KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Yummy

2018. szeptember 23.

Nekem bejött, bár száraz területekre nem érdemes felvinni. Jól fed, könnyű bedolgozni. Kicsi maszkhatása azért van.
30 honey beige árnyalat van meg.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

30 honey beige árnyalat van meg.

Akara

2018. szeptember 2.

Tényleg baromi jól fed, könnyű eldolgozni. Viszont azr, gogy nincs maszkhatás, azt nehéz elhinni egy magas fedésű alapozóról. Végülis nem annyira maszkos, de ez már inkább a megfelelő bedolgozáson múlik. Én mondjuk ilyen erős fedésű alapozót csak a problémás területekre kenek (régi pattis hegek, amik még akár egy évig is pirosak), utána a teljes arcomra már egy por állagú kis lightos alapozót használok. Így tökéletesen eltűnnek a hibák, mégis természetes a látvány. Annyira bevált, hogy visszaszaladtam a boltba még háromért, mert nagyon nehéz volt levadászni. Gondolom, elég népszerű, és ez nem véletlen. Nyilván el tudnék képzelni jobb alapozót, de annyit próbálgattam már, hogy úgy látom, ennél jobb egyszerűen nincs a polcokon. A színe sajnos nekem még mindig nem eléggé világos (10-es árnyalat), de a másik alapozóval kiegészítve jól néz ki.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

10 évet rádob az arcomra :-/ Olyan, mintha száraz lenne alatta a bőröm. Pedig nem. Messziről jól néz ki, fed minden hibát, de közelről szörnyű. A szín jól illeszkedik egyébként a saját bőrszínemhez.

PlAdrienn1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

corcovado623

2018. július 28.

Szuperul fed, barmilyen borhibat,de sajnos kicsit szarit is,szoval en mindig kenek ala hidratalot! Arahoz kepest szerintem messze veri a tarsait!

corcovado623
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

reirasama

2018. július 24.

Első alapozóm, szerencsére a legvilágosabb árnyalat tökéletes számomra, nem sárgásan oxidálódik, sokkal inkább rózsaszínes, ami az én bőrszínemnek tökéletes. Szép fedése van, nincs nagyon maszkhatása, szépen eltüntette a kicsit piros arcomat is. A tartóssága azért hagy kívánnivalót maga után, púderrel sem bírja ki nekem nap végéig, bár lehet velem a baj (gyakran érek az arcomhoz, támaszkodok rajta stb). A folyékony korrektorához vettem, de sokkal jobban tetszik mint az. Korrektorként is megállja a helyét. Csak szivaccsal tudom szépen felvinni, és nem is kell túl sokat kinyomnom belőle, mert szépen el tudom oszlatni a kevesebb terméket is :)

reirasama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Busaandrea

2018. július 17.

Nem igazán szerettem nap végére beult a pórusaimba, és foltossan kopott

Busaandrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Nem igazán szerettem nap végére beult a pórusaimba, és foltossan kopott

Destinyh

2018. július 14.

Mindig is ki akartam próbálni, mert a korrektorát nagyon szerettem. Az árához képest nagyon jó! Olyan mint a Catrice hd liquid coverage alapozó, csak ennek a terméknek a színe tökéletesen passzol az arcomhoz. A Catrices is örök kedvenc, csak hát a színe kicsit sötét. Úgy hogy nagyon örülök, hogy megvettem! Tartós is, nem oxidálódik, szép a fedése. A legvilágosabb árnyalat tényleg világos.:)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

nusysan

2018. július 1.

Szükségem volt egy második alapozóra (általában ezt az egy sminkterméket nem halmozom :D) és erre esett a választásom krémmánia alapján. Nem akartam drágát, csak egy egyszerű kis tartalékot a mostani kedvenc mellé. Bementem a boltba és 700 ft-ra le volt árazva, plusz a legvilágosabból csak egy volt, úgyhogy fel is martam. Pozitív csalódás. Nekem fura a vastag fedése, én max medium alapzókat használok, ez nem is fog változni, de meglepően könnyű érzete van a bőrön és szépen megszárad, nem feltétlen igényli a púder, de én azért fixálom. De ami a legjobb, hogy nem emeli ki a száraz részeket, pedig arra számítottam. Kevés kell belőle nagyon, legalábbis az én igényemhez, akkor majdnem természetesen néz ki :D Egy próbát ennyiért mindenképpen érdemes tenni vele, korrektornak se rossz egy sietős reggelen. Nyáron azért nem használnám.

Update: inkább csak korrektornak hazsnálom el, mert ez a full fedés nem tetszik a bőrömön :) valamint kicsit nehéz szépen eldolgozni nekem főleg a szárazabb részeken. Minusz egy csillag.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Wikca

2018. június 27.

Az eddigi legjobb matt alapozó (a Mattitude után), viszonylag sokáig húzza fényesedés nélkül. A felvitele néha nehézkes, nekem a szivacsos verzió jött be, az ecsetes nem. Sajnos nem minden primerrel kompatibilis. Fontos, hogy a "saját" púderjával együtt szerintem nem használható, nagyon maszk hatású lesz a porcelán bőr...de más fixáló púderrel egész vállalható. A fedése kiváló!

Wikca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Cu2tka-baba

2018. június 22.

Végül 2 tubus után elmondhatom h öribarik lettünk. Akcióban vettem mindet 700 ftért. Nyáron keverem a catrice sötétítő alapozójával de bejön. Kevés is elég szeretem.

Engem meglep, mert kiárusításon csak bevágtam a kosárba. Legutóbbi ilyen akciómkor vettem 4 et ami aztán kuka lett. De ezt kifejezetten megkedveltem. Már 2 hete csak ezt hurcolom magammal utazáshoz is. A legvilágosabbat vettem meg ami falfehér, de vagy egy másik alapozóval vagy egy két csepp catrice sötétítővel keverem tökéletes. Nagyon szépen lehet utána kontúrozni rá. Én imádom:) Átfényesedik, de ez legyen a legkevesebb, mert sokáig bírja. Ha ennél tartósabb lenne adnék neki 5 * ot is, de így csak 4 et:)

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.