Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 21.

Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs púderes-matt végeredményt hoz létre és teljes fedést biztosít. A textúrája kellemes, lágy érzetű, nem hagyja kiszáradni az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Ár: 600 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
cs3ng31214

2019. május 22.

Beállok én is az imádók sorába, mert ez egy fantasztikus termék. Komolyan mondom, nem volt még olyan rúzsom, aminek az applikátorával ilyen éles kontúrt tudtam volna húzni, szájceruza nélkül. De ezzel minden nehézség nélkül sikerül. A viselete hihetetlen könnyű, a tartóssága brutálhosszú, a szárító hatása elenyésző, pigmentáltsága kiváló. Az 5-ös Dangerously yours valami álomszín, egy kicsit sötétebb, rózsaszínes nude, valami fantasztikuuus!!! Biztos, hogy kell még több szín is, ezt nem véletlenül imádja szinte mindenki😁 (egy kis negativum hogy nincs teszter a boltokban, a tubus szine pedig nem adja vissza a valódi színét úgyhogy érdemes swatchokat nézni a neten)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

mayupi

2019. április 12.

Nagyon jó kis mattra száradó rúzs, jól pigmentált és vékony rétegben igazán könnyű érzete van. Szárít persze, de arra a pár órára amennyit rajtam van, tökéletes. Előtte érdemes leradírozni az elhalt hámsejteket, hogy szép egyenletes legyen, eltávolítás után pedig nem árt az ajakápoló. Mivel ennyi pénzért még többet is teljesít, mint amit vártam tőle, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Mollyerdelyi

2019. március 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Csodálatos színe van, tartós, jól pigmentált, bár nekem kissé szárít, de aláhidratálva teljesen jól bírja. Csak ajánlani tudom, több színt is be szeretnék szerezni, csak a közeli drogériákban sajnos nem láttam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

annaavarga

2019. március 5.

Végre egy mattra száradó folyékony rúzs ami nem szárítja a számat, hosszantartó, nagyon szeretem!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Veronika39

2019. február 19.

Nekem a 05-ös dangerously yours árnyalatban van meg és egyszerűen imádom. Gyönyörű színe van, nagyon olcsó, szép matt és nem ilyen darabos és mindezek felett nem kenődik el és hosszan is tart. Viszont minden féle képpen kell alá az ajakbalzsam mivel egyébként elég száraz és hosszabb idő után kényelmetlen lehet. És mindenkinek ajánlom, hogy figyeljen oda mivel a tubus színe és az ajakrúzs színe gyakran elég különböző tud lenni! Viszont én nagyon meg vagyok vele elégedve❤️❤️❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Pajzs

2019. február 4.

Magnetic Gloom árnyalatban van meg, szép borszín. Applikátorával felkenve jól terül, noha egy picurkát foltosan. Egy rétegben is jól színez. Ajakceruza nem szükséges alá, de a tartósságon, kopáson javíthat. Nagyon tetszik úgy viselve, hogy teszek egy pontot az ajkaimra, és ezt eldolgozom az ujjaimmal, így olyan friss, élénk, piros hatást kelt. Viszonylag gyorsan szárad teljesen mattra. Ajakbalzsam kell alá, mert szerintem kicsit kényelmetlen önmagában, a szín is szebben mutat hidratált ajkakon, és segít, ha újra akarom kenni vagy igazítani a rúzst. Pirosítónak is használom, egészségesen kipirult arcot eredményez, de igyekezni kell az eloszlatással a száradási ideje miatt. Ivást jól bírja, nem hagy nyomot a poháron, és puszit is lehet adni vele, anélkül hogy összemaszatolná a bőrt vagy elmászna a helyéről. Nekem kicsit nehezebben jött le micellás vízzel, de sikerült maradéktalanul eltávolítanom, nem fogta be a számat. Tartóssága rendben van, de nem is vártam el, hogy egész nap az ajkaimon pompázzon.
Kellemes csalódás volt ez a folyékony rúzs, az Essence sima rúzsai nem váltak be nekem, de ezt gyakrabban előveszem majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

niki123

2019. február 1.

Nekem bejött. Tartós, nem szárít, nem mászik és olcsó. A színálaszték nem túl széles, de aki mindennapi színeket keres, az biztos találni fog neki tetszőt. Egyetlen probléma vele, hogy lehetne tartósabb, de ennyi pénzért szerintem teljesen jól hozza az elvárható szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Beresnetikva

2019. január 27.

Ár-érték arányban nagyon jó,ha nem olajos kaját eszek akkor nagyon szépen fent marad,viszont szerintem nem egyenletesen kopik. És nagyonnagyon alá kell hidratálni h a világos színek szépen mutassanak. Ettől függetlenül nagyon jó termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. január 22.

05 Dangerously yours árnyalat. Az illatát imádom, a nyers almáspite tésztájára hasonlít. Az állagát imádom, gyönyörű intenzív színe van. De. Reggel felkenem, 2-kor érek haza, és olyan, mintha egy intenzív rózsaszín szájceruzával körbehúztam volna a számat, a rúzst meg úgy elfelejtettem. A szám körvonalánál hibátlanül megmaradt, tényleg mintha csak szájceruza lenne, de a szám többi részén még csak foltokban se, vagy a ráncokba beleülve sem látom. Abszolút eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 22.

Tesa

2019. január 20.

A 05 és 04 van meg, ebben az árvonalban a lehető legjobb folyékony rúzs. Tartós, nem szárít, egyenletes, pigmentált. Szívesen vennék több darabot, de sehol sincs teszter, és a netes színminták nem igazán megbízhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.