Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2022. március 24.

• könnyű textúrája nem emeli ki a ráncokat
  • ragyogóbb, simább, feszesebb bőr
  • elfedi a bőr tökéletlenségeit
  • egyszerű felvitel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bogcsii

2023. február 8.

Pattanás utáni pici hegekre kenem, és mindig egy nagy pattanás kezd nőni alatta estére. Szem alatt nagyon húzódik alatta a bőr, és borzasztóan túl van pacsulizva az illata, folyik az orrom tőle olyan nehéz elviselni. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 8.

LaczkoK

2023. február 7.

Nem egy rossz korrektor, pláne az árához képest. Mattít, és a fedése sem rossz, bár nekem a szemem alá nem volt elegendő. A nap folyamán azonban lekopik, akkor is, ha fixálom. Ezen felül hajlamos hámlani/peregni a szárazabb részeken. Szerettem, de háromszori újravásárlás után valami más után fogok nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 7.

NovErke

2023. február 3.

Örülök hogy több árnyalatban is kapható, mivel nálam csak olyan korrektor jöhet szóba, ami tényleg passzol az arcszínemhez. Ennek a "Honey" árnyalata pont ilyen. Ami még nagyon tetszik benne, hogy tényleg mattít, de még milyen jól! Kombinált, inkább zsírosabb bőröm van és eddig szinte mindentől ugyanúgy fénylett, főleg az orrom, de ettől nem. Természetes hatást kelt. Ami viszont nagy hiányossága, hogy nem tudom mitől lenne vízálló, mikor még csak nem is tartós. Sajnos magától is kopik. Mivel alapból közepes a fedése, durvább bőrhibákhoz sajnos nem alkalmas. Szerencsére nekem nem olyan. De érdemes az embernek magánál tartani, ha megy valahova és néha megigazítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 3.

kollarluca258

2023. január 11.

Testesebb korrektor, aminek szép a fedése, valószínűleg elégedett lettem volna vele, ha nem világosabb árnyalatot veszek belőle, mint a bőröm, így sajnos mintha vámpírmaszk lenne rajtam, viszont az ára és a fedése miatt 4 csillagot kiérdemelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 11.

Kremek

Korcsoport: < 18
2023. január 8.

Nekem nagyon tetszik ez a korrektor. Csak jól el kell dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2023. január 8.

Nekem nagyon tetszik ez a korrektor. Csak jól el kell dolgozni.

mircso

2023. január 8.

Jó a fedése, szerintem tartóssága is rendben van. Viszont előtte egy hidratálót felszoktam kenni, kicsit szárítja a bőrömet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 8.

ssari_

2023. január 6.

Tényleg szép a fedése es matt is, viszont ki kell tapasztalni, hogy mivel lehet jól eldolgozni. Számomra ez egy alapozós ecset, szivacstól "száraz" végeredményt kapok, még akkor is, ha előtte benedvesítettem. Ha jól el van dolgozva nem ül be a ráncokba, úgyhogy szem alatt is jól használható világosításra is. Nem jön le hamar és könnyen összedolgozható más termékekkkel. Kár, hogy nem érhető el több árnyalatban. 1000 forintért szerintem megérős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 6.

_gkataa

2023. január 3.

Számomra könnyen eldolgozható. (alapozó ecsetet használok hozzá)
Alapozóval még nem próbáltak, inkább csak ilyen lustább megoldásként választom reggelente készülődéskor, de engem meggyőzött, szeretném majd újravenni, ha elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 3.

Számomra könnyen eldolgozható. (alapozó ecsetet használok hozzá)

zitakovari

2022. december 10.

Szerettem is, meg nem is. Szép végeredményt adott egy zsírosabb fényvédővel alatta. Ha nem volt alatta fényvédő kín szenvedés volt szépen eldolgozni még vizes szivaccsal is és kifejezetten száraz volt a végeredmény. A fedese közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 10.

VikiStrangerThings

2022. november 2.

Nap mint nap használom, gyönyörű matt,olcsó is. Talán lehetne több árnyalata,ettől függetlenül jó,5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.