Essence

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 16.

Bloom Baby, Bloom! kollekció része

Tavaszi frissességet varázsol az orcákra. A rendkívül finom textúrájának köszönhetően kényelmes viseletet nyújt és építhető intenzitással pirosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gioia

2021. március 25.

Hát ez valami csodás! Lehet pirosítónak, szemfestéknek is használni. Szép hideg tónusú rózsaszín. Újravenném, de sose kell, mert olyan nagy, sose fog elfogyni:) (Kiárusításkor találtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

misshkitty701

2020. november 20.

Mostanában találtam a leértékelt termékek között. Kicsit gondolkodtam rajta, mert csillámosnak tűnt, de nagyon mini csillámok vannak benne, inkább természetes csillogást ad az arcnak. Szóval szuper termék szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Natalie

2020. május 11.

A leértékelt áruk közé volt ömlesztve, én meg jóideje ilyesmi rózsaszínt kerestem a szemhéjamra,tesztelés nélkül lecsaptam rá.Igazából még annál is jobb szín,mint amiben bíztam. Szerencsétlen szememre összpontosul most minden kreativitásom,a hülye maszk miatt minden más értelmetlen és csak kenődne. A formula olyannyira magas minőségű,hogy még alap nélkül is egész nap tart és nem veszít sem színből,sem fényből. Kb 2 hete használom,épp ma vettem szemügyre még is mi van ráírva,háát...időben. A pirosítást hosszú évekig hanyagoltam,az utóbbi 1 évben kezdtem használni,de nem a szokásos helyén,picit feljebb teszem fel,had emeljen az ereszkedő arcomon. Lehet nem szakszerű,de én látványra annak látom. Meglepően jól néz ki,pedig félve használok fénylő pírt. Nem túl fényes amúgy,igazán kicsattanó pofit varázsoltam magamnak,határozottan szép látvány volt ahogy harmonizált a szemsminkkel. Olyan visszafogott,mégis valahogy szép. A tartósságáról majd később,bőrön maradt azért láthatóan,bár a maszkon is.😉 Filléres dolog,gyanítom,hogy el fog fogyni nálam, hasonló érzésem van vele,mint anno egy Alverde terméknél. A márványos lilás szürkésbarna highlighter,bronzer vagy mi volt az?! Szememre és arcomra elhasználtam,meg a zsibin vettem is egyet. Ha még belefuttok érdemes rávetni egy pillantást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.