Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Vizsiildi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 júniusi limitált trendkiadás

"A különleges manikűrökről nyáron sem tudunk lemondani, a beach cruiser egyedülálló 3D-
s, homokos hatású körömlakkjaival pedig nem is lesz rá szükséged."

4 színben kapható:

• 01 i ♥ summer break
  • 02 girls just wanna have sun!
  • 03 keep calm and go to the beach!
  • 04 life is a beach.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Adrienn

2014. október 29.

A piros és a barack színű van meg. Mindkettő szép, szupergyorsan száradnak, azonban a tartósságával nem vagyok megelégedve (2 nap).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Myra142

2014. szeptember 9.

Van már több homoklakkom is, de eddig mindegyik glitteres-csillámos volt, így meglepődtem kicsit az eredményen. A narancs színű lakkot vettem meg, tetszik a színe, és érdekes aszfaltos-szemcsés hatása van. Minimum két rétegben szoktam a lakkokat felvinni, ezzel sem tettem kivételt, szépen fed, nem pattog le (3-5 naponta lakkozok, semmi baja nem volt addig), megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Hoagirl

2014. augusztus 1.

Két színt vettem meg, a 02 girls just wanna have sun! és a 03 keep calm and go to the beach! boldog tulajdonosa vagyok. :) Imádom a homoklakkokat, mert látványosak, könnyű használni őket és az eltávolításuk is egyszerűbb, mint a glitteres társaiké. A 02-es színre azt hittem szép barackos árnyalat, az üvegben annak tűnik, de konkrétan felkenve már-már holland narancssárga. Tudjátok az a retinaszaggató féle... ettől első körben kicsit szomorú lettem, mert én nagyon barackra számítottam, és hát ezt a színt az összes körmömre tuti nem kenem fel. Viszont, kiegészítésnek a kék mellé csodálatos! A kettő együtt olyan, mint a türkiz tenger a narancssárgán világító napkoronggal. Mindkettő gyorsan szárad, a homokszemcsék nem harisnyaszaggatóak, csak kicsit texturáltak. Nekem egy vastagabb réteg teljesen fed. Az ecsete elég sok festéket vesz fel, úgyhogy vékonyan kenni elég nehézkes, de az ügyesebb kezűek biztos megoldják. :) Örülök nekik, jó helyen vannak itt nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Színezék. Piros.