Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 21.

Használható normál, dúsító spirálként, fedőrétegként vagy akár a hajra színezőként is

5 árnyalatban kapható: smaragdzöld, világos kék, petrolkék, lila és rózsaszín

Teszt: Essence Colour Flash dúsító szempillaspirál

MissBlack

2018. július 24.

A zöldjével rendelkezem, imádom, csak sajnos fogytán van. Szeretném pótolni és bővíteném a repertoárom más színekkel is, de sehol nem találom. Tudnátok segíteni merre volna érdemes keresgélni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

TimyeK

2018. június 28.

Nekem a pink és a sötétkék van meg. Eléggé jól pigmentáltak, nem pereg le és nem maszatolódik. Viszont a keféje nem választja szét a pilláimat, ami nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

punkpenge

2017. január 29.

Az én kosaramba véletlenül került ez a rózsaszín szempillaspirál. Eléggé meglepődtem mikor először használtam. A pilláimat meghosszabítja de nem fedi be teljesen (sötétbarna pillákat). Ha megszárad pirosnak hat, de szinte mindenki megdicsérte a vörös pilláimat.Nekem könnyen le is mosható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Izabel

2016. szeptember 1.

Nekem az első számú, türkizkék (hivatalosan smaragdzöld) színű versenyző van meg. Még akkor vettem, amikor megjelent, azóta boldogan álldogál a polcon, mert csak nyáron, nyaraláskor szoktam használni. Egyébiránt jó kis termék, könnyű használni, de nem fed tökéletesen és eléggé pereg, plusz nem igazán tartós. Összességében egy gyenge hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Nymphea

2016. szeptember 1.

A sötétebbik kék verzió van meg. Sokáig állt a polcon, csak poénból vettem, gondoltam, ki kell próbálnom. Viszont annyira feldob, hogy akár napi szinten is el tudom képzelni, bár inkább maradok az éjfekete pilláknál. Sajnos nekem a pillatöveket nem igazán fedi be, de az árát (300 FT) mindenképpen megérte. Kicsit extrém, kicsit más, jöhet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

alexa2591

2015. november 28.

Lilába vettem még akciósan mielőtt ki nem vonták a forgalomból. Egyszer volt szerencsém kipróbálni elég erős színe van csak nincs olyan alkalom ahova igazából tökéletes lenne viszont meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

andrea91

2015. november 1.

Amilyen csudás ahogy kinéz, egy rémálom is, és higgyétek el, IMÁDOM amit csinál, de a lemosás... Nekem a két kék van meg, de inkább nem is ragozom, a lényegre térek. A türkizt tegnap vettem elő (először), gondoltam csak megnézem, lemosom és folytatom a napom... aha, nem. Lemosásnál ugye kerül a szem alá is festék, és én ujjbeggyel is szoktam segíteni a dolgot az első beáztatás után gondolom mások is... először azt láttam hogy úristen, kékek az ujjbegyeim, és nem jön le, akkor már tudtam hogy baj van, siettem is lemosni a szemem alól de nem jött le! rosszabb mint a tinta, fél órát sikáltam mindenféle lemosóval ami csak volt itthon, de alig halványult, konkrétan úgy néztem ki mint akit nagyon elvertek, mert a dörzsöléstől már nem csak kék, hanem vörös is lett. Hát, akkor már gondoltam ráteszek egy lapáttal mert *legalább* halloween van, szóval ha-ha, de most komolyan, soha többet.
Szóval hiába szupercuki szuperkék szuperminden a pillákon, ez "kicsit" nagy ár érte, kettőnél több csillagot nem tudok adni.
A királykéknél nem emlékszem hasonló élményre, és a keféje is kellemes (mindkettőnek:)), egyszerű, de nekem nagyon szép pillákat sikerült vele varázsolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Lexiii

2015. október 8.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire pigmentált, a lila van meg. Alsó szempillákra szoktam csak, vagy úgy, hogy a felsőket kifestem és a végeire teszek a lilából. Kár, hogy már nem lehet kapni, kipróbáltam volna a sötétkéket is meg a zöldet. 350 Ft volt, annyit meg nagyon megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

sixseven

2015. szeptember 20.

Én eddig csak a kék változatát vettem meg, mert megtetszett a kék szempillaspirál egy lányon a buszon:) Ha szemben állnak velem nem észrevehető, hogy kékkel lennék kikenve, csak oldalról ha a fény úgy esik rá. Nagyon könnyen kenhető, bár a keféje miatt óvatosan kell, mert sok tud fent maradni, egyenletlenül és nehéz korrigálni. Gondolom a kefe az oka, de azért dúsít, viszont a sok festék miatt ami egy húzással felkerül nem hosszabbít.
Negatívuma, hogy ha szembe jut nekem olyan mértékig ég, csíp, viszket, hogy kell egy 5 perc mire nem folyik a könnyem.:( Csak emiatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Etta22

2015. szeptember 3.

A lila kivételével mind megvettem, azt az egyet is csak azért nem mert nem volt:) Egyszerűen imádom! Csak ajánlani tudom, ennél intenzívebb színű színes spirált még nem próbáltam. A tartóssága is elég jó, bár nap végére olyan minta egy jó nagyot bemostak volna, de nem bánom mert nagyon megérte, főleg, hogy akciósan jutottam hozzájuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.