Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: 1999, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 március-áprilisi limitált trendkiadás

4 árnyalatban kapható: 01 blow my mint, 02 lovely lavender, 03 03 blooming tender, 04 chaising lacy

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vbarby

2014. május 11.

Nagy csalódás volt ez a lakk, igaz a színe tényleg gyönyörű tavaszi árnyalat (Blooming Tender), de felvitel után nagyon nehezen szárad meg és nekem 1 nap után lepattogott a körmöm végéről:(
nem érte meg az árát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

nem érte meg az árát..

Yumina

2014. április 25.

Most kentem fel a 03-mas Blooming Tender árnyalatot(narancssárgás). Gyönyörű szaténos fénye van, 2 rétegben fed teljesen jól. Viszonylag gyorsan szárad. Az ecsete nekem egy picikét merev, lehetne hajlékonyabb is. Picit sok festéked vesz fel az ecset amivel én nekem szenvedés dolgozni(béna vagyok és nem tudom leszedni a felesleget az ecsetről olyan könnyen). Ettől eltekintve nagyon jó kis termék és nagyon tetszik :) A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.
Ha lehetne 4,5 pontot adnék, de az ecsete miatt csak 4 pont, de ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

PrincessTurquoise

2014. április 23.

A lovely lavender árnyalatba szerettem bele. Két rétegben nem okoz csalódást a körmökön, gyönyörű gyöngyházfény fokozza a szépségét. 7 napig állta a strapát, pedig sokat mosogattam ez idő alatt. Kicsit ugyan kopott a fénye, és persze apróbb kopások is keletkeztek a végére. Ettől függetlenül ezen az időtartamon át nagyon szép összhatást keltett.
Összességében a minőség számomra kellemes csalódás a korábbi Essence tapasztalatok fényében. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

lianex

2014. április 22.

01 Blow my mint árnyalatot vettem. A szín rendben van, de kicsit meggyűlt vele a bajom, hogy vékony rétegben, egyenletesen vigyem fel. A szín egyébként vibrálóbb, élénkebb lett, mint amire az üveg alapján számítottam, ott inkább olyan fáradt mentának tűnt. Viszonylag gyorsan meg is szárad, úgyhogy nem rossz ez a lakk, csak a fent említett apróság miatt adok rá négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 22.

Ljudmilla

2014. április 5.

A 01-es blow my mint, a 02-es lovely lavender és a 04-es chaising lacy jött velem haza. Őszintén, korábban kerültem az Essence lakokkat, nekem nem voltak tartósak és csíkoztak, de lehet, hogy megtanultam rendesen körmöt lakkozni, vagy az Essence egyre jobb, de beleszerettem ezekbe a lakkokba :) Két rétegben gyönyörű pasztell árnyalat az összes, nagyon gyorsan száradnak, nekem 4-5 napig bírják lepattogzás nélkül. Csak így tovább, Essence! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).