Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 19.

Olajmentes formula amely meleg vízzel egyszerűen eltávolítható.

Vegán

Ár: 600 , Eladó: V007
Állapot: 1-szer próbált, frissen bontott , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hjuditcrema

2021. január 29.

Adtam neki egy esélyt, de nem győzött meg. Szépen átfésüli a pillákat, de lepotyog a festék már 1-2 óra után, és nem is íveli tartósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

destiel

2021. január 8.

Nem rossz, tényleg nem kenődik el olyan könnyen ebben a nyirkos téli időben. DE nem csinál valami hangsúlyos pillákat, sok rétegben kell fevinni, hogy látszódjon egyáltalán valami. Olyan furcsa állagú, nekem nem dúsítja a pilláimat, picit "csutkák" lesznek tőle. De inkább, mint egy pandamaci. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Candy21

2021. január 1.

Meglepően jó ez a spirál kifejezetten egy rétegben nagyon visszafogott de viszont 2 vagy 3 rétegben szép pillákat lehet vele festeni szépen szét választ egyáltalán nem csomósít dúsít és valamennyit hosszít is. A festék szép fekete van olyan nap amikor nap végéig fenn marad de megesik egy nehezebb napon, hogy lepotyog picit de nem vészes könnyen le lehet mosni bár picit nehezen szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Ramonaza

2020. december 18.

Sajnos nekem nem jött be ez sem. Brutálisan sok anyagot vesz fel még mindig,pedig már egy ideje használom. Állandóan felkenodik a felső szemhelyamra , hihetetlen lassan szárad. Nem ajánlom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

emagdi

2020. december 2.

Könnyen felvihető, nem csomósodik. Inkább hosszítja a pillákat, mintsem dúsítja. Valóban könnyen lemosható meleg vízzel. Az is igaz, hogy nem kenődik, nem maszatolódik, nem "pandásodik". Viszont: néhány óra múlva elkezd leperegni, fél nap után gyakorlatilag már semmi nincs a szempillákon (mondjuk ilyenkor legalább nincs mit lemosni :D). Hétköznapra, gyors, enyhe smink esetén jó, de számítani kell rá, hogy korrigálni kell 3-4 óra után. További hátrány, hogy nem zárt a spirál csomagolása, ki tudja ki bontogatja a boltban (amikor én vettem, kb 5-6 db volt kirakva, és a legtöbbön látszott már hogy bontva volt, festékes volt a csomagolás, de volt olyan is amiben el volt ferdítve a kefe... megvettem egy olyat amin nem voltak ilyen használati jelek, de tuti ezt is bontogatták már, és ez elég gusztustalan, arról nem is beszélve, hogy járvány idején ez extrán kínos.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 2.

Black Fairy

2020. november 28.

Nagyon szép hosszú (de vékony) pillákat csinál, a kefét könnyű kezelni, a göndörítő hatása szépen megmarad, szerintem teljesen rendben van a végeredmény...
DE a tartóssága szörnyű. Pandamaci csakugyan nem lettem, de nagyjából háromnegyed órán belül elkezdett peregni a szempilláimról. Az eltávolítása könnyű volt, legalább azt betartotta, sajnos ilyen tartósság mellett nem tudok egynél több csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Nocturama

2020. november 8.

Pár napja próbálgatom és egyelőre nagyon tetszik.
Nem pereg, valóban nem leszek panda tőle délutánra, mint a méregdrága Too Faced Better than sex spiráltól. A hatása persze sokkal visszafogottabb, inkább hosszít, mint dúsít, de pár rétegben szép eredményt lehet vele elérni. Munkanapokra tökéletes, este pedig könnyű eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Pár napja próbálgatom és egyelőre nagyon tetszik.

Vivus94

2020. november 4.

Sok pillám van, ez a spirál mégis szépen elválasztja őket, nem lesz csomós. Nincs WOW hatása, nem fogják megkérdezni, hogy műszempillám van-e, de tökéletes hétköznapi spirál. És ami a legjobb, hogy végre tényleg egy termék ami nem maszatolódik. Eddig a legnagyobb gondom az volt minden spirállal, hogy a hosszú pilláim felkenték a festéket a szemöldököm alá. Nos, ez egész napos viseléssel se csinál ilyet. Nem hittem benne igazából, de ennyi pénzért adtam neki egy próbát. És, hát meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

fks_viktoria

2020. október 26.

Nekem nagyon nem vált be :( Összeragadtak a pilláim.. hamar le jött, maszatolt csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Repirton

2020. október 19.

Szépen szétválasztja a pilláim, nem maszatolódik- ezeket keresem egy szempillaspirálban, ezeknek a kritériumoknak eleget tesz. Pergést sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0