Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 19.

Olajmentes formula amely meleg vízzel egyszerűen eltávolítható.

Vegán

Ár: 600 , Eladó: V007
Állapot: 1-szer próbált, frissen bontott , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lovemakeup

2020. július 1.

Már egy pár hete használom, így tudok véleményt írni róla. :)
Tényleg nem kenődik el, nem potyog, kibírja ebben a nagy melegben is, és ami nagy pozitívum, hogy könnyű lemosni.
Ami negatívum,hogy egy rétegben kb. semmi se látszik, így kell 2-3 réteg, hogy elérjem a kívánt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Már egy pár hete használom, így tudok véleményt írni róla. :)

Fridus0807

2020. július 1.

Kicsit többet vártam tőle. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat. Nincs olyan húú, de drámai hatása. Hétköznapokra tökéletes. Nem kendődik, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Suzie

2020. június 2.

Sziasztok😊
Több napos hosszas keresgélés után a lányom javaslatára kockáztattam és beruháztam erre a spirállra!Ami árát tekintve jelenleg 1300ft szóval a középkategóriába sorolnám.
Nagyon vivódtam a snapscara és közte mert őszíntén véleményem szerint annak a koppintása kivéve a kefe formáját😊 Szóval nekem rövid pilláim vannak így nehéz jó spirált találnom de leszámitva hogy 3réteg kell ahoz hogy jó legyen azt kell mondjam minden napokra egy viszonylag jó kis spirál főleg ha az árát nézzük,nem tudom még mennyire hozza a könnyen lemoshatóságot 🤔 majd este kiderűl..
Szóval én ajánlanám ha egy semki extra mindennapi spirált keres valaki😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Sziasztok😊
Szóval én ajánlanám ha egy semki extra mindennapi spirált keres valaki😊

LunaFlor

2020. május 30.

Tuti újraveszem. Rajtam minden IS elkenődik, de ez valóban nem, és a vízálló szempillaspirálokkal ellentétben nem kell lerobbantani, tehát hétköznapokra abszolút remek választás szerintem. A keféjével mindazonáltal nem vagyok teljesen elégedett, ha ívelne, az lenne a non plus ultra, de meg tudom oldani azt is. Elég nude hatást kelt, de mivel én épp azt szeretem, így számomra megfelelő. Nálam sokkal fontosabb tényező, hogy nem kell óránként igazítanom a pandamacikat a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Martincsa

2020. május 29.

Őszinte leszek, nem tudom hova tenni ezt a spirált. Sajnos alig látható ha a pillámon van, több rétegben kell felvinni, de így sem egy nagy was ist das, természetes hatást ad (picit szinez, de nem dúsít, nem hosszít).
Nem potyog, nem kopik le, helyén marad. Vízzel simán lejön, bár én utána micellás vízzel is áttörölöm a szemeimet.
Egy spirálnak elmegy, de nem a rohanós hétköznapokra. Ez a spirál arra jó, ha beesik hozzánk hétvégén egy vendég és nem akarunk teljesen nude arccal mutatkozni, vagy ha ott alszunk a pasinknál, akinél még nincsenek cuccaink..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Judy1

2020. május 20.

Vannak előnyei és hátrányai, felemás a tapasztalatom. Sajnos alig látható a pillámon, több rétegben (4-5 rétegben!) kell felvinni, hogy legyen egy kicsit látványos eredménye, ami a reggeli rohanásban nem fér bele. Dúsító hatást ígér, de alig észrevehető.
Ami előnye, hogy valóban nem kenődik, nap végén is pontosan ugyanolyan, mint reggel. Nem potyog, nem kopik le, ebben kiválóan teljesít. Nem próbáltam meleg vízzel lemosni, mert a tus miatt használok olajos lemosót, de érezhetően sokkal könnyebben távolítható el, mint a többi spirál, elég az olajos lemosó és a víz neki, nem megyek át utána már vattakoronggal az érzékeny szemkörnyéken. Ha nem szeretnék hangsúlyosabb pillákat, mint amit ez a spirál kínál, ez lenne az ideális termék. azoknak nagyon jó lehet, akik természetes pillákat szeretnének.

Update: ahogy fogy a tubusból, elég kevesebb rétegben is felvinni, egészen megszerettem. Mindennapokra nagyon jó kis spirál, és olcsó is.
A könnyű eltávolíthatóság miatt valószínűleg ezt, de biztosan meleg vízzel eltávolítható spirált veszek legközelebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

pacsalia

2020. május 14.

Nagyon nagyon jóó termék :) Ezért az árért megéri kipróbálni. Valóban picit tovább kell ügyködni vele, hogy szép hatása legyen, és kB 20-30mp-el lassabban szárad mint a nagyon gyorsan száradó spirálok, de MEGÈRI az a 2 perc plusz reggelente, mert EGÈSZ NAP a helyén marad és nem potyog, nem kenõdik el. Csodás tartást ad a pilláknak, és hosszabbítja, dúsítja is õket. Nem csíp, nincs "ragadós" állaga lemosáskor, így extra könnyen lemosható! Profi minõség elérhetõ àron. Biztos hogy újraveszem! Eddig a legjobb szempillaspirálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Platina890413

2020. május 9.

3-4 réteg biztosan kell, hogy valamennyire is látható legyen. Nem veszem újra, ennél sokkal jobb spirálok is vannak. Könnyen lelehet mosni ez igaz. Ennyi a pozitívum .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

xszemyx

2020. május 4.

Nemcsak hogy nem kenődik el/le/fel a nap végére, de mivel az ecset az átlagnál picivel kevesebb festéket vesz fel, így nem csinál buzogány szempillákat 🤩 Nekem ez hatalmas öröm.
Aki nem elégedett a volumennel, hosszal, az próbálja ki erősítő szempilla alappal (ajánlom az Eveline-t), úgy valami szenzációs a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

szilvike94

2020. április 29.

Mostanában nem találtam olyan spirált, ami ne kenődött vagy potyogott le volna a nap végére a szemem alá. A nevének ígérete miatt vettem meg első sorban, alapból egy másik essence spirál után nyúltam volna.
Két-három réteg kell belőle a látványos eredményért. Egész nap ott marad a helyén, nem kenődik, nem pereg, ez remélem a tubus végéig kitart és nem kezd el peregni, a festék száradásával. Plusz pont, hogy meglepően könnyű maradéktalanul lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0