Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2019. február 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
700.-  Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
Ár: 700 , Eladó: Catti
Állapot: Kb. a fele van benne, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán, postázni kizárólag Foxposttal (+ 699 Ft)
Vivo33

2019. július 13.

Szomorúságomra már nem lehet kapni. Pedig mikor megszűnt még online rendeltem az utolsó darabokból hogy legyen. Majd boldogan pillantottam meg Berlinben egy Rossmannban még lehetett kapni. De már hónapok óta sehol nem találni. A kedvenc alapozóm volt, jó állaggal, jó fedéssel, verhetetlen áron, tökéletes árnyalattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Fenne

2019. március 25.

Nagyon szerettem és sajnálom, hogy már nem gyártják, mert hétköznapi használatra teljesen jó volt, még nekem is, aki full analfabéta a sminkekhez, nagyon jól fedett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

lau0658

Korcsoport: < 18
2019. február 14.

10-es árnyalat: Az egyetlen drogériás alapozó amiben nem csalódtam és a legvilágosabb árnyalat tényleg világos, az én arcbőrömhöz passzol és nem túl sötét. Nincs maszkhatása, a pattanásaimat egész szépen elfedi, és nem sárgul be pár óra múlva, csak estére egy nagyon kicsit. Az állaga tetszik, folyósabb, én nem szeretem az olyan tömör nehezen eldolgozható alapozókat. Bár púder kell rá, különben fénylik 1-2 óra múlva. Újravenném, de nem találom pedig már 4 drogériában is kerestem, az Essence pultnál még a helye sincs kint. :(
Ár-érték arányban szerintem tökéletes.

*update* Tudomásomra jutott hogy teljesen megszűnt a gyártása amit nagyon sajnálok.Jó kis kihívás lesz egy ilyen olcsó és jó alapozót találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 14.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Anita97

Korcsoport: < 18
2019. január 27.

Borzalmas! Azt a 1200 ft-t se éri meg!
Arra kap 2 csillagot, h az Essence nem tesztel állatokon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 27.

Borzalmas! Azt a 1200 ft-t se éri meg!
Arra kap 2 csillagot, h az Essence nem tesztel állatokon

evitababa

2019. január 27.

Alapozónak használhatatlan de apróbb bőrhibákat a kritikus területen jól fed, azt viszont még mindig át kell púderezni hogy ne legyen feltűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

zsazsa9

2019. január 26.

Alapozónak borzasztó, korrektorként csodálatos.
Nagyon maszk hatása van, hiába dolgozom el rendesen. A száraz részeket iszonyúan kiemeli, és szemkörnyékre se jó, mert rögtön beül a ráncokba, ezzel kihangsúlyozva azokat. Az állaga viszont tetszik, és a magas fedése miatt abszolút tökéletes bőrhibákra való korrektornak (de csak kis területen eloszlatva!). Gyakorlatilag mindig használom a sima alapozóm után a picit pirosabb részekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Alapozónak borzasztó, korrektorként csodálatos.

reirasama

2019. január 8.

*update: mióta másik alapozót is kipróbáltam (Catrice HD), ehhez sosem térek vissza. Egyszer mégis kipróbáltam, mikor csak kipróbáltam egy sminket, de bár ne tettem volna. A Catrice-eshez képest eszméletlenül folyik, nagyon vizes hatása van, és csak tologatom az arcomon. Nagyon csúnyán fed ahhoz képest, nem tűnik el a vizes hatása, és órákkal később is érzem az arcomon. A tartóssága még mindig rendkívül elszomorító, kizárólag korrektorként fogom elhasználni, ha egyáltalán el fogom. Ár/érték aránya nem vészes, főleg hogy én akciósan 600ért vettem, de ennél vannak ezerszer jobb alapozók is, amibe érdemes szerintem befektetni

Első alapozóm, szerencsére a legvilágosabb árnyalat tökéletes számomra, nem sárgásan oxidálódik, sokkal inkább rózsaszínes, ami az én bőrszínemnek tökéletes. Szép fedése van, nincs nagyon maszkhatása, szépen eltüntette a kicsit piros arcomat is. A tartóssága azért hagy kívánnivalót maga után, púderrel sem bírja ki nekem nap végéig, bár lehet velem a baj (gyakran érek az arcomhoz, támaszkodok rajta stb). A folyékony korrektorához vettem, de sokkal jobban tetszik mint az. Korrektorként is megállja a helyét. Csak szivaccsal tudom szépen felvinni, és nem is kell túl sokat kinyomnom belőle, mert szépen el tudom oszlatni a kevesebb terméket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Baloghvivi

2018. december 19.

Fogalmam sincs mikor vasarolhattam ezt a termeket.
De magaban szinte sosem hasznaltam, nagyon latszodik, maszk hatasa van szerintem, es kiemeli a szaraz reszeket.
Nem tetszett. Ha atzsirosodott az arcom, meg rosszabb lett a helyzet, keverve elmegy.
Meg vagy felig van.
Szerintem sosem fogom ujravenni😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Fogalmam sincs mikor vasarolhattam ezt a termeket.
Meg vagy felig van.
Szerintem sosem fogom ujravenni😂

Yummy

2018. szeptember 23.

Nekem bejött, bár száraz területekre nem érdemes felvinni. Jól fed, könnyű bedolgozni. Kicsi maszkhatása azért van.
30 honey beige árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

30 honey beige árnyalat van meg.

Akara

2018. szeptember 2.

Tényleg baromi jól fed, könnyű eldolgozni. Viszont azr, gogy nincs maszkhatás, azt nehéz elhinni egy magas fedésű alapozóról. Végülis nem annyira maszkos, de ez már inkább a megfelelő bedolgozáson múlik. Én mondjuk ilyen erős fedésű alapozót csak a problémás területekre kenek (régi pattis hegek, amik még akár egy évig is pirosak), utána a teljes arcomra már egy por állagú kis lightos alapozót használok. Így tökéletesen eltűnnek a hibák, mégis természetes a látvány. Annyira bevált, hogy visszaszaladtam a boltba még háromért, mert nagyon nehéz volt levadászni. Gondolom, elég népszerű, és ez nem véletlen. Nyilván el tudnék képzelni jobb alapozót, de annyit próbálgattam már, hogy úgy látom, ennél jobb egyszerűen nincs a polcokon. A színe sajnos nekem még mindig nem eléggé világos (10-es árnyalat), de a másik alapozóval kiegészítve jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!