Essence

Ár:   745 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Kézkrémek

2014 november-decemberi limitált kiadás

Ez a kézkrém egy igazi illat különlegesség, melyben az édes cseresznye és az egzotikus kókusz illata alkot összhangot! Mindemellett a hidratálásban sincs hiány: a kipróbált és tesztelt 24 órás ápoló formula shea vajjal és kókuszolajjal hidratálja a kiszáradt bőrt, hogy puha és sima legyen még a leghidegebb időszakban is.

Reka23Judit

2016. június 16.

Az illata olyan, mintha a paradicsomban lennék. Nagyon jól hidratál, de elég nehéz és sűrű krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Vattacukor1990

2016. június 11.

Isteni finom illatú krém, emiatt vettem meg. A hidratáló képessége télre kicsit kevés volt, gyakoribb használatra volt szükség.
A sütis-mandulás illatú testvérét is beszereztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

A sütis-mandulás illatú testvérét is beszereztem.

Szancs96

2016. június 6.

Kellemes illatú, az árát megérte, tényleg elég volt egy nap csak egyszer bekenni a kezem vele a várt puhaságért és hidratáltságért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Ella

2016. május 24.

A három közül ennek volt a legjobb illata, de sajnos nem lett nagy a szerelem, mert allergiás reakciót okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

dainthda

2016. április 26.

Végre egy hamar beszívódó kézkrém :) az illata nekem annyira nem jött be, a kókuszhoz sok köze nincsen, akkor már inkább marcipán. Viszont jól hidratál és a száraz kezeimre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Nymeria94

2015. október 20.

Nyáron bukkantam rá erre a kézkrémre 350 ft-re leakciózva, a fahéjas-vaníliás testvérét nagyon szerettem használni, úgyhogy nem volt kérdés, hogy velem jöjjön-e vagy sem. :)
Az illata nekem csalódás. A cseresznyét még csak-csak érzem, de hová tűnt a kókusz? Ahogy lentebb írták már többen leginkább marcipános jellegű, de nekem egy kicsit mintha szappanos beütésű lenne. Szóval az illattal, ami a legnagyobb "pláne" lenne a krémben, sajnos engem nem tudtak lenyűgözni.
A hidratáló hatása nem rossz, egészen jól teljesít ezen a fronton, bár a legtöbbször kétszer kell bekennem a kezemet, hogy ténylegesen hasson.
Szép nagy kiszerelés, elleszek vele még egy darabig, mondjuk a következő limitált szériáig. Ennek a duci tubusnak viszont hátulütője az, hogy a vége felé nehéz lesz kiimádkoznom a krémet a kezemre (a vaníliás- fahéjasat is csavartam, hajtogattam, nyomkodtam heteken keresztül mire teljesen kifogyott.). Nem rossz kis krém, de különösebben nem lett a szívem csücske, ha lenne rá lehetőségem nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

ribizlizizi

2015. július 19.

nagyon finom illata van, és jól hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

nagyon finom illata van, és jól hidratál :)

szivecske

2015. június 24.

Elképesztően jó illata van, a hatásával is megvagyok elégedve! A tubusa kicsit fura, hogy ilyen duckó, de ez nem von le az értékéből. Imádat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

szilvia.bano

2015. január 21.

Finom illata van, napközbeni használatra jó, bár a többi hidratáló krémet nem váltja ki. Az illata, csakúgy mint a sütisnek nem tart sokáig, de nem baj, attól még jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Kac

2014. november 21.

Ma szereztem be,nagyon megszerettem! Elsőre a cseresznyét lehet érezni, utána pedig marcipán illata lesz a kezemnek, ami nekem nagyon tetszik! :)))Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, és plusz pont,hogy nagyobb a kiszerelése a tavalyihoz képest! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.