Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2019. február 21.

Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs púderes-matt végeredményt hoz létre és teljes fedést biztosít. A textúrája kellemes, lágy érzetű, nem hagyja kiszáradni az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Ár: 500+pk/db , Eladó: Lucifer2018
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: előreutalás,postázás
annaavarga

2019. március 5.

Végre egy mattra száradó folyékony rúzs ami nem szárítja a számat, hosszantartó, nagyon szeretem!!!

annaavarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Veronika39

2019. február 19.

Nekem a 05-ös dangerously yours árnyalatban van meg és egyszerűen imádom. Gyönyörű színe van, nagyon olcsó, szép matt és nem ilyen darabos és mindezek felett nem kenődik el és hosszan is tart. Viszont minden féle képpen kell alá az ajakbalzsam mivel egyébként elég száraz és hosszabb idő után kényelmetlen lehet. És mindenkinek ajánlom, hogy figyeljen oda mivel a tubus színe és az ajakrúzs színe gyakran elég különböző tud lenni! Viszont én nagyon meg vagyok vele elégedve❤️❤️❤️

Veronika39
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Pajzs

2019. február 4.

Magnetic Gloom árnyalatban van meg, szép borszín. Applikátorával felkenve jól terül, noha egy picurkát foltosan. Egy rétegben is jól színez. Ajakceruza nem szükséges alá, de a tartósságon, kopáson javíthat. Nagyon tetszik úgy viselve, hogy teszek egy pontot az ajkaimra, és ezt eldolgozom az ujjaimmal, így olyan friss, élénk, piros hatást kelt. Viszonylag gyorsan szárad teljesen mattra. Ajakbalzsam kell alá, mert szerintem kicsit kényelmetlen önmagában, a szín is szebben mutat hidratált ajkakon, és segít, ha újra akarom kenni vagy igazítani a rúzst. Pirosítónak is használom, egészségesen kipirult arcot eredményez, de igyekezni kell az eloszlatással a száradási ideje miatt. Ivást jól bírja, nem hagy nyomot a poháron, és puszit is lehet adni vele, anélkül hogy összemaszatolná a bőrt vagy elmászna a helyéről. Nekem kicsit nehezebben jött le micellás vízzel, de sikerült maradéktalanul eltávolítanom, nem fogta be a számat. Tartóssága rendben van, de nem is vártam el, hogy egész nap az ajkaimon pompázzon.
Kellemes csalódás volt ez a folyékony rúzs, az Essence sima rúzsai nem váltak be nekem, de ezt gyakrabban előveszem majd.

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

niki123

2019. február 1.

Nekem bejött. Tartós, nem szárít, nem mászik és olcsó. A színálaszték nem túl széles, de aki mindennapi színeket keres, az biztos találni fog neki tetszőt. Egyetlen probléma vele, hogy lehetne tartósabb, de ennyi pénzért szerintem teljesen jól hozza az elvárható szintet.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Beresnetikva

2019. január 27.

Ár-érték arányban nagyon jó,ha nem olajos kaját eszek akkor nagyon szépen fent marad,viszont szerintem nem egyenletesen kopik. És nagyonnagyon alá kell hidratálni h a világos színek szépen mutassanak. Ettől függetlenül nagyon jó termék

Beresnetikva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. január 22.

05 Dangerously yours árnyalat. Az illatát imádom, a nyers almáspite tésztájára hasonlít. Az állagát imádom, gyönyörű intenzív színe van. De. Reggel felkenem, 2-kor érek haza, és olyan, mintha egy intenzív rózsaszín szájceruzával körbehúztam volna a számat, a rúzst meg úgy elfelejtettem. A szám körvonalánál hibátlanül megmaradt, tényleg mintha csak szájceruza lenne, de a szám többi részén még csak foltokban se, vagy a ráncokba beleülve sem látom. Abszolút eltűnik.

Dorcikahh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 22.

Tesa

2019. január 20.

A 05 és 04 van meg, ebben az árvonalban a lehető legjobb folyékony rúzs. Tartós, nem szárít, egyenletes, pigmentált. Szívesen vennék több darabot, de sehol sincs teszter, és a netes színminták nem igazán megbízhatóak.

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

agirlhasnoname

2019. január 12.

Nagyon szép, kellemes viselet, nem ragad, nem törik, nem szárít. Ivástól nem jön le, evéstől is csak akkor, ha kifejezetten olajos ételt eszem, és akkor is egyenletesen kopik. Igazi randibiztos rúzs, sok mindent kibír... :) Ezért az árért ajándék. A Dusty Romance árnyalatot vettem meg, illetve a Pride and Redjudice árnyalatot, utóbbi elég indigós színű és annyira nem áll jól. Ezért is sajnálom, hogy nincs teszter belőlük sehol.

agirlhasnoname
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Kamkalin

2019. január 9.

A karácsonyi vacsi után is még teljesen vállalható állapotban fent maradt, mi ez ha nem 5 csillag! a 09 hatalmas szerelem, a 03-mal még barátkozunk:)

Kamkalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

bogmir

2019. január 7.

Hihetetlen mennyire jó ez a termék. Olcsó, de abszolút tartós és nagyon kellemes viselet. Számomra a felvitel is könnyű és gyorsan is szárad.

bogmir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.