KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Dinadino

2018. április 6.

Megfelelő ár/érték arány. A színéből nekem a legsötétebb kell - 30, Honey Beige -.
Nem vettem észre sárgás oxidálódást. Erősen fed. Könnyen elkenhető. Nem vettem észre, hogy pattanásokat okozna, eddig kétszer vásároltam ezt, de szeretném az alapozó+korrektor kombót ilyen formában elhagyni.
Első alapozónak jó. Olcsó.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Első alapozónak jó. Olcsó.

dreammiyss

2018. április 5.

Az árához képest meglepően jó alapozó. Én keverve használom egy másik alapozómmal, amit télen használtam. Igazából a nyári hónapokra szerettem volna beszerezni, ezért a középső, 20 nude beige árnyalatot választottam, ami enyhén sötétnek bizonyult az arcomhoz, így remélem nyárára tökéletes lesz. Fedése tetszik, jól eldolgozható termék. Én nagyon elégedett vagyok vele. Az ára is nagyon baráti, jó kis termék.^^

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Esther0313

Korcsoport: < 18
2018. március 29.

Olcso, nagyon jol fed. Picit a nap vegere atfenyesedik, de puderrel lehet rajta korrigalni.

Esther0313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 29.

Reni666

2018. március 29.

eröteljes fedés .
korrektornak is tökéletes .
tartos nem kelt maszk hatást .

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

eröteljes fedés .
korrektornak is tökéletes .
tartos nem kelt maszk hatást .

mpetra27

2018. március 9.

Majdnem két évig ezt az alapozót használtam,mert a hullaszínemhez soha nem találok megfelelő árnyalatot ezen kívül. :D Iszonyatosan jó a fedése,nem kelt maszk hatást viszont sajnos rá kellett jönnöm,hogy a legtöbb pattanásom okozója ez a kis cukiság volt ezért vontam le azt az egy csillagot.
Akinek nagyon hamar pattog ki a bőre azoknak nem ajánlom,de én hiszek benne,hogy ez egy jó termék csak nem az én bőrömhöz. :)

mpetra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Saranhuone

2018. február 28.

Meglepően jó és nagyon nagyon világos, épp az én hullaszínemhez gyártották. Korrektorként használom, tartós és kompatibilis a 2 alapozóval amit használok. Nem mellesleg nagyon jó árban van. Megy neki az ötös.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

nusysan

2018. február 22.

Szükségem volt egy második alapozóra (általában ezt az egy sminkterméket nem halmozom :D) és erre esett a választásom krémmánia alapján. Nem akartam drágát, csak egy egyszerű kis tartalékot a mostani kedvenc mellé. Bementem a boltba és 700 ft-ra le volt árazva, plusz a legvilágosabból csak egy volt, úgyhogy fel is martam. Pozitív csalódás. Nekem fura a vastag fedése, én max medium alapzókat használok, ez nem is fog változni, de meglepően könnyű érzete van a bőrön és szépen megszárad, nem feltétlen igényli a púder, de én azért fixálom. De ami a legjobb, hogy nem emeli ki a száraz részeket, pedig arra számítottam. Kevés kell belőle nagyon, legalábbis az én igényemhez, akkor majdnem természetesen néz ki :D Egy próbát ennyiért mindenképpen érdemes tenni vele, korrektornak se rossz egy sietős reggelen. Nyáron azért nem használnám.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

KisKormos

2018. február 20.

Egy ideje gondolkodtam rajta, hogy kipróbáljam, a Behind my makeup bloggerének hatására voltam nagyon kíváncsi rá. És pont találtam egy rossmannt, ahol 600ftért jutottam hozzá.
Számomra meglepő, hogy ennyire olcsón ez milyen jó alapozó! Az elején egy kicsit maszkszerű, de utána szépen beleolvad a bőrbe. Nekem nem fényesedik át, csak ha más alapozóval keverem. Mert bizony kevernem kell. Hófehérke létemre megvettem a legvilágosabb árnyalat és túl világos lett! Ilyen sem volt még. :) Szóval igazán porcelán fehérbőrűeknek szívből ajánlom. A tartóssága megfelel, 8 órát simán kibír. Viszont a fedését közepesnek mondanám, az én piros foltjaimat nem tudja eltüntetni.
Ja és számomra még az is hatalmas plusz, hogy sárgás tónusú. Magyarországon egy igazán jó drogériás alapozót sem találtam még ami az én nagyon világos, sárga bőrömre jó lenne. :D

KisKormos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

little.shana

2018. február 18.

A legvilágosabb árnyalat oxidálás után pont jó, a fedése megfelelő (nem a legmagasabb, de két rétegben eltünteti a vörös, gyulladt pattanást is). Az ára zseniális (fél áron 700 forintért adták a Rossmannban), az INCI is szép és a kiszerelést is nagyon szeretem. Egyedüli bajom, hogy tuti nem érintésálló, jobban kopik, mint a sima Catrice all matt plus alapozóm. Szóval nincs őrült szerelem egyelőre, de folyékony korrektornak jó, főleg úgy, ha néha frissítem.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

csibike100

2018. február 3.

Imádom!
Bár én csak korrektorként használom, mivel a legsötétebb árnyalat (bár én nem láttam nagy eltérést a három árnyalat között) is túl világos, viszont ez a termék valami tökéletes. Elképesztő milyen fedése van, nekem sajnos genetikailag mindig karikás valamilyen szinten a szemkörnyékem és ezzel nem minden alapozó képes önmagában megbirkózni, viszont ez a termék nagyon jól ellátja ezt a feladatot. Ami szintén mellette szól az a kedvező ára és arról nem beszélve, hogy nagyon sokáig elég, hiszen nekem például lég egy egy pötty még a durvább karikákra is.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Imádom!

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.