Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: gyurmafigura, Módosítva: 2018. március 2.

2017-es márciusi limitált trendkiadás

5 árnyalatú szemhéjfesték paletta 2 oldalú ecsettel, mely biztosítják a ragyogó kinézetet.

01 Spring Is In The Air árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

b5bea

2019. február 16.

Update:
Gondoltam használni kellene, hiszen nem csak azért vettem meg, mert szép a külseje. Egy megfelelő alappal ezúttal sokkal pozitívabb tapasztalatokat szereztem vele kapcsolatban. A színek jól kombinálhatóak, kellemes, nem kihívó "fénye" van, nem matt, de nem is csillogó. Mostanában sokat használom, és meglepő módon, még este is a helyén van! A felső szép virágmotívum persze idővel eltűnik, de egyre többet használom :) +1 pont
2017.okt.31.
A paletta maga gyönyörű, szépek a színek, bár nem túl pigmentáltak. Én egy picit többet vártam, régebben volt egy olcsó és szuper Essence palettám, ami erősen pigmentált volt, na ez sajna nem az. Teljes áron kicsit túlzás volt, de a barátnőmnek 349 ft-ért vettem meg a kiárusításkor, annyit bőven megért ;) Egy jó szemhéjalapra lehet építgetni, de egész napot akkor sem igazán bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Update:
2017.okt.31.

kencecica

2018. szeptember 30.

Egyébként is imádom az Essence termékeket, és ebben sem kellett csalódnom. Egy nappali elszaladgálós sminkhez gyönyörű, nem ül be a ráncba, egész napot simán bír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Jdit04

2017. május 13.

Primer nélkül használva sem ül meg a ráncokban. Szép színei vannak, jól eldolgozhatóak, viszont azt vártam, hogy a sötétebb árnyalatok pigmentáltabbak lesznek. Ennek ellenére meg vagyok vele elégedve. A csillogása visszafogott, nekem többen is dicsérték, hogy mennyire szép. Ár-érték arányban teljesen megéri, a csomagolása szép, és a tartalma is igazi tavaszi-nyári sminkhez való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

gyurmafigura

2017. május 4.

Nagyon szép, visszafogott tavaszi színek kerültek ebbe a palettába. A csillámlás egyáltalán nem tolakodó, nappali sminknek is tökéletes választás. Könnyen, szépen el lehet dolgozni, a festék nem ül meg a ráncokban. Primerrel párosítva nekem tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.