Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

Mancsoska

2019. január 28.

Én nem szem alá, hanem bőrhibák eltüntetésére használom, arra jól bevált. Erős a fedése, matt, rajtam egész hosszan tart. Csak azt sajnálom, hogy nincs több árnyalatban, mert a sötétebb most télre jó, de nyáron biztosan túl világos lesz, még szem alá is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Noncs

2019. január 22.

Nem rossz, könnyen eldolgozható, a fedése is rendben van. De sajnos beleül a szem alatti ráncokba és kicsit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

besenyeisara1024

2019. január 12.

A nagy hype miatt vettem meg és nagyon megéri az árát. Ugyan le kel fixálni (mint minden egyéb korrektort) de nem ül bele a kisebb ráncokba sem gyönyörűen kivilágosítja a szem alatti területet és nagyon jó a fedése is. Biztos hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Kriszta180222

2019. január 9.

Erős 4es. A fedése nagyon szuper, nem irritál egyáltalán, nem mászkál. Ami viszont nem tetszik, hogy nem a legkönnyebb eldolgozni, nekem eddig csak blenderrel sikerült úgy, hogy az teljesen megfeleljen, és hajlamos beülni a kis szem alatti ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

ferenczifanni

2019. január 9.

Először a healthy glow változatot akartam megvenni, és milyen jól tettem, hogy nem azt vettem meg..ugyan ebben is van parfüm, de a társában parfüm mellett található még benzyl salicylate, ami egy elég erőteljes, bőrt igencsak irritáló illatanyag, nem értem, mit keres egy SZEM ALATTI korrektorban....
Whatever, nagyon szeretem ezt a korrektort, sajnos én buta először a 10es rózsás árnyalatot vettem meg, nem figyeltem a névre, csak a színkódra, aminél fontos, hogy a legvilágosabb legyen, mert így télen (sajnos) hullafehér vagyok, ám a bőrtónusom sárgás, úgyhogy kipróbálás után konstatáltam, hogy oké, ez nem az én színem, de fedés, állag, minden rendben, visszamentem a 20as sárgás színért, amit azóta is töretlenül használok és szeretem nagyon! Csak a parfümöt szedjétek ki belőle, nagyon nem kéne az oda, ezért nem is jár a max pont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

agiP

Korcsoport: < 18
2019. január 6.

Nemrég vettem meg, mert sok jót hallottam róla. Meg kell, mondjam -ugyan csak párszor használtam-, szerintem megéri a hype-ot. Nagyon szép fedés, könnyen eldolgozható, építhető. A 2. legvilágosabb árnyalat van meg, de sajnos hozzám picit sárgás. Ettől függetlenül nagyon szeretem, minden fillért megér.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 6.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

Elégedett vagyok vele. Igaz, hogy nem tüntet el minden hibát tökéletesen, viszont könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Panni43

2018. december 26.

Nem rossz, könnyen eldolgozható ,de nekem nem hozza a várt fedést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Nem rossz, könnyen eldolgozható ,de nekem nem hozza a várt fedést.

vivieeen1919

2018. december 21.

Nekem ez teljesen bevàlt :) jo krémes könnyen "beledolgozhato" a bőrbe

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Nekem ez teljesen bevàlt :) jo krémes könnyen "beledolgozhato" a bőrbe

Baloghvivi

2018. december 19.

Hat ezt a korrektort egy vegso esetre vettem, elfogyott az alapozom, es muszaj volt egy korrektor.
Ez uj termek volt, gondoltam kiprobalom.
Nem egy nagy szam. Elegge latszik az arcon, es szerintem a szaraz reszeket kiemeli.
Eleg tartos, es mattra szarad, nem lesz ujraveve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Ez uj termek volt, gondoltam kiprobalom.
Eleg tartos, es mattra szarad, nem lesz ujraveve.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.