Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

lenizsu

2019. október 9.

Nem ül be a ráncokba. Erős fedése van. Könnyen eldolgozható. Púderrel fixálva egész nap a helyén marad. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Nem is kívánhatnék többet vagy jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Csillampor26

2019. október 6.

A catrice camouflage helyett vettem, de valószívűleg vissza fogok térni ahhoz. Nekem ez túl erős fedésű, alapozó nélkül szörnyen mutat, nagyon feltűnő. Alapozóval és anélkül is összegyűlik a szem alatti kis ráncokban, akkor is ha púderezem. Be van harangozva, hogy a tetoválást is teljesen elfedi. Ezzel nem tudok egyetérteni, két vastagabb réteg felvitele kb semmit nem halványított, bár ez részemről lehet már csak kötekedés, alapból nem erre a célra vettem. Összességében nem annyira szörnyű, el fogom használni, az ára miatt nem is fáj a szívem hogy nem jött be, de újravenni tuti nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

chrissyb

2019. október 3.

Tény hogy jól fed , viszont nekem már túlságosan is vastag , és egyáltalán nem kopik ami alapból nem rossz dolog , csak ha az alapozó kikopik alóla elég ijesztően néz ki. Azért persze elhasználom, de inkább csak szemhéjalapként , mert annak viszont tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

LedaKoszegi

2019. szeptember 30.

Blenderrel szoktam az arcom több pontján eldolgozni, nagyon szépen fed, világosít. Ilyen árban még nem találtam ennyire jó terméket. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

annafarkas

2019. szeptember 23.

Szem alatti karikákra használom. Teljesen bevállt, eltünteti azokat és a bőrhibákat is. A Catrice korrektor helyett vettem, teljesen jól tudja helyettesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Caladrin

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, könnyű eldolgozni, elfedi, amit kell és végre egy korrektor ami passzol a bőröm színéhez. Eddig csak az Essence termékei között találtam megfelelő árnyalatú korrektort, mert minden más márkánál nagyon világosak, de itt a 30 - Light honey árnyalat pont jó.
Hátránya, hogy az illata elég erős, bár ezt meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hátránya, hogy az illata elég erős, bár ezt meg lehet szokni.

abicicaaa

2019. augusztus 10.

Elso par alkalommal szerettem, de mar egyáltalán nem nyulok erte. Gyozott a catrice.
Nagyon vastag, cakey, pedig minimálisat hasznalok belole a szemem ala (ráadásul alapozot sem hordok). Az arcom tobbi reszen sem mukodik, elmaszik a helyerol.
Az illata is nagyon eros, sokkal erosebb, mint a catrice.
Szemhéjalapkent majdcsak elfogy egyszer, kukaba azert nem dobom, nem szeretek pocsekolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Az illata is nagyon eros, sokkal erosebb, mint a catrice.

Vikilasia

2019. augusztus 5.

Még csak párszor használtam, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen fed, rajtam nem is tűnik mattnak, aminek örülök. Árban is teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

rekakh

2019. július 31.

Először télen szereztem be, akkor nagyon megvoltam vele elégedve. Azóta több korrektort is próbáltam de most nyáron visszatértem ehhez és meglepett. A szemkarikáim elég sötétek, és mivel ennek a korrektornak elég világos a színe a szemkarikáimnak a színe szürkés ettől a terméktől. Viszont alapozóba belekevertem mert nagyobb fedést és világosítani akartam, és teljesen megállta a helyét, szóval erre a célra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Babsszi

2019. július 30.

Nem hittem, hogy mondok ilyet drogériás viszonylatban, de jobban szeretem mint a catrice hd camouflage korrektorát. Sokkal természetesebb mégis erősebb fedést nyújt, árnyalatban is találtam magamhoz jobban passzolót, nem ül bele a hajszálerekbe, tartós, nem fénylik, sokkal könnyebb viselet - főleg így nyáron. I-má-dom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.