Essence Blogger's Beauty Secrets The Glow Must Go On Bronzosító és Highlighter Paletta - Serena

Essence

Ár:   1879 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: Man0ka, Módosítva: 2018. június 14.

Kiszerelés:   14,5 g

A 2016-os Blogger's Beauty Secrets trendkiadás része

"Ragyogj! a “the glow must go on” paletta 3 különböző meleg tónusú bronzosítót tartalmaz, amelyeket együtt és külön is használhatsz, és két szemhéjpúdert a további 'glam faktor'-ért. A highlighter kihangsúlyozza a legjobb vonásaidat, és könnyen felvihető és építhető a mini ecsettel- csak úgy, mint a bronzosítók."

Serena élénk türkiz árnyalatú 04 in bright turquoise körömlakkja passzol hozzá.

Ár: 1500 , Eladó: Vivienn13
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Személyes átvétel.
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Mosizso

2019. március 23.

Én egyszerűen imádom. Könnyű vele eltalálni a megfelelő mennyiséget, s nem is pereg. Ahogy előttem többen írták, én is a bronzosítókat nyáron gyakran alkalmaztam a szemhéjamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Missmochaccino

2019. március 12.

Magamtól soha az életben nem nyúltam volna a drogéria polcára,hogy akkor nosza,vegyük meg és kontúrozzunk,de a Szülinapi JOY mellé ajándék volt ,össz-vissz 800 ft-ért,így gondoltam,miért is ne?
Bár töredelmesen bevallom,akkor sem az eredeti funkcióit töltötte be nálam,sokkal inkább használtam szemhéjárnylónak,mint sem highliternek.
Aztán januárban ,amikor az ember hajlamosabb a begubózásra,a nyári üde arcszín is már csak emlék ,a tükör pedig azt mutatja,hogy vámpírosan színtelen vagy,akkor belegondolsz,hogy elvégre ez egy bronzosító/highliter ,és akkor már miért ne?Tehát megajándékoztan magam egy kis színnel,kiemeltem a kemelni valót és kaptam így jobb kedvet és jobb közérzetet.Tartós ,könnyű vele bánni,még így ,gyakorlatilag teljesen amatőrként is.
Ajánlom azoknak,akik hasonló cipőben járnak,vagy csak egy jó terméket keresnek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

zsazsi1

2019. január 5.

A szóló színeket nem használtam, a highlighterrel sminkeltem a szemem is egész nyáron, imádtam! Egyetlen palettámmal sem tudtam még ilyen ütős és gyors nyári sminket összehozni, mint ezzel a magazinhoz mellékelt kis csodacuccal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

Andy88

2018. november 12.

Bár nem igazán használtam eddig bronzosítót és highlightert, ezt a terméket örömmel próbáltam ki... főleg azért, mert egy magazin mellé kaptam ajándékként. A highlighternek szép diszkrét csillogása van az arcomon, a bronzosítót viszont inkább a szememre használom, mert kellemes, meleg ragyogást ad, és kiemeli a zöld szememet. Persze a szemhéjpúder része is szépen pigmentált. A hozzá kapható pici ecset viszont pocsék, semmire sem jó.
Összességében megadom neki a 4*-ot, de számomra ez a paletta nem került be a kedvencek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Panka86

2018. november 5.

A véleményeket olvasgatva, azon kevesek közé tartozom, akik fizettek a termékért :D Feltételezem a kifutás miatt adhatták ajándékba az újságokhoz. Két éve vásároltam, egész egyszerűen azért mert nagyon megtetszett a csomagolás. A tükre szupi, az ecsete nem, de utóbbi nem szokott érdekelni, mert nem a palettákhoz adott aplikátorokat szoktam használni. Akkoriban elég sokat szoliztam és a nyári színemhez igazán jól passzolt a csillogó bronzosító és az aranyló highlighter, imádtam, aztán ahogy elhagytam a harmincat és a bőrmegóvásom érdekében az intenzív barnulást, a paletta a fiók alján landolt. A szemfestékeit ki se próbáltam. Pár hónapja hajszínt váltottam rezes vörösre és mivel zöld a szemem, rájöttem, hogy a haj és szem színemhez ez a fahéjas, barnás smink áll jól, így elővettem a palettát, hátha. Érdekesség épp teljes arc sminket készítettem vele, ami normál fényviszonyok mellet szép lett, de napsütésben annyira ragyogott az arcom, hogy valószínűleg a bronzosítást legközelebb valamilyen matt termékre hagyom. A szemem mindkét szemhéjfesték, a highlighter sőt a bronzosítók bevonásával készült és nagyon szép eredményt hozott. Nem erősen pigmentáltak (talán a barna a kivétel), de egy egész természetes hatási mindennapi sminkhez tökéletes melyet megfűszerez egy kis csillogás. Szemre egészen biztos fogom sokat használni. Újravásárolni már nem lehet, annyira nem fáj érte a szívem, mert ezeket a színeket keresve fogok tudni más szemhélypalettát egy szinttel magasabb polcról venni. Ami nekem negatívum, hogy eléggé porzik, emiatt egy csillag levonás. Az intenzív csillogásért nem vonok le mert volt idő mikor kifejezetten tetszett. A minőségét meg tudni kell az árához viszonyítva kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Odri

