri(c)ot és 02 pink me árnyalatokban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dayanara

2016. január 8.

Itt sikerült lecsapnom rá és nagyon szeretem, szép barackos színe van [01 ap-ri(c)ot]. Szerencsére alig csillog, noha a pirosas és a világos rózsaszínes részben találhatóak apró mikrocsillámok (a narancssárgás színben nem látok).
Részemről lehetetlen külön-külön használni a színeket (valahol olvastam, hogy a pink esetében valaki úgy használja, mondjuk a fotók alapján azt még el is tudom képzelni), de nem is baj. Elsőre nem tűnik túlságosan pigmentáltnak, de pont megfelelő. A közutálatnak örvendő :D "Oriflame Giordani Gold Púderecset" arany színű univerzális ecsettel vittem fel először, mert épp az volt a kezem ügyében. Hihetetlen, nekem csodásan teljesítettek együtt! (Másnak is tetszett a végeredmény.) Még a pirosítás elején járok, de alig 1-2 perc alatt sikerült tökéletes mennyiségben és a megfelelő helyre felvinni a terméket. Nagyon tetszik ez a pirosító, már arany highlighterrel is kipróbáltam. Pillanatok alatt eldolgozható, építhető, tartós, természetes is valamennyire a színe (de legalábbis nem ordít, ahogy mondjuk a neve sugallná, nem hangos ha nem akarom :) ). Plusz hatalmas adag és a dobozkája sem tűnik törékenynek. Kár, hogy nálunk nincs ilyesmi (de majd benézek már valamikor megint, hátha van már Essence) mert akár az összes kiválasztott árnyalatot (van egy listám, kb. 10-12 színnel) könnyedén összegyűjthetném, jó áron. Tudom, hogy ez limitált és csak 2 színben volt, de ezek után ha máshol nem, akkor legalább itt figyelni fogom az Essence pirosítókat, mert ez nekem nagyon bevált. Irritációt vagy pattanást sem okozott, pedig néhány por állagú pirosítóval előfordult már, hogy felvitel után kellemetlen érzés volt, égett tőle az arcom, nem tudom miért. Ezt kellemes viselni.

Ilyenkor jut eszembe megint, hogy én anno megvettem mindhárom árnyalatban az Oriflame-es illuskin arcpirosító és highlighter duókat, amik olyan kicsik, hogy alig találtam hozzájuk valami ecsetet, hogy használni tudjam őket. Pláne ha pl. csak a pír kell, highlight éppen nem. Összegezve, imádom ezt a terméket. Fillérekért jutottam hozzá, nem is gondoltam, hogy ennyire pigmentált és tartós lesz. Nem is húzom tovább, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

elfi777

2014. február 25.

update
ÁÁÁÁ, simán ötös, plusz jár neki csillag is!
Egy szép nagy sminket készítettem decemberben, ezért picit erősebben vittem fel, mint amúgy szoktam. Igaz, csak 3-4 órát volt rajtam, hazaérve lemostam a képem, de még akkor is gyönyörűen ott volt, meg sem moccant. Időközben rájöttem, hogy kis ecsettel érdemes a világosat és a rózsaszínt máshova is használni (highlighternek, szemre, kiemelni), főleg a világos része lett nagy szerelmem, de egyben is mesés a színe. Részemről a legszebb, legtartósabb pirosító, amit eddig használtam, csillagos ötös, és mivel alig látszik, hogy használtam, abszolút gazdaságos is, évekig elég lesz.

okt 17
Ma vásároltam meg a pink me árnyalatot.
Nem járok Douglas-be, csak belestem, de az Essence állvány becsalogatott, különben nem is tudtam volna a kiadásról.
A pirosítóban 3 szín keveredik és csillámok, amik majdnem visszatartottak a vásárlástól, de úgy gondoltam, ősszel elmegy, plusz, nagyon tetszett benne a két világosabb szín. Szerencsére diszkrétebb a csillogás, felkenve persze az erős piros árnyalat miatt sikerült túlzásba esnem az arcom egyik felén, de a másikon ügyesebben kevertem a hármat, és egészen vállalható lett. Nagyon szépen felvette az ecset, még sokat is, úgyhogy csak óvatosan a mártogatással.
1000Ft körül volt, igazából nincs is rá szükségem, de beugrott a kosárba a kis dög :))
Ennyi pénzért 8,2 g igazán jó vétel, sokáig kitart majd.
Még próbálgatom, addig négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 25.

update
ÁÁÁÁ, simán ötös, plusz jár neki csillag is!

okt 17
Ma vásároltam meg a pink me árnyalatot.
Ennyi pénzért 8,2 g igazán jó vétel, sokáig kitart majd.
Még próbálgatom, addig négyes.

Berczkovi

2013. november 30.

Mióta megjelent azóta keresem...keresem...keresem de nem lelem sehol. Mindenképpen a barackosat venném de csak egyszer volt szerencsém vele összefutni :( Néztem Müllerben, Rossmanban, ég felett, ágy alatt de nincs egyszerűen sehol. Vagy mindenki ezt veszi (márpedig itthon nem jellemző a pirosító használat) vagy csak pár darabot gyártottak. Ez van. Aki lát ilyet vegyen nekem mert nagyon szeretném. Egyébként az Avonnak van egy barackos árnyalata(Color Trend csak egy árnyalatban gyártják és az akciós katalógusban nincs benne) Nagyon szép én azt használom. Szóljatok ha láttok!!!! berczkovi.imre2@upcmail.hu címen jelezhetitek budapesti vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 30.

Babuin

2013. november 28.

Én is akciósan hoztam el az utolsó barackosat..már rágóta fájt rá a fogam, az meg,h 350 ft vt..hát muszáj vt levadásznom. Amúgy tényleg barackra számítottam, de inkább mondható ez korallosnak szerintem..ami nem baj mert azt is szeretem, csak szerettem vna már egy igazi narancsos-barack pírt:D.. mivel még csak dodo alá használtam így azt mondanám,h nagyon tartós (azzal a púderrel minden pirosító tartós *.*), anélkül nem tudom, de az biztos,h igen intenzív színű, úgyh ennyi pénzért ez simán 5ös (talán még a rendes áráért is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

dorisan03

2013. november 22.

Én a 01-es Apricot árnyalatot hoztam haza Müllerből akciósan. Nagyon jó narancsos, natúr színe van. Eredeti áron lehet nem hoztam volna haza, de 350 forintért abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.