Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

skincaremakeuplover

2020. augusztus 5.

Nem ül bele a kis ráncokba jó a fedése, de mégsem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Nem ül bele a kis ráncokba jó a fedése, de mégsem venném újra.

Lili2109

2020. július 30.

Egész jó, de nem a kedvencem. A fedése, színe nem rossz, de csúnyán kopik, azért el tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

plinda

2020. július 28.

Nagyon szépen fed, tetszik az applikátora és az ahogyan el tudom dolgozni, de nagyon öregít. Beül az apró ráncokba és a pórusaimat is kihangsúlyozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Diamond26

2020. július 27.

Maga a fedése tetszik, tényleg mindent IS elfed, de nekem csípte a bőröm, és a legvilágosabb szín sem eleg világos nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

timi57

2020. július 19.

Ez a kedvenc korrektorom, hiszen remekül fed. A csúnya pattanásokat is szépen elfedi. Egy teljes éve csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Szandihh

2020. július 17.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az elején kicsit kísérleteznem kellett vele, hogy a legjobb a használata. Előtte mindenképp érdemes hidratálni, utána gyönyörűen eldolgozható. Tartós, kiváló a fedése, és az ára is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Inez2003

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Szeretem ezt a terméket! Szépen fed, akár az egész arcra is használható! Érdemes mindenféleképpen hidratálót használni előtte, nehogy szárítson!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

rekuci2

2020. július 4.

Szepen fed, jo az allaga, tartos.
Nekem az applikator eleg sok termeket vesz fel amit az uveg nyakan le kell huznom. Az illata szerintem nagyon eros, tolakodo, az nem tetszik benne. A szemem ala szoktam felkenni a lilas, sotet karikakra. Szerintem egy kicsit szaritja azt a teruletet, de majd meg kiserletezek vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

Szepen fed, jo az allaga, tartos.

Dorci94

2020. június 24.

Nagyon szeretem, biztos újra vevős!
Catrice Camouflage-át használtam eddig, aztán a drogériában elfogyott az én színem, korrektor meg kellett úgyhogy ő jött velem haza.
Erősen pigmentált, szépen eloszlatható, szuperül fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Nagyon szeretem, biztos újra vevős!
Erősen pigmentált, szépen eloszlatható, szuperül fed.

csaporeka003

Korcsoport: < 18
2020. június 15.

Szeretem!
Rengeteg korrektort próbáltam már, de ez az a termék amit mindig újra vásárolok, ez vált be a legjobban. Jó, hosszan tartó a fedése. Talán az egyetlen negatívum amit tudok róla mondani, hogy kicsit nehéz vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 15.

Szeretem!

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.