2018. augusztus 2.

Az egyik csajos magazinhoz volt hozzácsapva ajándékként, nem sok bizalmam volt benne. Aztán kipróbáltam és azóta imádom. Hihetetlen szépen mutat a barna bőrömön, nagyon szépen kiemeli a napsütötte részeket, természetes gyöngyház fénye van. Mostanában nem bonyolítom túl a sminkelési rutinomat, de ezt a palettát mindig használom. A kialvatlan fejemmel csodát tesz :D Rögtön üdébbnek nézek ki ha fent van a bőrömön. Ja, és lerobbanthatatlan. Már aludtam el úgy délután, hogy nem mostam le magamról, és masszívan ott volt a kispárna lenyomatos arcomon is. Szóval ngyon jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Csipetke

2018. július 30.

Valamelyik nőcis újsághoz volt ajándék, ha jól emlékszem akkor a Joy-hoz volt. A highlighter szerintem szuper, főleg így nyárra a kis arany beütésével. a pimer része is szerintem használható de a világosabb szemhéjárnyaló már kevésbé. Nem sok színe van. a sötétebbnek már inkább. Elég vegyesek az érzéseim, mert alapba az essence termékeket szeretem és szerintem használhatóak is ezért is örültem neki, hogy ajándékba jár az újsághoz. Ilyen utazós palettának jó mert benne van minden amit szoktam használni mikor sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

kittyiorg

2018. július 30.

Tudom használni a mindennapi sminkemhez. Engem nem zavar a csillogás, igaz nagyon keveset viszek fel a bronzosítóból. A szemhéjpúdereket is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

pankajanosi

2018. július 22.

Újsággal együtt vettem meg és elég vegyes érzéseket váltott ki belőlem. A highlighter talán a paletta számomra legjobban használható darabja. Igazán tetszik benne , hogy kissé arany beütése van , ha ráesik a fény. Így nyáron igazán kihasználható és visszafogott darab, a többi fehér highlighterem meg maradhat télre. A két szemhéjpúdertől már kevésbé ájultam el, a fahéj szín ugyan jó egy szolid, hétköznapi sminkhez, de jóformán a láthatatlanságig el lehet dolgozni ecsettel. A barna árnyalat ugyan pigmentáltabb, de szintén nem egy bomba minőség, ugyanúgy porzik , mint a Cinnamon árnyalat. A paletta tartalma még három bronzosító, ami számomra az egész termék leggyengébb része. Kezdve azzal, hogy ugyan ez , ha bárki hibája, inkább az én fehér bőrömé, de háromból kettő árnyalatot nyáron se tudnék felkenni magamra. A legvilágosabb, így egy kis barnaságot felszedve, még okés, azonban az biztos, hogy télen képtelen leszek használni bármelyik árnyalatot. Emellett , attól függetlenül,hogy a bronzosító nem porzik, a fejem úgy néz ki , mint egy diszkógömb. Az egy dolog , hogy a termékbe beleöntöttek egy rakat csillámot, ami miatt talán buliba lenne a legideálisabb, viszont ezek a csillámok nagyon gyorsan az arcom más részére is kerülnek. Összességében egy 3/4-et adnék, de csak azért , mert újsággal együtt szinte ingyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Mila85

2018. július 13.

Én is az újsághoz csomagolva szereztem be. A fehér arany fényű highlighter szerintem nagyon szép, azt napi szinten használom, arccsont, orr, szemzug, szájív, a középső részt én szemre használom, de ha kifogy a kis fehér rész tuti kuka mert irtó gyenge cucc, nem is tartós, nem is erős. Így elmegy, meg jó benne a tükör is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate