Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 19.

2014 március-áprilisi limitált trendkiadás

Kétvégű szemceruza a vízvonal hangsúlyozására és a szemöldök megemelésére

01 bloomylicious árnyalatban kapható

Zsanka84

2014. június 17.

Szeretem, szépen kiemeli a szemet :) Kár, hogy limitált :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Szeretem, szépen kiemeli a szemet :) Kár, hogy limitált :(

tara95

2014. május 25.

Eredetileg a jumbo nude szemceruzáin filóztam a müllerben eltévedt szellemként bolyongva...aztán megláttam az akciós kincsesládát. Vhuhú könyékig eltűntem. Minden tiszta, új, leragasztva, nincs belenyúlkált dolog. Hatalmas piros pont a miskolci müllernek. Szóval itt szúrta ki becses lencséimet ez a duo ceruza, kemény 345 ft-os áron. Hát buktam rá mint gyöngytyúk a friss t*konyra. Krémes, tartós fáradt reggeleken tökéletes társ. Lehet el kellett volna hoznom még egyet. Már bánom, hogy a krémpirosítót otthagytam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

2014. április 7.

Éppen csalódva fordultam volna el az Essence állványtól, mert megállapítottam, hogy nagyon szép a Bloom me up! kollekció, de sajnos nem illenek hozzám a színek. És akkor megakadt a szemem ezen a ceruzán, megnéztem mi ez, és nagyon megörültem neki, egyrészt mert már ki szerettem volna próbálni egy ilyen eyebrow liftert, másrészt mert van ugyan nude szemceruzám, a Catrice-tól, de sajnos az nagyon nem jött be. Úgyhogy megörültem neki, és velem jött, az árát meg se néztem akkor, hát nyilván gondoltam, hogy nem kerül túl sokba, de a 650 forintos áron újra kellemesen meglepődtem. A szemöldökemelő nagyon jó, optikailag tényleg sokat dob az emberen. A nude szín a vízvonalon teljesen megnyitja, fiatalítja a tekintetet. Szerencsére ez egyenletesen és szépen felvihető a vízvonalra (a Catrice nálam nagyon egyenetlenül, maszatosan terül). a tartósságról még nem tudok mit mondani, mert még nem vetettem be fél napra-napra, de eddig ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

masnis

2014. április 5.

Mondjuk én sikeresen pont az eyebrow lifter részt kentem a vízvonalamra, de sebaj. :) Szép színek, jól pigmentált, könnyen kenhető és nem irritálja a szemem. Én is hatszázötvenért hoztam el az utolsó darabot és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kár, hogy csak trendkiadás volt, de sebaj, ha egyszer elfogyna, megnézem majd magamnak az essence jumbo nude ceruzáit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

agica0723

2014. április 3.

Tegnap vettem meg. Nagyon jól kenhető, szép színei vannak és nagyon jól pigmentált. Mindenképpen jó vételnek tartom és az ára is barátságos, csak 650Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.