Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 19.

Olajmentes formula amely meleg vízzel egyszerűen eltávolítható.

Vegán

Ár: 600 , Eladó: V007
Állapot: 1-szer próbált, frissen bontott , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Ennie86

2021. október 29.

Ha nem vízálló spirált használok, akkor érte nyúlok. Gyönyörű pillákat tudok magamnak varázsolni vele. 🙂 Nem kenődik, és nem potyog. A nap végére is a helyén marad. Meleg vízzel nagyon könnyen lejön. Szeretem! 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

rekuci_13

2021. október 29.

Abszolút az egyik kedvencem! :) Nagyon régóta használom, többször újra vettem már, betartja amit ígér, nem pereg és nem is kenődik. Ár/érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 29.

Hendi

2021. október 17.

Természetes hatású, 2 rétegben tökéletes.Nem kenődik el, egész nap kibírja. Nekem bejött. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 17.

dora3311

2021. október 5.

El sem hiszem ezt a spirált! Több kínlódás után ("vízálló", "extra tartós" és további hangzatos szövegek) végre rátaláltam erre!!! Minimális potyog, de abszolút nem vészes, és a sírást is bírja, annak ellenére, hogy elvileg vízzel lemosható. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Pipere

2021. október 4.

Nekem se nem emeli, se nem dúsítja a pilláimat, talán minimálisan hosszítja őket. Aki szereti a "természetes" hatású szemspirált, annak esetleg jó lehet de egyébként nem kedveltem meg.
Ráadásul ezek után elvárnám, hogy akkor legyen tartós ha már a neve is ezt ígéri, de sajnos ugyanúgy lefolyik. Hosszabb idő alatt alakul ki és kisebb a paca a szemem alatt de egyáltalán nem szupertartós. Lemosni könnyen lehet, bár melegvízzel nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

rosiecheecks

2021. augusztus 26.

nem rossz de en nem vettem eszre hogy dusitana a pillakat inkabb csak hosszabitja...
nekem meleg vizzel nem jon le elotte es utana is at kell mennem micellas vizzel rajta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Suzy07

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 24.

Vegyesek az eddigi vélemények, de nekem nagyon bejött. Szép fekete színe van, dúsítja is a pilláimat illetve nekem fontos hogy ne kelljen dörzsölni a szememet lemosáskor és hűha ez a formula tényleg szupi... Konkrétan meleg vízzel lejön az egész és ennek ellenére egyáltalán nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Csokiskeksz

2021. július 25.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, de még a high-end termékek is gyakran elkenődtek a szemem alá nap végére, hiába voltak vízállóak. Ez a szempillaspirál viszont hozza, amit ígér, még estére sincsenek pandamaci szemeim, és valóban nagyon könnyű eltávolítani meleg vízzel! Plusz pont azért, hogy egyáltalán nem irritálja az érzékeny szememet. Úgy érzem, megvan az új kedvencem, remélem, sokáig kapható lesz még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Paulaanka

2021. július 5.

Szuper spiràl, nem potyog, nem kenődik, mégis könnyen eltàvolítható. Rétegezhető, szép pillàkat csinàl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

monikace7

2021. július 3.

Számtalan spirált próbáltam már - a high end termékektől az olcsó kategóriáig és azt kell, hogy mondjam, hogy ez egy remek spirál. Nem kenődik, nem pereg, könnyű applikálni, szépen szétválasztja és dúsítja a pillákat, tartós is. Mi kell még?! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0