Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: xirtla, Módosítva: 2018. november 8.

Játék a színekkel. Kontúrozásra is alkalmas árnyalatok, amiket egymással kombinálva friss hatás érhető el.

2 változatban kapható

Rekaa09

2019. július 26.

1 éve leárazáskor vettem. 2 pirosítót ( barackos+sötétebb árnyalat), és egy highlightert tartalmaz. A highlighter nem ér semmit. A 2 pirosító tetszik. A barackos árnyalatot használom, szép a színe, felvitelkor több réteg kell a megfelelő szín eléréséhez (de nekem ez nem negatívum), szépen lehet elfolgozni, tartós nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

magyaredina

2019. április 17.

Sajnos nem szerettem annyira. Egyik színt sem tudtam igazán kihasználni.
Nem annyira pigmentáltak, alig látszódnak a bőrön. Az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Sajnos nem szerettem annyira. Egyik színt sem tudtam igazán kihasználni.
Nem annyira pigmentáltak, alig látszódnak a bőrön. Az ára jó.

kittyiorg

2018. július 30.

Imádom. Nekem a barackos árnyalat van meg. Szerintem jól pigmentált, könnyű használni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

ayse

2018. június 7.

Tegnap vettem itt a km-n.aminek nagyon örülök

Pink pont megy a feher boromhoz.nem túl eros pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Tegnap vettem itt a km-n.aminek nagyon örülök

Pink pont megy a feher boromhoz.nem túl eros pont jó.

vaszily60

2018. május 23.

20as play it pink palettát vettem meg még régebben úgy fél éve,azt hiszem az utolsó darabok voltak belőle.
Egynek elmegy, három szín közül kettőt szoktam használni a highlighterét viszont nem.
A pirosító színei átlagosak szerintem, nem túl erősek szépen eldolgozhatóak de nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

arizona07

2018. május 8.

Utolsó darabos áron 50% kedvezménnyel vásároltam meg, így gondoltam egy próbát megér. A barackos árnyalatot sikerült kifognom, szerencsére pont ilyet akartam. Nagyon csajos, szép nyári színei vannak. Viszont nem túl tartós, 1-2 óra múltán már alig veszem észre magamon dacára annak, hogy elég jól pigmentált. Ahogy láttam, van sok másik népszerű pirosítója a gyártónak, szóval lehet nem is baj, hogy beszűntették. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

ancsi97

2017. május 7.

Nekem tetszik. A pirositó szinek jók,sokáig birja,nem túl erős.A highlighter semmit sem ér,nehezen felvihető,könnyen eltűnik pár óra alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Boombapple

2017. április 22.

A Peachy palettát szereztem meg.
Nekem bejövős, bár nem annyira pigmentált, mint egy The Balm, de nagyon tetszik, hogy kontúrozásra is használhatom. Elég ütős végeredményt lehet vele elérni egy jó ecsettel. Miután kontúroztam az arccsontomat egy bronzerrel, rákenem a középső pirosítót, majd az orcákra a jobb szélsőt. Nagyon szép, barackos árnyalatú lesz tőle az arcom. Egyedül a bal oldali, highlightterrel nem tudok mit kezdeni. Fénye alig van, pigmentáltságra nulla, ráadásul glitter van benne, de a sleek soltice barackos highlighterrel lehet helyettesíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

A Peachy palettát szereztem meg.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate