Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

Essence Camouflage+ Matt Korrektor 70 Dark Caramel
Ár: 800 Ft , Eladó: doratakacs
Állapot: Bontott, új, 1-szer próbált , Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen, máshova előre utalással postázok

brrz551

2021. november 4.

A szemem alá használom, de nagyon csúnyán megül a ráncokban :( a fedése tökéletes, és minden más bőrhibát nagyon szépen elfed, de én kifejezetten a sötét karikáimra szerettem volna megoldásként, ahol annyira nem jó. Akármennyire hidratálok előtte, egy idő után száraz és csúnya lesz a szemem alatt. Egyébként remek termék, és napi használat mellett is alig fogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Janka20

2021. november 3.

Jól fed, de nekem hamar átfénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Jól fed, de nekem hamar átfénylik.

BOrsiii

2021. október 9.

Elképesztő tartós, sokkal kevésbé fénylik át, mint bármi amit eddig próbáltam. A Catrice megegyező nevű korrektorát cseréltem erre, sokkal több van benne és meg olcsóbb is. Ha tízszer nem vettem újra, egyszer sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

odics

2021. szeptember 14.

Jól fedő korrektor, azonban nem valami tartós, sajnos a durva karikáimmal nem tud mit kezdeni, de ezért nem fogok csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

dunaimano

2021. július 26.

Felülmúlta minden korábbi kedvencem. Rendkívül pigmentált, sűrű, jól pigmentált, ezért egy icipicit használok csak belőle, azt oszlatom el a szemem alatt. A végeredmény tartós, a karikáimnak nyoma sincs, nagyon tetszik, amit a tükörben látok. Nem ül bele az aprócska ráncaimba. Időnként szemhéjalapnak is bevetem, még úgy sem csalódtam benne. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

extraj

2021. július 7.

Nekem nagyon bejött. Jól fed, nem irritál, jó árban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 7.

Nekem nagyon bejött. Jól fed, nem irritál, jó árban van.

nagyviki0226

2021. június 28.

Jó kis korrektor. Jól fed, bár nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Jó kis korrektor. Jól fed, bár nem a legtartósabb.

Juditcicc

2021. május 19.

A színével és a fedéssel, textúrával nem lenne gond, DE nekem borzasztóan szárított és az első percekben amikor felkentem csípte a szem alatti területet. Sokszor a ráncokba is beleült, akármilyen púderrel fixáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

rouge23

2021. május 15.

Nem rossz, de nem is olyan jó. Én személy szerint annyira nem szeretem. Valóban túl sokat vesz fel az applikátor ahogy már írták előttem is, de ez még aligha okozna nekem problémát, hiszen úgyse egyből az arcbőrömre kenem. Ami viszont zavar, az az, hogy a nap folyamán hiába púderezem le, állandóan elmászik. Tényleg beleül kicsit a ráncokba is a szemem alatt, de nem számottevően, viszont azért ezt is zavarónak tartom mégis. Egyel sötétebb árnyalatot kellett volna hogy válasszak, de természetesen ez nem a márka hibája, viszont azt azért ide kell írnom, hogy pár perc elteltével elég szépen beleolvadt a bőrömbe vagy hogy is mondjam, tehát nem látszódott egy kis idő múlva, hogy ez nem az én árnyalatom. Szomorú vagyok, hogy ez is tartalmaz parfümöt (bár amúgy egészen tetszik az illata), de ezért nem vonok le csillagot. A Catrice Camouflage-hoz hasonlítom most ár-érték arány miatt, és így nálam csak három csillagot érdemel sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

DeTi

2021. május 10.

Belül a ráncokba, gyenge a fedése, rossz a szín, túl sokat visz fel az applikátor és "felszedi" a szemkörnyékápolóm. Mindig mellényúlok ezzel a márkával, még soha semmi nem vált be tőlük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.