Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 21.

Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs púderes-matt végeredményt hoz létre és teljes fedést biztosít. A textúrája kellemes, lágy érzetű, nem hagyja kiszáradni az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Ár: 700 , Eladó: Dortya
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs 05 dangerously yours
Ár: 500 Ft , Eladó: rebszint
Állapot: kevésszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Flortim

2020. február 15.

05-ös ányalat van meg, imádom. Szép fedése van, viszonylag tartós, bár az étkezéseknél megkopik. Kicsit szárítja az ajkam, de ez egyáltalán nem vészes. Az illatát is nagyon szeretem, ára kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Blush

2020. február 10.

04 - mad matters
Milyen szép, egyenletes fedés, gyors száradás..és nem is ragad utána. Egészen levakarhatatlan(ebéd után még egyben volt), csak ne lenne ennyire sápasztó a színe rajtam. Akciósan vettem, lehetett volna a mindennapi kedvencem, de nem lesz, legalább is ez az árnyalata tuti off.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

04 - mad matters

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Nem rossz, de nem is ájultam el tőle. Kicsit szárított. Baromi pigmentált mindegyik árnyalat. Viszont elég csalóka, mert sötétebbek, mint a tubus színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

bambieye

2019. november 24.

A 03- wanna play? Árnyalatot vettem, a színe nagyon szép eleinte nagyon tartós is volt, de mostanában egy idő után "lemorzsolódik" a számról
Ennyi pénzért szerintem megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Ennyi pénzért szerintem megéri

Nausiica

2019. november 14.

Nagyon szeretem szépen fel lehet vinni a terméket még száradás elott . Nekem nagyon tartos volt. Mattra szárad , alá szoktam hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

LevenduLa13

2019. november 9.

A 03-as árnyalat van meg, nem olyan rég használom, de eddig meggyőző számomra. Lágy, kellemes a textúrája, könnyű a felvitele. Szép lesz a végeredmény, nekem tartós is. Kellemes viselet, szinte nem is érzem, hogy az ajkamon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Ziiman

2019. október 14.

Csoda! Nagyon jó áron kaoható, gyönyörű színekben. Az ecsete széo, könnyű felvinni vele a terméket és lassan, és szépen kopik. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

lenizsu

2019. október 9.

04 mad matters
Közepes a száradási ideje. Nem hagy foltot. Tartós. Szép a színe. Könnyű a felvitele. Tetszik a csomagolás. Az utolsó cseppet is ki fogom tudni nyerni várhatóan belőle. Nem szárít annyira, mint más csókálló matt ajakrúzsok. Abszolút elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

04 mad matters

VEdit06

2019. október 8.

"Nem hagyja kiszáradni az ajkakat" De. Igen. A jól ápolt hidratált ajkaimon villám gyorsan mattá válik, és ezzel egy időben villám gyorsan ki is szárad, akármivel is dolgozok alá. A 05 dangerously yours árnyalatot használom, szép. Az aplikátor valóban jól használható, de maga a lipstick egyáltalán nem tartós, ha kopik csak egy ajakkontúr szerű, kopottság marad az ajkakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

szg05

2019. október 6.

Nekem nagyon tartós volt és a színei is nagyon szépek. Ajakápolóra kenve pedig nem szárít :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.