Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matzee, Módosítva: 2018. október 17.

Kategória:   Sminkek szájra

"A matt folyékony ajakrúzs lélegzetelállító csillogó végeredményt biztosít. Ha megszáradt, egyszerűen nyomja össze az ajkait a csillogó hatás érdekében. Ez varázslatos!"

5 árnyalatban kapható

dORcJ

2018. november 12.

062: glitzy blue
Úh hát ez valami fantasztikus!
Gyönyörű szín, szépen mattra szárad, tartós, és a kis csillámok benne *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

062: glitzy blue
Úh hát ez valami fantasztikus!
Gyönyörű szín, szépen mattra szárad, tartós, és a kis csillámok benne *-*

Matzee

2018. október 12.

Müllerben vettem a Glamour napok idején, és a tesztert kipróbálva meglepődtem, mennyire pigmentált.Egyből magamhoz ragadtam a bordó,magenta, és lila árnyalatot, nem gondolkodtam sokat, egyből meggyőzött. Itthon felkenve picit meglepődtem, mennyire szárazra szárad, de cserébe RETTENTŐ tartós, nincs az a (nem zsíros) étel ,vagy ital, amitől elmászna a számon. Az applikátor annyit vesz fel, hogy vagy felső vagy alsó ajakra elég egy "adag". Csillámos, de nem "Zavaró", biztos, ha müller környékén járok újra, betárazok belőlük.Nekem a "világosrózsaszin" túl világos, de én ősz típus vagyok. A kéket inkább extrémebb színeket bevállalóknak tudom elképzelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate