Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 2.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Korrektor allantoinnal, farnezollal és bisabolollal, mely természtes matt megjelenést biztosít és elfedi a sötét karikákat, bőrhibákat.

3 árnyalatban kapható

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Queen16

2020. június 6.

Szerintem korrektornak nevetséges,nehezen eldolgozható, akkor is inkább hámlik,semmit nem fed,sárgás szine van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Anita97

2020. április 29.

Fedése, illata oké, de nehezen eldolgozható, nem túl tartós és nincs megfelelő színben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

bibike2000

2020. április 15.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ez passzol leginkább hozzám. Eleinte nagyon jó volt, praktikus, utaztattam is párszor magammal az egyetemre. Egy idő után viszont nehezen kenhetővé vált, amolyan zsírkréta-szerűvé, illetve kiesett a tartójából. Amennyire szerettem, most annyira nem. Azóta is ott áll a szekrényben, nem fogom elhasználni. Pozitívum viszont az, hogy jók a színei, zsebpénzbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

adanita

2020. február 28.

3-as és 4-es között vacilláltam, de végül is árát tekintve, és amire én vettem, jó.

Én ezt nem alap korrektornak, inkább olyan "bedobom a táskámba, és ha fedés kell vészhelyzetben előkapom" nap közben gyors megoldásnak vettem. Erre szuper is, a csomagolás is praktikus.

Szép a színe, illeszkedik is az arcomhoz, táskabarát, könnyű használat. Árban is ok. Nyilván nem várok tőle (se) 24 órás fedést azért, az nincs is meg.. De olyan korrektort még nem is láttam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 28.

2019. november 7.

Az én bőrhibáimat nemigazán fedte el. A karikáimmal a szemem alatt még megbírkózott de a pattanások és azok nyomait nem igazán fedte. Emellett ha megpróbáltam eloszlatni több maradt a szivacson mint rajta, teljesen elkenődött. És mintha azt vettem volna észre, hogyha ez rajtam volt jobban zsírosodott a bőröm)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Wiwienna

2019. augusztus 23.

Nekem egyátalán nem vált be. Az ára miatt vettem meg anno a nyaraláson-mivel gyorsan kellett valami- de alig fed, pár óra alatt lekopik, az állaga furcsa és ha pattikra rakod rá, kemény hatást kelt. Nekem barnásabb árnyalatú a bőröm és sárgásan hatott rajta. Inkább vegyél mást :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Vivo33

2019. július 13.

Mondhatni a legjobb szilárd korrektor amit használtam eddig. Remélem sosem szűnik meg. Nagyon jó smink alapot ad az alapozó előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

FeketeReka88

2019. július 8.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, könnyen kenhető, jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, könnyen kenhető, jól fed.

Memi1001

2019. május 28.

Nekem tetszik, bár jobban szeretem a folyékony korrektorokat. Az én bőrszínemhez tökéletesen passzol, szépen is fed. Nem tudom hogy újra veszem-e de klassz kis korrektor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nekem sajnos nem működött a bőrömön. Egyáltalán nem fedte el a bőrhibáimat, amikor szerettem volna eldolgozni, akkor inkább lejött minthogy rajta maradt volna a lényegen.

Amúgy állagra tetszik, hogy kicsit porosabb és nem krémesebb, de amiért vettem arra egyáltalán nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.