Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. március 9.

Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs púderes-matt végeredményt hoz létre és teljes fedést biztosít. A textúrája kellemes, lágy érzetű, nem hagyja kiszáradni az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Ár: 4800 ft/ sminkcsomag , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, 1x, 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fox automata vagy személyesen Nyíregyházán

Renike11

2020. november 26.

Nekem nagy csalódás ez a termék...itt mindenkinek nagyon bejött,de nekem az életet is kiszívta az ajkaimból,nem dobtam ki,de nem szivesen használom ( 01-dusty romance árnyalatot vettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Gretiii

2020. október 8.

Nekem a 09 magnetic gloom árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tény hogy ritkán használom mert ez a kollekció egyik legsötétebb árnyalata, de pont ezért szeretem mert különleges. Megválogatom hogy éppen mikor vagyok kicsit darkosabb hangulatomban :D és akkor viselem, de tud nagyon elegáns is lenni. Gyorsan szárad és eléri a matt állagot, persze ha eszünk és iszunk, azt ez a termék sem viseli olyan jól, illetve nekem gyorsan szárítja a számat, ezért nem szoktam 2-3 óránál tovább viselni mert kifejezetten csúnya hatást kelt a száraz rúzsos ajak. Összességében szerintem ár-érték arányában megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Dorcikahh

2020. augusztus 20.

05 Dangerously yours árnyalat. Az illatát imádom, az almáspite tésztájára hasonlít. Az állagát imádom, gyönyörű intenzív színe van. De. Brutálisan szárít, nagyon kényelmetlen és zavaró. Viszont ez még a kisebb probléma. Felkenem, fél-1 óra múlva olyan, mintha egy intenzív rózsaszín szájceruzával körbehúztam volna a számat, a rúzst meg úgy elfelejtettem. A szám körvonalánál hibátlanül megmaradt, tényleg mintha csak szájceruza lenne, de a szám többi részén még csak foltokban se, vagy a ráncokba beleülve sem látom. Abszolút eltűnik, nagyon csúnya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

zsazsikus

2020. augusztus 10.

2 árnyalatban van meg, mindkettőt imádom használni. Könnyen felvihető, nem szárad meg azonnal tehát az apróbb hibákat ki lehet javítani. Szerintem kényelmes viselet, szépen kopik nem jön le egyből az első falat étel után, egyetlen negatívum, hogy kicsit szárítja az ajkaimat, de ez folyékony matt ajakrúzsoknál általános probléma, tehát ettől függetlenül jár az 5 csillag, én bátran ajánlom mindenkinek ezt a terméket!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

vikimaja

2020. június 2.

A 01 dusty romance árnyalatot vettem meg belőle és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen mattra szárad és egészen tartós de azért kétóránként vagy evés után igazítani kell rajta. Használat előtt érdemes hidratálni mert egész napos viselés után szárít, de szerintem ennyi pénzért jó minőségű. A színe nagyon tetszik és szépen is fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

NadjaBlue

2020. március 17.

Három árnyalatot is beszereztem, a wanna play, dangerously yours és a mad hatters van meg és mindegyiket imádom. A kedvenc ajakkencémmé vált, mindig őket használom. Szép, tartós, intenzív színe van. Mattra szárad, én alá szoktam hidratálni, így nem szárítja ki a szám. Nem kenődik el, de nagy evéseket, ivásokat nem bír ki azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Flortim

2020. február 15.

05-ös ányalat van meg, imádom. Szép fedése van, viszonylag tartós, bár az étkezéseknél megkopik. Kicsit szárítja az ajkam, de ez egyáltalán nem vészes. Az illatát is nagyon szeretem, ára kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Blush

2020. február 10.

04 - mad matters
Milyen szép, egyenletes fedés, gyors száradás..és nem is ragad utána. Egészen levakarhatatlan(ebéd után még egyben volt), csak ne lenne ennyire sápasztó a színe rajtam. Akciósan vettem, lehetett volna a mindennapi kedvencem, de nem lesz, legalább is ez az árnyalata tuti off.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

04 - mad matters

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Nem rossz, de nem is ájultam el tőle. Kicsit szárított. Baromi pigmentált mindegyik árnyalat. Viszont elég csalóka, mert sötétebbek, mint a tubus színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

bambieye

2019. november 24.

A 03- wanna play? Árnyalatot vettem, a színe nagyon szép eleinte nagyon tartós is volt, de mostanában egy idő után "lemorzsolódik" a számról
Ennyi pénzért szerintem megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Ennyi pénzért szerintem megéri

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.