Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 19.

Olajmentes formula amely meleg vízzel egyszerűen eltávolítható.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kole

2020. szeptember 17.

Sajnos nálam nem vált be. A hatása sem látványos, de ezt nem is ígérte sehol. Azt viszont igen, hogy nem leszek pandamaci. Hát az lettem. Először azt hittem, hogy én vagyok a bűnös, de amikor egyre többször, már percek múlva is a szemem alatt fekete karikákkal találkoztam, rájöttem, hogy nem. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem csak vele van ilyen problémám, hónapok óta keresem az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Lili2109

2020. augusztus 25.

Néhány napja használom. Végre egy olyan spirál, ami nem ragasztja össze az összes szempillámat! Én ezt a végeredményt szeretem, szétválasztott, hosszú pillákat kapok. És tényleg jól bírja, nem lesz a szemem alatti rész tiszta foltos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

blairwaldorf

2020. augusztus 21.

Sokkal többet vártam tőle. Még 2 réteg után se merném rámondani, hogy látszódik a hatás a pillákon. 3-4 réteget meg nem szívesen viszek fel...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

ANDREAA

2020. augusztus 12.

Hát erre a típusú spirálra szokták mondani, hogy nagyon természetes végeredményt ad, ami nálam azt jelenti, hogy kb semmit nem csinál a pilláimmal. De nem is a felső, hanrm az alsó pillákra vettem, hogy egy kicsit megszínezze szokat és ne follyon le nap végére pandásan (erre viszint jó).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Judittttt

2020. július 15.

Csak azért jelentkeztem be, hogy leírhassam, milyen k--- jó ez a spirál.
Wlég nehezen tudok spirált venni, és jó spirált választani. Kezdjük ott, hogy csak állatkísérlet-mentes terméket vásárolok, és folytassuk ott, hogy a szemem alakja miatt és a bőröm olajossága miatt egyszerűen minden elkezd szürke foltokat hagyni az alsó szemhéjamon, hiába nem festem az alsó szempilláimat évek óta és hiába használok csak vízálló spirált évek óta. Egy darabig egyes vízállók nagyon jól működtek aztán elkezdtek azok se működni, még egyedül az essence you better work az, ami csak nap végére kezd maszatolódni és akkor is csak rosszabb napokon.
Megláttam ezt a terméket, na mondom iylen névvel ezt nekem muszáj kipróbálnom, bár sok esélyt nem adtam neki, főleg, hogy vízzel lemosható meg nem vízálló.
Hát meglepődve kellett tapasztaljam néhány hetes használat után ebben a nyári nagy melegben, hogy EGYÁLTALÁN NEM PEREG kicsit se, nap végére se, tényleg sehol semmi. Csak úgy hüledeztem hogy ezt meg hogy, főleg úgy, hogy nem vízálló és könnyen eltávolítható. De igaz, tényleg nem maszatolódik. Még úgy is próbáltam, hogy csak korrektor volt a szemem alatt, púder nem, ami instant maszatolódás nálam, és semmi. Imádom és ezer százalék hogy újra fogom venni. Már csak kéne ugyanebből egy vízálló formula és egy hajlított keféjú :)
Mellette a hatása, nekem a leírtakkal ellentétben elég durva nagy, de nem összetapadt, szépen szétválasztott pillákat csinál, kifejezetten giga pilláim lesznek tőle 2 rétegben. Amúgy első használatra nekem is 2-3 réteggel is gyengébb volt a hatása, szerintem neki kell egy-két nap/hét a felbontás után, de én már akkora pillákat tudok vele csinálni max 2 rétegben, hogy csak na.És nem lesz póklábas meg összetapadt se,
Végezetül meg, tényleg nagyon könnyű lemosni, főleg nekem aki évek óta csak vízálló spirálokat használtam. Azt ugyan nem tudom, hogy a sima víz leszedi e, mert ha spirálozok akkor korrektorozok is és mindig használok sminklemosót, de a nagyon gyengéd sminklemosó tejem is simán leszedte dörzsölgetés nélkül.

Összességében egy nagyon de nagyon jó spirál, nevetségesen olcsó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Csak azért jelentkeztem be, hogy leírhassam, milyen k--- jó ez a spirál.

Összességében egy nagyon de nagyon jó spirál, nevetségesen olcsó áron.

kecskesszuszu17

2020. július 13.

Általában szeretem az Essence spirálokat, és ezt is egészen kedveltem, addig, míg el nem kezdett annyira beszáradni, hogy leperegjek és elmaszatolódjon a szemem alatt... Ennyit a kenődésállóságáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

account001

2020. július 11.

Drogériában dolgozom , így viszonylag gyorsan hozzá tudok jutni az újdonságokhoz. Elfogyott az előző spirálom, kolléganőm mondta, hogy tegyünk már egy próbát, vegyem meg ezt. Általában az Essence spirálok bejöttek, szóval nem kellett sokáig győzködni.

Tetszik a külseje, jó fogása van festésnél. Nekem egy rétegben is gyönyörűen szuperál (a szempillám tövétől húzom felfele, miközben mozgatom jobbra -balra). Sosem szerettem a ,,műszempilla" hatásokat, ennek inkább természetesen szép a végeredménye (ennél jobban nem tudom leírni).
A kefe tökéletes nagyságú, nem keni össze a szemhéjat.

Festés után nincs pókláb effektus, egész nap kitart elkenődés vagy potyogás nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

A kefe tökéletes nagyságú, nem keni össze a szemhéjat.

glockbarci

2020. július 1.

Szerettem volna szeretni,mert egyébként szép pillákat csinál,de napközben sajnos felkenődik a szemhéjamra :/ Ennél sokkal jobb Essence spirálok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Lovemakeup

2020. július 1.

Már egy pár hete használom, így tudok véleményt írni róla. :)
Tényleg nem kenődik el, nem potyog, kibírja ebben a nagy melegben is, és ami nagy pozitívum, hogy könnyű lemosni.
Ami negatívum,hogy egy rétegben kb. semmi se látszik, így kell 2-3 réteg, hogy elérjem a kívánt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Már egy pár hete használom, így tudok véleményt írni róla. :)

Fridus0807

2020. július 1.

Kicsit többet vártam tőle. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat. Nincs olyan húú, de drámai hatása. Hétköznapokra tökéletes. Nem kendődik, nem potyog.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0