KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs púderes-matt végeredményt hoz létre és teljes fedést biztosít. A textúrája kellemes, lágy érzetű, nem hagyja kiszáradni az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Ár: 600Ft , Eladó: sassygirl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postázás/foxpost előre utalással
Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. január 22.

05 Dangerously yours árnyalat. Az illatát imádom, a nyers almáspite tésztájára hasonlít. Az állagát imádom, gyönyörű intenzív színe van. De. Reggel felkenem, 2-kor érek haza, és olyan, mintha egy intenzív rózsaszín szájceruzával körbehúztam volna a számat, a rúzst meg úgy elfelejtettem. A szám körvonalánál hibátlanül megmaradt, tényleg mintha csak szájceruza lenne, de a szám többi részén még csak foltokban se, vagy a ráncokba beleülve sem látom. Abszolút eltűnik.

Dorcikahh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 22.

Tesa

2019. január 20.

A 05 és 04 van meg, ebben az árvonalban a lehető legjobb folyékony rúzs. Tartós, nem szárít, egyenletes, pigmentált. Szívesen vennék több darabot, de sehol sincs teszter, és a netes színminták nem igazán megbízhatóak.

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

agirlhasnoname

2019. január 12.

Nagyon szép, kellemes viselet, nem ragad, nem törik, nem szárít. Ivástól nem jön le, evéstől is csak akkor, ha kifejezetten olajos ételt eszem, és akkor is egyenletesen kopik. Igazi randibiztos rúzs, sok mindent kibír... :) Ezért az árért ajándék. A Dusty Romance árnyalatot vettem meg, illetve a Pride and Redjudice árnyalatot, utóbbi elég indigós színű és annyira nem áll jól. Ezért is sajnálom, hogy nincs teszter belőlük sehol.

agirlhasnoname
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Kamkalin

2019. január 9.

A karácsonyi vacsi után is még teljesen vállalható állapotban fent maradt, mi ez ha nem 5 csillag! a 09 hatalmas szerelem, a 03-mal még barátkozunk:)

Kamkalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

bogmir

2019. január 7.

Hihetetlen mennyire jó ez a termék. Olcsó, de abszolút tartós és nagyon kellemes viselet. Számomra a felvitel is könnyű és gyorsan is szárad.

bogmir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Lili2109

2019. január 5.

Nagyon kellemes folyékony rúzs nagyon jó árban :) A 01-es barnás színű tulajdonosa vagyok és szeretem.

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

Teljességgel megéri. Nekem 3 árnyalata is megvan (: Könnyen felhihető és eldolgozható, nem jön le, olyan hamar. Szuper termék.

rozsaanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Repuka

2018. december 30.

Ennyi pénzért teljesen jó,sőt :) simán veri a maybelline vivid matte liquid rúzsát :) mint szagban, mint tartósságban. A magnetic gloom a kajázástól kissé megkopott viszont ahol szárazabb volt a szám lerobbanthatatlan volt.. erős aláhidratálás szükséges előtte :D

Repuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Ssszandi

2018. december 19.

Meg vagyok elégedve, nagyon jó az ára, nem szárít, órákig matt marad.

Ssszandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Meg vagyok elégedve, nagyon jó az ára, nem szárít, órákig matt marad.

eeeee

2018. december 14.

A barackos árnyalatot használom, a színével és a tartósságával is elégedett vagyok, de kicsit szárít. Aláhidratálással kellemesebb, így viszont kevésbé tartós.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.